Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

kup že novga! Iz kje pa si!? A si s kakih rovt al pa maribora, da nimajo na zalogi!!??? :D

:devil:

UHhhhhhh, kolk jih bom še slišu zrd tega!!! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj po en stran mate prav!! :hmm: :hmm:

sam vseen se jaz nebi nevem kak poganjal po centru ter mestu!!!Res je da ful adrenalina še posebej če sta 2 pa še kaka astra pride zadi!!! :OK: :OK:

jaz ga španam sam zunaj mesta ko ni tolk avtov pa je ravna cesta ter ni nobenih stranskih cest da bi ti kir prednost vzel!!! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa ti astra od pulcajev lahko!? NČ, dobesedno NČ!!!

Zadnjič sva se z astro po križišču lovila kot muca pa miška. Smejal sem se do solz!!

Najlepš zravn derkanja je če greš policaje v glavo jebat! NČ JASN JIM NI! Gledajo te k teleta u nova vrata!

ZAKON RES! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup že novga! Iz kje pa si!? A si s kakih rovt al pa maribora, da nimajo na zalogi!!???

Ne sam ne da se mi ga it iskat, pa tud motorja še nism registriru.. Drgač sm iz ljubljane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa ti astra od pulcajev lahko!? NČ, dobesedno NČ!!!

Zadnjič sva se z astro po križišču lovila kot muca pa miška. Smejal sem se do solz!!

Najlepš zravn derkanja je če greš policaje v glavo jebat! NČ JASN JIM NI! Gledajo te k teleta u nova vrata!

ZAKON RES! :devil:

ja to je pa res...... :lol1: :lol1: :lol1:

sej jst se drgac pelm (oz. trudim se peljati po predpisih), sam k me pa drot hoce jeb** v glavo ga pa jst zacnem nazaj..........jst + kolega (oba 70cc evo komplet) 45 min igranja s PP vič, center, bežigrad......po celi ljubljani...........je blo pol se 2 mesca smeha....... :devil: :devil: :devil: :devil:

sam bols da vam VP-jevcev z enduroti ne spravjo na grbo, k bol bo pa grdo :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam bols da vam VP-jevcev z enduroti ne spravjo na grbo, k bol bo pa grdo :cry: :cry: :cry:

Ja on je pa mal bl okretn k un z uno dolgo astro :hmm:

Sam še useen se da, če znaš seveda O:-)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da je njegova stvar kaj dela pa da bo sam on najebu se glih ne strinjam. Evo za primer: on se zajebava čez mesto pa voz 120km/h mim bavarca pa moja sestra glih takrt lavfa čez cesto na bus pa jo povoz in ona umre. Najbrž nebi sam on najebu ker bi si mal stolku skuter ampak tud moja familija ker bi en član nje umru. V končni fazi bi pa tud on ZELO najebu ker bi ga tožl pa še mt bi poskrbela da bi dobu 20 let zapora zarad malomarnosti.

Tuki maš tud en razlog zakaj nočmo delat normalni skuteristi pizdarij na cesti!

Gapi to je pa tak banalen primer, da bol banalnga po mojem nisi mogu najdt. Ne reče, da to teortično to ni možno, sam močno me dvomi obdajajo. Sploh pa tvoja sestra ne sme tečt za avtobusom čez cesto sploh čez bavarca k nima šansa, da pride mim v enm kosu. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje gremo se enkrat zment kdor hoce nobenga ne silva s sppedrunnerjem da gre z nama en krog cez mest sm 90% da bo tut njemu adrenalin ce saj mal uziva na skuterju ja PSI itak da jim ni blema bejazat jst jim s standard 50ccm spizdim ce je ze slucajno treba motoristom pa sloh ne bezim k tm pa nimam moznosti k moaj kanta ne gre tolk z 70ccm se pa lah posteno ze igras z njim k se vedno si mal bl okretn k on ma 200 al pa se vec kil tezk motor ti pa 90kg tko da to je moje mnenje VABIM vas da se nama pridruzite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje gremo se enkrat zment kdor hoce nobenga ne silva s sppedrunnerjem da gre z nama en krog cez mest sm 90% da bo tut njemu adrenalin ce saj mal uziva na skuterju ja PSI itak da jim ni blema bejazat jst jim s standard 50ccm spizdim ce je ze slucajno treba motoristom pa sloh ne bezim k tm pa nimam moznosti k moaj kanta ne gre tolk z 70ccm se pa lah posteno ze igras z njim k se vedno si mal bl okretn k on ma 200 al pa se vec kil tezk motor ti pa 90kg tko da to je moje mnenje VABIM vas da se nama pridruzite

Pridta mal vajn adrenalin v Ljubečno 12.10.2003 sprostit. Speedruner se je ze hvalu da naredi cev kup kilometrov na let tko da mu iz Lj. v Ljubečno pomoje nav neki strasn problem pridt :hmm:

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridta mal vajn adrenalin v Ljubečno 12.10.2003 sprostit. Speedruner se je ze hvalu da naredi cev kup kilometrov na let tko da mu iz Lj. v Ljubečno pomoje nav neki strasn problem pridt :hmm:

:naughty: :naughty: :naughty: :yea2: :yea2: :OK: :OK: :OK: I'll be there

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja on je pa mal bl okretn k un z uno dolgo astro :hmm:

Sam še useen se da, če znaš seveda O:-)

lp

vrjem meni da uni na endurah so psihoti :xx: :xx: govorim iz lastnih izhusenj :cry: ........ce IMA namen te bo ustavil, pa mas lohk se nevem kasno pilazo........pa ne jajc........(jst jih mam dost, pa so me ustavl.......prvic, drugic pa ne vec.....hehehehehe :naughty: )

razn ce mas ksno HUSO al pa KTM-a, pol je pa druga pesm......... :naughty: :devil: :naughty: :devil:

Popravljeno . Popravil PSI_Hunter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne jst ne pridem v ljubecno mi je centr ljubljane bolj pri srcu pa lahk izpadm picka ampak men dirkalisce ni vsec zato tut forumle,motorje,nascar ne maram ker mi to ni vsec na zalost rd mam guzvo.ja PSI so psihoti ampak vazn je kasnga dobis ksnmu se ksn dan sploh ne da nc delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne jst ne pridem v ljubecno mi je centr ljubljane bolj pri srcu pa lahk izpadm picka ampak men dirkalisce ni vsec zato tut forumle,motorje,nascar ne maram ker mi to ni vsec na zalost rd mam guzvo.ja PSI so psihoti ampak vazn je kasnga dobis ksnmu se ksn dan sploh ne da nc delat

ja vem ja poznam krneki folka iz podutika........(PP prometna za pol slovenije) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak vazn je kasnga dobis ksnmu se ksn dan sploh ne da nc delat

jaz mislim da to ni tak da se mu ne da delat, pa da te nebo en ko ti dvigne stop znak šol lovit. :) Ker glejte, če ti nena nič dvigne one lučke, se peleš, ampak ko pa jo dvigne pa se peleš pa je gotovo, to če te pusti si mu naredo sramoto in norca iz njega, tega pa normaln človek ne more pogoltnit. kr te be en vido to, pa se več nebo noben vstavo, pa bo reko sej me itak nebo lovil :hmm: sploh te tiski ko so na endurih, bo ziher popizdo pa te ustavo tak ko v road rash :ph34r: samo noga pa buuuum :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!