Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

kaj bo padla kakšna pametna v "primoski sekciji" al ja!!?!!!?!!!!!

Kako lahko pričakuješ kakšno pametno ???? A vidiš v primorski sekciji še kakšnega primorca-primorko?? :lol1:

Nas je bl bl mal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko pričakuješ kakšno pametno ???? A vidiš v primorski sekciji še kakšnega primorca-primorko?? :lol1:

Nas je bl bl mal :P

Al zacnemo spet razpravlat, do kje je primorska? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al zacnemo spet razpravlat, do kje je primorska? :lol1:

ja primorska po logiki tistih poznavalcev oz. nevem kdo je tko definiral je Tolmin-Postojna-I. Bistrica ..... sam men ni logike :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja primorska po logiki tistih poznavalcev oz. nevem kdo je tko definiral je Tolmin-Postojna-I. Bistrica ..... sam men ni logike :lol1:

če postojnci ne spadamo(am) pod primorsko sekcijo kam naj se dam...v Ljubljansko...ne hvala...vseeno čutim večjo pripadnost primorski...lahko pa čei maš probleme s tem da v sekciji niso samo čistokrvni primorci naredi vsako mesto svojo sekcijo in se pogovarjamo sami s seboj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ jo bom pa na Notranjskem ustanovila k vidim da jo še ni,sam kaj k se ne bo noben učlanu.

No kaj za MOTO BUM,Tadej je napisu da je odhod v LJUBLJANI iz obvoznice oz postajališča Barje na južni smeri proti Zagrebu v soboto dne 13.3 ob 11h ter postanek na Trojanah ob 12h.

Kje je še to,upam da ne bo vmes še kaj zamelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej si pa sam dokazal, da te je bol mal Primorca.

obrazloži....

po primorski se lahko vozite ...sam vi se ne boste peljali po vaši preljubi primorski...peljali se boste v Celje...in tam nima veze če si primorec......

z avtom pa grem zato ker nas gre pet in med njimi imam samo jst motor in je brez veze da gremo ločeno...sploh pa bomo na sejmu cel dan in ne bo treba lovit sončnih žarkov ampak se vrnemo pozno v noči....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :notworthy: pa še res je :yea2: :notworthy:

a sem kdaj trdil da sem primorec...če te motijo neprimorci v "tvoji" sekciji lahko to jasno poveš....vse se da zmenit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem kdaj trdil da sem primorec...če te motijo neprimorci v "tvoji" sekciji lahko to jasno poveš....vse se da zmenit....

:lol1: :lol1: :lol1:

Nisem vedela, da je Maxijeva tale sekcija

:lol1: :lol1: :lol1:

Maxi ti si kriv, da sem postala bolj aktivna v Koroški sekciji :grim :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obrazloži....

Thunderček ne razburjaj se no. Sam pokazal si, da še vedno rabiš tople copatke in rokavičke. Pri nas pa že zvončke nabiramo. Celje pa dobro vem kje se nahaja. Še na vsakem moto boomom sem bil z motorjem, če ne je brez veze it. Za pokazat itak ni kaj dosti, družba pa..to,to. Sam pa sem tud letos že naredu nekaj km, pa ne sam po primorski. Avtomobilisti pa :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še na vsakem moto boomom sem bil z motorjem, če ne je brez veze it.

povej to vsem tistim ki gredo gor z avtom...verjami jih je več kot tistih ki gredo z motorji...sicer pa če greš gor z motorjem bomo spili eno pijačo na tvoje zdravje....

p.s: pridem kakšen zvonček nabrat, iz kje si že??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

Nisem vedela, da je Maxijeva tale sekcija

:lol1: :lol1: :lol1:

Maxi ti si kriv, da sem postala bolj aktivna v Koroški sekciji :grim :004

nič nisi aktivna že cel dan nisi nič napisala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem kdaj trdil da sem primorec...če te motijo neprimorci v "tvoji" sekciji lahko to jasno poveš....vse se da zmenit....

1. Nisem vedu, da je ta sekcija moja. Hvala da si mi povedal zdej si bom tebe upal še mal bl....

2. Mene in ostale ne moti skor nobeden .... mene in še marsikoga moti en TC skoraj povsod.....

Če se pa da res kej zmenit steboj kar sicer ful dvomim ti pa bomo ful hvaležni !!!

Joj kok so eni še v pleničkah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

Nisem vedela, da je Maxijeva tale sekcija

:lol1: :lol1: :lol1:

Maxi ti si kriv, da sem postala bolj aktivna v Koroški sekciji :grim :004

Očitno vsak dan neki nouga zvemo :D ..... sicer pa ti ki si korošica kak si spet upaš tuki pisat :lol1: ......

Joj Valchi sej veš da te mam tok .... :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s: pridem kakšen zvonček nabrat, iz kje si že??

Živim v Dolomitih, vsak svoj prosti trenutek, če je le možno izkoristim za skok na Grossglockner.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živim v Dolomitih, vsak svoj prosti trenutek, če je le možno izkoristim za skok na Grossglockner.

Pohvalno, čeprav tapravi slovenci bolj na Triglav rinejo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh sej ste slabš ku otroci..... bol redko pogledam sm, in še kdr nrdim to se kregate O:-)

V glavnem, žan še kar naprej testira motorine in zdej se je spravu na Ducati monsterja 750 :D

something +:

spet dvovalno, je pa dooooooooooooostiiiiiiiiiii bujš kukr SV, vsaj za mojo rit in uha :) vleče seveda božansko, pelje se tudi lepo, menjalnik je bujš, sklopka lepš dela, pa še majhn je, tko d super za žankota :P

something -:

drago ku hudič, če greš mal več kukr 130 se nimaš kam skrit v zavetno, pa z druge roke jih je težko dobit...tko d nimaš za zbirat kej dosti -> novo nabavt? :hmm:

EJ PEK, dej d probam še tisto tvojo mrcino mal :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na regionalno politiko Slovenije so kraške in nekatere Severno Primorske občine izločili iz Primorske regije (med njimi tudi Postojno), ker so si želeli v Notranjsko tako da :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan: kaj strašiš s tisto slikco ob tvojem imenu...prov grozna je dej kej bolj očem prijaznega gor.... :o :huh: .)

bom pa kej lepšga gor dau..... je ta bujš :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!