Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Bilo je govora, da curijeva leti 275kmh,potem, so jo pa ,z gps merili ,in je šla 255kmh realnih,tema mislim da je bila curijeva gre 275

Kdo je ta curi??? Kje je pa ta tema ima kdo link od nje, ali je samo nazaj nekje v tej temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo sprobal odstranit katalizator? :? Kolk se pozna na moči? Se pozna tud kej na zvoku motorja oz. izpuha? :hmm: Se splača? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo sprobal odstranit katalizator? :? Kolk se pozna na moči? Se pozna tud kej na zvoku motorja oz. izpuha? :hmm: Se splača? :naughty:

Kupi si raje Akrapoviča, včeraj (oz. zdaj že predvčerajšnjem) sem videl eno Fazerco v MB, k je imela Akrapoviča gor, res dober zvok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi si raje Akrapoviča, včeraj (oz. zdaj že predvčerajšnjem) sem videl eno Fazerco v MB, k je imela Akrapoviča gor, res dober zvok :)

Vse lepo in prav, ampak zarad zvoka pa ne mislm dat 650€. :grrr Mogoče enkrat v prihodnosti. Aja, pa akrapovič je samo slip-on za fazerco, torej ostane katalizator nedotaknjen. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene Akrapovič na fazerci ni preveč impresioniral, tak da mislim, da ni vred te cene... Skoda da ma tak zbok, ker mi je vredu motor, samo zvok je bolj nikakvi :(.

Kar se pa tiče končne hitrosti, se na moji dosegel max 250 po vgrajenem števcu (več ni blo variante). Sem pa enkrat meril še z GPSom in mislim da je stevec kazal takrat 240 GPS pa mislim da 220 al 225, ne spomnim se tocno samo kolker mam v spominu je blo okoli 20 kmh razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav, ampak zarad zvoka pa ne mislm dat 650€. :grrr Mogoče enkrat v prihodnosti. Aja, pa akrapovič je samo slip-on za fazerco, torej ostane katalizator nedotaknjen. :blush:

Potrebno je dat naredit še tisto krivino v kateri je katalizator, potem je precej bolj glasen zvok in tudi moč se poveča na nižjih vrtljajih, motor je bolj odziven. Precej ti pripomore tudi K&N filter. Se spomnem kakšna je bila razlika ko sem imel zadevo še v original stanju in kolega to na svoji predelano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima, kok ste se kej pelal po avtocesti z NAKED-om :) Do kere končne ste prilezli :) ... hm glede auspuhov pa..mam Akrapoviča ... pa se mi zdi čist kul zvok, pa tud parim ki so ga slišali se jim zdi full ok. Tko da men je blo vredno tega $$$ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ampak men se zdi totalno brezveze dat 600€ za enga slip-on akrapoviča, da bo motor bolj glasen. :nono: Ko ga j...e. Sej ne da bi žalil g. akrapoviča ampak kar je preveč, je preveč. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ampak men se zdi totalno brezveze dat 600€ za enga slip-on akrapoviča, da bo motor bolj glasen. :nono: Ko ga j...e. Sej ne da bi žalil g. akrapoviča ampak kar je preveč, je preveč. :blush:

ime se pac placa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po novem tudi jst spadam med lastnike Fazer S2! :D :OK:

Popravljeno . Popravil Ttko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega odstranil katalizator in dal gor wingse,razlika je tako občutna ,da kdor je probal je takoj zamenjal mislim da jih je bilo 5 fz6-lastnikov,vsi zalo zadovolni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega odstranil katalizator in dal gor wingse,razlika je tako občutna ,da kdor je probal je takoj zamenjal mislim da jih je bilo 5 fz6-lastnikov,vsi zalo zadovolni

Če ne drugega, motor ziher dobi vsaj 3 konje z akrapotom....hehe pa veste zakaj....LOL ker ma 10 kil manj kokr original avspuh :) HIHI sm skor pruh dobu k sm orđinaleta nosu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pr "tatežkih" motorih se ne meri "alkotesta" na tehničnem pregledu :hmm:

Sam pol pr Fazerci je spet tko če katalizator vn pobereš.V prometni maš 72kW kar spada v II. tarifo za plačat pr zavarovanju.Motori nad 72kW pa v I.,se prav una najdražja verjanta (cca 3800 EU).

Se prav ko pobereš katalizator vn maš zihr več ko 72kW in bi pol po tej logiki mev kake pizXXmarije,če bi mev prometno in ti dal motor merit,kar se baje tut dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plinov ne merijo, se pa obljublja že par let, da bodo.. Zaenkrat še ne. Mislim, da ti v prometno ne vpišejo večje moči, če imaš gor Akrapota, ali pač? Bo kakšen od lastnikov FZ6, ki je uradno menjal, povedal, kako je s to stvarjo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katalizator vun, akrapo gor, po papirje na LPP in gasa.....nekako tako. V prometni se razen "akrapo" nič ne spremeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katalizator vun, akrapo gor, po papirje na LPP in gasa.....nekako tako. V prometni se razen "akrapo" nič ne spremeni.

:grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim

Montiral karbonski MIVV, odstranil pokrovčke, glas kot motoGP, končna po števcu 255.

Sicer pa na enem delu ceste (5-10% klanec), kjer prej ni šla več kot 210 se zdej ustavi pri 225 !! (mogoče pa se je števcu utrgalo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v prometno ti vpisejo ce imas zamenjan auspuh

kam pa moras it ?

se pardoniram....v homologacijo, heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če odstranim samo katalizator in ne zamenjam avspuha bo kaj očitne spremembe?

Tukaj kolikor sem zasledil ste skoraj vsi še avspuh menjali, ko ste odstranili katalizator.

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dal narediti krivino, v kateri je katalizator :D Upam da jo bom dobil kmalu. :huh: Bom poročal o spremembah. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!