Skoči na vsebino

"Bes in ponos" & Islam


cyc

Priporočene objave

Samo v ukrajini ki je bila žitarica sveta je v letih 1916-18 (nisem čist sigurna v točnost letnic) je bilo namenoma izstradano 6 000 000 ljudi--do smrti seveda --samo zato,ker kmet je bil SOVRAŽNIK DELAVSTVA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v ukrajini ki je bila žitarica sveta je v letih 1916-18 (nisem čist sigurna v točnost letnic) je bilo namenoma izstradano 6 000 000 ljudi--do smrti seveda --samo zato,ker kmet je bil SOVRAŽNIK DELAVSTVA.

Tako je bilo.

Samo letnica, se mi zdi, da je bila kasnejša.

Ko so sovjeti že trdno oblast imeli.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil že kdo na dopustu v deželah kjer prevladuje Islam?

Yep. Yst sem bil parkrat na Jesenicah. B)

No ja, ne ravno na dopustu...pa tudi proti islamu nisem...ahhh, spet sem mimo vžgal... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj horjo... če ne poznaš zgodovine ne moreš razumeti sedanjost... In najlažje je nekaj zakopat a ne? Bi tudi jaz ene par ljudi zakopala vi in pa sevda tožilstvo pa pozabite na to.

:D

Ne morš to tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo ze pri tozilstvu - jaz bi kompletno tozilstvo nekam zakopal, ce je se kej placa ostalo. :) Itak niso za nobeno rabo :BUA: Lopovom se nic ne zgodi ... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Ne morš to tko...

Čist komot jaz to tko!

Če človeštvo ne more sedanjosti pošlihtat, (Glej Afganistan, Irak, bivšo jugo ipd) me nihče ne bo prepričal, da se iz zgodovine kaj naučimo! :angry: Razumet pa itak ni kaj. Glej v divjini leve, šakale in antilope, pa ti bo vse jasno. Le da ljudje to počnemo brez kakršnekoli logike...... ma bljak, ne da se mi. Adijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih zato se ne da stvari pošlihtat, ker se najde nekdo,ki je najbolj pamenten oz. pojma nima za kaj se gre ima pa moč in orožje in postavlja zakone, ki so tamkajšnim prebivalcem čisto nesprejemljivi.

Človek naj bi za razliko od šakalov imel sposobnost mišljenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ko to berem imam občutek, da smo že sredi januarja 2004 in okoli leži od 1/2 do 3/4 m snega in ceste so slabo splužene ali poledenele in se sploh ne da voziti.

Dajte, spravite se na motorcikle in dvignite vizirje na čeladah, da vam veter malo prepiha tiste usedline tam notri. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, saj je fajn tole brati, ko si v službi. Popoldne mi pa še na misel ne pride.

Eno vprašanje za vse sodelujoče. Kaj boš TI storil(a), da bo tako, kot si želiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte, spravite se na motorcikle in dvignite vizirje na čeladah, da vam veter malo prepiha tiste usedline tam notri. :P

Ne skrbi, komaj cakam - jutri grem lepo na dve turi .. eno dopoldne in eno popoldne :devil: Zdaj se moram se s forumom kratkocasit :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, saj je fajn tole brati, ko si v službi. Popoldne mi pa še na misel ne pride.

Eno vprašanje za vse sodelujoče. Kaj boš TI storil(a), da bo tako, kot si želiš?

zažgali bomo vse verske ustanove in poklali vernike, da bo naše okolje čisto :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zažgali bomo vse verske ustanove in poklali vernike, da bo naše okolje čisto :smoke:

No, evo človeka z idejo. Sicer deja vu, pa vseeno. Očitno ima za seboj že nekaj pristašev, ki se bodo lotili požiganja.

Predlagam sponzorja: Nike - Just do it!

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poček?

Zal ne, neregistriran motor, v tej smeri nimam kaj praskat. Gledam malo raziskovat stezice, Korinj-Zdenska vas-Hocevje ... tam bom lutal :) Ni receno da ne bom kje drugje na plano prisel :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, evo človeka z idejo. Sicer deja vu, pa vseeno. Očitno ima za seboj že nekaj pristašev, ki se bodo lotili požiganja.

Predlagam sponzorja: Nike - Just do it!

Ali kot so rekli v dobrih starih časih na Irskem:

THROW WELL - THROW SHELL

shell.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje vsem, ki ste bolj ali manj proti islamu, ljudem, itd.

A je bil že kdo na dopustu v deželah kjer prevladuje Islam?

Bil. Na dopustu. V Turčiji. In imel sem se super. Ampak, molitev ob sončnem vzhodu (po domače ob petih zjutraj) je zame zelo moteča, če sem preblizu mošeje. BTW, malo poglej ponudbo hotela Alaiye ali nekaj podobnega v Alanyi in se vprašaj, zakaj je v last minute tako poceni (mošejazravenpress). Imam tudi znanca v Teheranu. Ki je popoldansko molitev opravljal v moji dnevni sobi. In spoštujem njihove običaje, DOKLER ONI SPOŠTUJEJO NAŠE OBIČAJE! Muslimani so pač priseljenci in svoje obnašanje v javnosti bi morali prilagoditi večini. To NE pomeni, da sem proti mošeji. Pomeni, da sem PROTI izsiljevanju (Mufti: prijava sodišču za blablabla). Pomeni, da zanje veljajo isti predpisi, kot za druge državljane Slovenije (vključno z uporabo slovenskega jezika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ujel na TV Maribor reportažno/dokumentarni film o trgu Yepper na Dunaju.

Trg v 16. okrožju so pričeli naseljevati Turki in Jugosi in počasi a zanesljivo izrivati staroavstrijce.

Zanimivo za pogledati.

Zanimiv je bil par srednjih let, mož staroavstrijec, ženska pa Perujčanka, kako sta klatila čez Turke, kot da so Perujci kot narejeni za presaditev v srce Avstrije.

Je težko, če te zalije takle val Turkov, pa nimaš finančnih možnosti, da bi se rešil pred tsunamijem. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu nenavadno, do sedaj sem mislil, da so Avstrijci vedno znali poskrbeti z ustreznimi podzakonskimi akti, da te reci niso bile mogoce? Konec koncev - saj ne more vsak dobiti drzavljanstva kot mu pase? :blink:

Rad verjamem da onim ni fino ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kje je tu kleč.

Če bova ti ali jaz prosila za avstrijsko državljanstvo ali pa za USAjsko zeleno karto, ne bova dobila nič in se bodo zadeve komplicirale, da ne bova nikoli zmogla na kup nanostiti dovolj potrdil in dovoljenj.

Po drugi strani pa so si marsikje navlekli čuda v svoje državljanske knjige.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!