Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Ali ima gdo namontirane raiserje na cbr ali pa na katerem drugem RR motirju,zanima me kakšna je ergonomija napram originalu :hmm:

post-592-1190828059_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P182 tebe bi pri Hondi morali vzeti za vodjo marketinga.

mojo primerjavo sem naredil za večino, ki se odloča kaj bi raje.

Jasno, da bo pravi Hondaš za drugo znamko rekel kvečjemu:lep motor; se nato vsedel na svojo in se odpeljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam teli novi motorji so vsak let manjši, ožji... bolj podobni 125ccm brenceljnom...

:unsure:

Mogoče zato, ker so to športni motorji in se gre v prvi vrsti za performanse, okretnost, vodljivost, ne pa za potovalnost, udobje in "velikost"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče zato, ker so to športni motorji in se gre v prvi vrsti za performanse, okretnost, vodljivost, ne pa za potovalnost, udobje in "velikost"?

Očitno tudi šminka odpade, ker ta motor je ultra grd...upam da fotke niso prave in da bo honda presenetila z kakšno sexy naslednico aktualne cbr-1000ke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jupiter je bog, ki vihti blisk

Me je kdo klical ?

Sicer pa...al niso rekli, da bodo danes uradno predstavili novo CBR-ko? Že iščem...

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradne fotografije; tehnični detajli so že navedeni par objav nazaj.

Antares

Nova Honda resnično vleče na italijansko šolo dizajna; namesto Space form so raje šli na uglajeno eleganco; ta višnjeva barva mi je še posebej všeč.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno tudi šminka odpade, ker ta motor je ultra grd...upam da fotke niso prave in da bo honda presenetila z kakšno sexy naslednico aktualne cbr-1000ke...

upam da šminka res odpade, da ne bomo gledali ''prijateljev'' brez čelad kako šminkirajo,

sicer pa vsake oči imajo svojega malarja, meni naprimer se zdi ultra grd prav FZ-1 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda bo predstavila novo CBR1000RR jutri v petek na Pariškem salonu kot predpremiero.

Vse informacije bodo že na voljo tekom dopoldneva; želim veselo brskanje za informacijami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsakič ko jo vidim, bolj mi je všeč :photo:

Verjetno se peljala res bo, ampak nek pojem lepote pa CBR-ke niso že od 954-ke naprej...

Tale je pa sploh gravž. neka mešanica FZ-1, CBR 125 in minimota :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že napisal, vsake oči imajo svojega malarja, verjamem pa tudi da ji slike delajo krivico.

Meni je za razliko od tebe aktualni model veliko lepši od 954ke

mogoče mi je pa zato všeč, ker sem usekan na minimoto :)

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!