Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

zdrsljiva sklopka, da ko prestavljaš v visokih obratih v nižje prestave da ti ne blokira kolesa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čokat rep nove CBR in krajši nos naj bi bili posledica želje tehnikov po še večji centralizaciji teže; na "previsih" je tako manj teže. Zaradi tega motocikel izgleda krjaši kot je v senici. Medosna razdalja je glede na predhodnika celo povečana za 3mm na 1405mm.

Zaradi porazdelitve teže je rezervoar za gorivo nameščen nižje v okvir.

Honda je svoji zastavonoši namenila cel kup najnovejše tehnologije; od anti-lock brakes, povratek slavi tudi bolj kompakten HESD (electronic damper), ko tudi IACV (Idle air control valve) katere delovanje se dopolnjuje s zdrsljivo sklopko. Ter seveda končna poslastica pri nadzoru trakcije-Ignition Interrupt Control.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez doplačila so med drugimi barvami tudi kombinacije:

rdeče/črna; črna/srebrna; rumena/črna; temno rdeča/srebrna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez doplačila so med drugimi barvami tudi kombinacije:

rdeče/črna; črna/srebrna; rumena/črna; temno rdeča/srebrna

tole so barvne kombinacije za ameriški trg, črno bojo izdelali v omejeni seriji 300 kosov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Ameriški trg !! sem vzel za gotovo, da tukajšnje članstvo tudi razume vsebine vseh linkov, ki jih tako rado popa sem noter, da ne omenjamo naslove revij, ki jih 'prebira'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še barvne variante drugih trgov.

:kva2: :OK: :photo: :photo: :photo: :OK: :kva2:

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obe rdeči barvi sta si različni;

rdeča je Winning red, temno višnjeva pa Candy Glory red. Obe v kombinaciji z grafitno črno.

Potem je še cela črna; Graphite Black in belo-črna Pearl Sunbeam White v kombinaciji z grafitno črno seveda.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baterija ima 7 AH (prej 10AH), v primerjavi s prejšnjo ima 1kg ter je precej manjša; spremenjen je starter in motorček zaganjanja, zaradi česar je manjša absorbcija toka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivi optional:

- sedež za voznika s polnitvijo iz posebnih elastomerov; zagotavlja udobje za dolge proge.

- komponente iz ogljikovih vlaken; zadnji blatnik, sprednji blatnik (ki ščiti tudi cevi pod vilico) in dekorativne obloge za carter (aplikacija na alternator in sklopko).

-steklo fume; višje za 3cm (zaščita pred vetrom in bolj agresiven izgled)

Gume so radialne Bridgestone Battlax BT015 ali Dunlop Sportmax Qualifier.

Platišča so izdelana s tlačno fuzijo in imajo alveolarni presek; prednje platišče ima 0,24 kg manj teže, zadnje pa celih 0,31kg manj.

Zadnja lahka vilica vključuje Unit Pro-Link, ki je bila tako uspešno preizkušena na zmagovalni RC211V; tako je okvir povsem odvojen od udarcev in mehanskih obremenitev.

Okvir ima po novem namesto 9 delov samo 4; lažji je za 2,5kg.

In tako naprej.Kdor si jo bo kupil, bo lahko na polno užival v zadnji dirkalno-cestni tehniki.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srebrno-črna varianta bo proizvedena v omejeni seriji 500 motociklov; doplačilo za to barvo bo cca. 200Euro.

..a nisi malo zamešal? Meni bolj ta deluje srebrno-črna, "tvoja" pa belo-črna....

post-129-1191415119_thumb.jpg

...no, manjka še rumena:

post-129-1191415127_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a nisi malo zamešal? Meni bolj ta deluje srebrno-črna, "tvoja" pa belo-črna....

...no, manjka še rumena:

Rumeno sem ze bil nalepil, poglej malo bolje (premajhna resolucija ekrana, pomakni drsnik spodaj v levo).

Eno je evropska crno-bela drugo pa ameriska srebrno-crna. (je ze P182 to napisal)

In sedaj se 200USD drazja verzija v omejeni seriji Metallic Gray.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem pisal o opcijah sem omenil tudi carbon aplikacije; no, tukaj je slika, kako to izgleda.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: zakaj morjo američani skoz bit nekaj xtra.. kolko lepše zgleda njihova črna od naše (dekli motorja so prav :SS )

pa ne samo črni, nobeni ne pašejo toti bakreni dekli :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!