Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Pozdravljeni, mene pa zanima, če ima kdo user manual od honde 08 naprej, ker najdu sem samo service manual, pa bi mi prav prišel še user.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj še čakaš?closedeyes.gif

Ne peneze, kam pa ga lahko grem kupit?? Pa ne mi zdaj omenjat neke internetne prodaje. Želim ga videt, kupit, odpelja in zmontirat! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne peneze, kam pa ga lahko grem kupit?? Pa ne mi zdaj omenjat neke internetne prodaje. Želim ga videt, kupit, odpelja in zmontirat! :whistle:

whistle.gifwhistle.gif

ti samo prpeli k meni, mam novi co2

pa bova starega predelalatrance_25_naughty.gif

sigurno ti bo všeč

samo oni je pa res dobra varjanta, samo saj veš drago pomojemclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

whistle.gifwhistle.gif

ti samo prpeli k meni, mam novi co2

pa bova starega predelalatrance_25_naughty.gif

sigurno ti bo všeč

samo oni je pa res dobra varjanta, samo saj veš drago pomojemclosedeyes.gif

Ma ja, saj ti auspuhu so vsi tak dragi, da ti slabo rata. Ampak tega bi si morda privoščil, če bi ga imel kje možnost videt v živo, primit... Preko neta pa nekak ne kupujem stvari... Nebi rad kupil "mačka v žaklju"... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, saj ti auspuhu so vsi tak dragi, da ti slabo rata. Ampak tega bi si morda privoščil, če bi ga imel kje možnost videt v živo, primit... Preko neta pa nekak ne kupujem stvari... Nebi rad kupil "mačka v žaklju"... trance_25_naughty.gif

Sj ne bo maček v žaklju ampak auspuh v kartonu! trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj ne bo maček v žaklju ampak auspuh v kartonu! trance_25_naughty.gif

hahahahaha, ja saj ne rečem, ampak želim zadevo prej v živo videt, po možnosti tudi slišat, to pa je problem :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Demon, če bi ga rad slišal... :music1:

JEEEEEEBEEEEEEMTIŠ!!!!! Dober glas ima, ni kaj!!!! :evilgrin: :evilgrin: HVALA!!!! :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno potrebujem eno informacijo. Ali so delali Hondo CBR 1000 RR 2007 letnik v črni barvi ampak z zlatimi platišči in sprednjimi vilcami -takšne kot ima HRC ??? (za slovenski, oziroma mogoče za italijanski trg ) ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, mene pa zanima, če ima kdo user manual od honde 08 naprej, ker najdu sem samo service manual, pa bi mi prav prišel še user.

Lp

A res noben nima, al pa neve, kje bi najdu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno potrebujem eno informacijo. Ali so delali Hondo CBR 1000 RR 2007 letnik v črni barvi ampak z zlatimi platišči in sprednjimi vilcami -takšne kot ima HRC ??? (za slovenski, oziroma mogoče za italijanski trg ) ??

Ne,

črna je imela črna platišča, prav tako rdeča in bela.

Repsol oranžna, HRC pa zlata.

Pomoje si ti videl varianto, kjer je pri črni nekdo pobarval feltne zlato ali jih dal od HRC...

@Husky, user manual dobiš na netu, torrentu ali emule 100%, ker gre le za pogost in razširjen motor.

Če sem jaz vse dobil od 22let stare japonske honde, boš tudi ti 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,

črna je imela črna platišča, prav tako rdeča in bela.

Repsol oranžna, HRC pa zlata.

Pomoje si ti videl varianto, kjer je pri črni nekdo pobarval feltne zlato ali jih dal od HRC...

@Husky, user manual dobiš na netu, torrentu ali emule 100%, ker gre le za pogost in razširjen motor.

Če sem jaz vse dobil od 22let stare japonske honde, boš tudi ti 100%.

A tako. No na avtonetu sem našel eno ki mi je zelo všeč. Po zatrjevanju prodajalca kupljena v sloveniji 1 lastnik itd. kot nov. Črn motor z zlatimi platišči in vilicami "bojda" delana za italijanski trg. Zdaj sem pa v močni dilemi. Nisem pa še nikjer videl takšne barvne kombinacije. 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3859915&show=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako. No na avtonetu sem našel eno ki mi je zelo všeč. Po zatrjevanju prodajalca kupljena v sloveniji 1 lastnik itd. kot nov. Črn motor z zlatimi platišči in vilicami "bojda" delana za italijanski trg. Zdaj sem pa v močni dilemi. Nisem pa še nikjer videl takšne barvne kombinacije. 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3859915&show=1

In kje je težava? Skupaj s prodajalcem jo peljeta na AS Domžale, kjer jo naj temeljito pregledajo, in če vse štima, je to to... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVJO

Nujno bi rabil desno ročko od zavore za HONDO CBR 1000 RR .07.

Če jo kdo ima mi lahko sporoči tudi na moj telefon.

HVALA

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ŽIVJO

Imam HONDO CBR 1000 RR letnik 2007 zanima me če so diski (feltne) od letnika in modela 2004-2005 isti kot 2006-2007.

HVALA

L.P.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVJO

Imam HONDO CBR 1000 RR letnik 2007 zanima me če so diski (feltne) od letnika in modela 2004-2005 isti kot 2006-2007.

HVALA

L.P.

:D

prednjo feltno in diske majo 929 954 in 1000rr do 2007 enake. za naprej nevem. (smo sneli feltno iz 2007 in montirali na 929 mislim da 2002 letnik, vse enako)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVJO

Imam HONDO CBR 1000 RR letnik 2007 zanima me če so diski (feltne) od letnika in modela 2004-2005 isti kot 2006-2007.

HVALA

L.P.

:D

platišča so verjetno ista, diski pa se razlikujejo...

diski na letniku 04-05 so 310mm, 06-07 pa 320mm

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prednjo feltno in diske majo 929 954 in 1000rr do 2007 enake. za naprej nevem. (smo sneli feltno iz 2007 in montirali na 929 mislim da 2002 letnik, vse enako)

Diski pr 929 in 954 so dimenzije 330 milimetrov in klasične čeljusti , CBR 1000 RR od 2004 naprej imajo premer diska manjši in radialno vpete čeljusti..

Popravljeno . Popravil RVT
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se pravi,da feltne alora so enake od 04-05 kot 06-07 no pol pa jih bom pa kar nabavil ok

Hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diski pr 929 in 954 so dimenzije 330 milimetrov in klasične čeljusti , CBR 1000 RR od 2004 naprej imajo premer diska manjši in radialno vpete čeljusti..

?!?!?!?!? :blush: pol smo počeli poskus samomora. z razbite 07 smo sneli feltno de vidmo a so diski na 929 res zviti al je kej druzga narobe. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVJO

Nujno bi rabil desno ročko od zavore za HONDO CBR 1000 RR .07.

Če jo kdo ima mi lahko sporoči tudi na moj telefon.

HVALA

L.P.

Bom doma pogledal, pa ti na PM pošljem... v kolker že nisi zamenjal.

Drgač pa eno vprašanje: kje bi lahko pridobil papirje, da mi v homologacijo za zadnjo pnevmatiko vpišejo tudi dimenzijo 190/55/17. Zdej je dovoljena samo 50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!