Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

A tis pa kr novo temo odprl?

fajn.

to bojo veseli. :)

Nov del je okol 200€ sm jst že 1x v AS-u sprašval.

Rabljeno bolj težko ali pač... tist k se plastikam oz. poliestrom ukvarja.

Včas je mel Čarman neki.

Nov ta del je v AS-u dražji - sem včeraj vprašal. Tam so mi svetovali naj se obrnem na sodelujoče v forumu tukaj. Glede popravila (plastika - poliester), pa me zanima če bi bil kdo s celjskega območja.

Tak komad mam jest, več na PM ;)

Sem vam poslal PM - prosim če me kontaktirate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pride DID ketna za cbr-ko '08 letnik?

Ne glih za racing ampak bolj cesta pa to...

Pri koliko kilometrih pa si zamenjal ketno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opravičujem se administratorjem te strani, ker sem odprl novo temo. Žal sem novinec in se še ne znajdem najbolje na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri koliko kilometrih pa si zamenjal ketno?

pri 24.000

ps.: Ko si na stajalu zadnje kolo zavrtel se je videlo kako gre ketna malo dol pa malo gor -> torej je bila neenakomerno raztegnjena.

Lahko vsak sam doma preveri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri 24.000

ps.: Ko si na stajalu zadnje kolo zavrtel se je videlo kako gre ketna malo dol pa malo gor -> torej je bila neenakomerno raztegnjena.

Lahko vsak sam doma preveri.

Hmmm, no ja, ketna ko je neobremenjena tudi nova ne "teče" mirno, enakomerno. Jaz imam s svojo narejenih 21000 km, vožnje v dvoje je od tega ziher 6000 km in sem jo do zdaj samo enkrat malo napel, za cca pol obrata vijaka. Ko jo operem in namažem, pa je videti kot nova, tudi verižniki so neobrabljeni. Je pa res, da jo mažem vsakih 500 km, na cca 1000 pa jo obrišem s coto, ki jo polijem s čistilnim bencinom, potem jo očistim še z Motulovim sprejem za pranje verige in jo namažem. Kolikor jo zdaj vidim, mi bo držala krepko več kot 24000 km. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, no ja, ketna ko je neobremenjena tudi nova ne "teče" mirno, enakomerno. Jaz imam s svojo narejenih 21000 km, vožnje v dvoje je od tega ziher 6000 km in sem jo do zdaj samo enkrat malo napel, za cca pol obrata vijaka. Ko jo operem in namažem, pa je videti kot nova, tudi verižniki so neobrabljeni. Je pa res, da jo mažem vsakih 500 km, na cca 1000 pa jo obrišem s coto, ki jo polijem s čistilnim bencinom, potem jo očistim še z Motulovim sprejem za pranje verige in jo namažem. Kolikor jo zdaj vidim, mi bo držala krepko več kot 24000 km. :rolleyes:

kul

moja je bila žal preveč raztegnjena na enmu koncu, da je ne bi zamenjal. Zobnika pa sta oba še brez posebnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul

moja je bila žal preveč raztegnjena na enmu koncu, da je ne bi zamenjal. Zobnika pa sta oba še brez posebnosti.

Koliko pa te je stala veriga in menjava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa te je stala veriga in menjava?

130 ketna D.I.D 530/50 VX gold, 15 menjava, z ddv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

130 ketna D.I.D 530/50 VX gold, 15 menjava, z ddv.

Ma niti ni tako hudo. Kaj prenose si pustil enake, ali si kaj spremenil zobnike? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma niti ni tako hudo. Kaj prenose si pustil enake, ali si kaj spremenil zobnike? :evilgrin:

isto, čeprav je mislil, da je spredaj en zobnik manj, vendar ni bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo une ta pocen pokrove sedeža in ne original Honda?

Kak zgleda/slika?

Jest sm si ga sam naredu... zgleda kot lastnik (kmečko) :D Ampak bab pa ni treba vozit ;)

Slika na FBju

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm si ga sam naredu... zgleda kot lastnik (kmečko) :D Ampak bab pa ni treba vozit ;)

Slika na FBju

hm, nimam FB, ker ga nočem imet zaradi, no je več razlogov zakaj...

:topic:

ps: a maš ti na hondi napis Brdaus?

Sm vidu pr Čarmanu eno belo z napisom Brdaus na šipci in ročno neki poštrihano.

pps.: Za zamenjavo sedeža sedaj ponujam 30€ :naughty:

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, nimam FB, ker ga nočem imet zaradi, no je več razlogov zakaj...

:topic:

ps: a maš ti na hondi napis Brdaus?

Sm vidu pr Čarmanu eno belo z napisom Brdaus na šipci in ročno neki poštrihano.

pps.: Za zamenjavo sedeža sedaj ponujam 30€ :naughty:

I am the ONE.

A nimaš FBja... ja kakšen moški pa si :D al kako že gre tista reklama.

Tebe bo una razpoka požrla. Pust tako, k je. Sej mam jest tut sedež mal strgan od poliestrov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I am the ONE.

A nimaš FBja... ja kakšen moški pa si :D al kako že gre tista reklama.

Tebe bo una razpoka požrla. Pust tako, k je. Sej mam jest tut sedež mal strgan od poliestrov ;)

heh, bi mogu dobit zdj enkrat že ta Corbin-ov sedež iz Nizozemske (omenjeno par strani nazaj), kjer so ga naročili iz Amerike, pa mi model še ni sporoču kdaj pride v Slovenijo, tko da do takrat me žre.:kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če koga zanima bo naprodaj razbita honda cbr1000rr hrc 2007

original plastike so v kompletu cele in nepoškodovane(razen tanka)

več info na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Javi, če boš kaj ugotovil kaj bi bilo to cukanje pri tebi...

Je mojster ugotovil, kaj je blo narobe, ker je tut njemu začela cukat. Ampak se je dečko zlooo namatral, da je to ugotovil (parkrat razstavil in sestavil moped v prafaktorje), zato se mi zdi primerno, da zasluge ostanejo njegove. Zgolj namig: senzor je šu k vragu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mojster ugotovil, kaj je blo narobe, ker je tut njemu začela cukat. Ampak se je dečko zlooo namatral, da je to ugotovil (parkrat razstavil in sestavil moped v prafaktorje), zato se mi zdi primerno, da zasluge ostanejo njegove. Zgolj namig: senzor je šu k vragu.

Če je samo senzor crkinil je slab mehanik,da je moral"parkrat"dati motor v prafaktorje,dober mehanik z pravo opremo najde to z enim samim testom,ki netraja dlje kot max 1/2 ure !! cena priklopa in testiranja za ugotovitev napake je ca 40€ + senzor !:hmm:

Ps: zato ti tudi ni veliko računal za marter, ker sam točno ve, da pravi servis to napako odkrije v parih minutah.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je samo senzor crkinil je slab mehanik,da je moral"parkrat"dati motor v prafaktorje,dober mehanik z pravo opremo najde to z enim samim testom,ki netraja dlje kot max 1/2 ure !! cena priklopa in testiranja za ugotovitev napake je ca 40€ + senzor !:hmm:

Ps: zato ti tudi ni veliko računal za marter, ker sam točno ve, da pravi servis to napako odkrije v parih minutah.

Ne bo šlo, poba... popravit nekaj, kar ti računalnik ne pokaže je svinjsko zajeban ;) Majster je že dober, men vrjem. Itaq je svoj motor šraufal, ne mojega, ker sva imela oba enako napako. In najdit nekaj, ki se pojavlja samo pri določenih obratih in na koncu sva ugotovila, da tudi samo pri določenih temperaturah, je težko. V delavnici ni šans, da bi to odkril. Je blo treba kar nekaj krogov na dirkališču in šraufanja ;)

PS: računal pa ni še nič, čeprav mi je že zamenjal vse šobe za vbrizg, tako da easy na komentarjih.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nerabim nič na "easy" sam šraufam "samo" ca 45 let+ in vedno pravim Preširnov rek "čevlje sodi naj kopitar"

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nerabim nič na "easy" sam šraufam "samo" ca 45 let+ in vedno pravim Preširnov rek "čevlje sodi naj kopitar"

OK, potem si pa tokrat falil s svojo "sodbo". Ne mislim se kregat, sam boš verjetno lahko razumel, da če se napaka neredno ponavlja med 3000-5000 vrtljaji, pri temp. 88-94 st. in samo pri določeni hitrosti, da ti priklop na PC ne pomaga nič, še nikoli prej se ni pri novem motorju pokazala podobna napaka, enkrat motor dela brezhibno, naslednji dan cuka, v motorju pa je ceu kup senzorjev... da je težko ugotovit napako.

Pa veselo šraufarijo še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, na natu sem zasledil zlo poceni olje PANOLIN za Hondo CBR 1000 RR, sem poizkušal naročiti , vendar neuspešno. Imate kak predlog, kako bi lahk izpeljal nakup?

link... http://translate.google.si/translate?hl=sl&sl=sk&tl=sl&u=http%3A%2F%2Fwww.motoquad.sk%2FKatalog%2Fprislusenstvo-a-nd%2Foleje-aditiva%2Fpanolin-moto-4t-10w30-synth-8-50E%2F%3FPHPSESSID%3D4593ca3daf3d099646a2432e72695534&anno=2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Brdaus me veseli, da se je najdu vzrok, pa da se bo dal poštimat. Pa srečno v naprej in hvala, ker si javil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis uspešno narejen na 24.000km

Okvirne cene so sledeče (če koga zanima):

- filter olja 10€

- olje 60€ //M. 300V 10W40

- filter zraka: 60€ //ker ni bil menjan pri 18.000km

- zavorna tekočina: 10€ //ni bila menjana pri 18.000km

- delo: 30€

- svečke: 0€ //še dobre

+ DDV na vse

+ketna brez zobnikov: 160€ z ddv

+ gume mal pred tem "Duplo" SportSmart 120€+160€+20€ delo z ddv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pove kodo perla bele barve, ki je zapisana pod zicom?:surrender:

Letnik '08. Jaz svoje nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!