Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

...in to je tebi 1. objava? :slap:

plastike so po navadi dražje kakor kdo misli,da ima malo škode.

Model nima časa za motor, a kljub temu menja za drug motor???

Motor drugače kul... treba videt.

SEm ga klical pa je reku da bi za motor menjal med sezono sedaj pa ne. :hmm:

Ne vem kako to če je oglas gor en mesec.

Drugač pa jest kupujem cbr-o letnik tam okoli 05-07. Pa mojga prodajam.

Popravljeno . Popravil gavrin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj bi spreminju neki kar dela odličnoworship.gif.

Pitje olja mi ni ravno odlična vrlina.. sicer pa, kot je Demon reku: zavoljo konkurence (s tem mislim predvsem Aprilio APRC) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEm ga klical pa je reku da bi za motor menjal med sezono sedaj pa ne. :hmm:

Ne vem kako to če je oglas gor en mesec.

Drugač pa jest kupujem cbr-o letnik tam okoli 05-07. Pa mojga prodajam.

Na eni strani karbon na drugi ne, meni bi bilo malo sumljivo, naj ga sname. Pa če boš kupoval HRC pazi, da se barvna kombinacija ujema, ker pri ene parih sem videl, da so barve zamešane, sicer na hitro zgleda enak.

Drugače pa moja se prodaja, je pa res, da je nemislim dajat pod ceno.

Tale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pitje olja mi ni ravno odlična vrlina.. sicer pa, kot je Demon reku: zavoljo konkurence (s tem mislim predvsem Aprilio APRC) :)

Kako pitje olja headbang.gif. Naredu sm od zadnje menjave 5000km pa ga ne manka NIČ.Tko,da ne vem kaj klobasaštrance_28_offtopic.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na eni strani karbon na drugi ne, meni bi bilo malo sumljivo, naj ga sname...

A se to da kje vidit?

Drgač mam jest tut mal podrajsan deklc, pa če bi že hotu prodajat, bi deklc zamenjal, ne pa karbona gor tlačil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pitje olja headbang.gif. Naredu sm od zadnje menjave 5000km pa ga ne manka NIČ.Tko,da ne vem kaj klobasaštrance_28_offtopic.gif.

Če imaš CBR-ko od letnika 2008 naprej, potem ti priporočam, da jo kdaj pa kdaj zavrtiš preko 5000 rpm, pa boš videl, da papa olje. :rolleyes: Pa še to, nad 5000 obrati motor tudi GRE, potegne prav zlobno, hihihi, tako da se pripravi! :boobies:

Aja, edino da si uporabil bolj gosto olje od predpisanega, potem pa je čisto možno ja, da ti ga nebo pila. Če pa uporabljaš Motul 300V ali pa Panolin, oba 5W-30 fulsintetična, potem pa ne verjamem da ga ne pije.. :whistle:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se to da kje vidit?

Drgač mam jest tut mal podrajsan deklc, pa če bi že hotu prodajat, bi deklc zamenjal, ne pa karbona gor tlačil.

Eden, ki je prišel mojega pogledat mi je povedal, da ima v karbon oblečen geštel na levi, na desni ne? Tud s slik tako izgleda..

Deklce se še da, ko so po 100E komad, geštel je mal težje menjat:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden, ki je prišel mojega pogledat mi je povedal, da ima v karbon oblečen geštel na levi, na desni ne? Tud s slik tako izgleda..

Deklce se še da, ko so po 100E komad, geštel je mal težje menjat:P

jp jp. Zakaj bi tlaču dodatno težo na moped. Ob zdrsu pa karbon ne pomaga (se odbrusi). Je bolj una plastika, tko k mam jest :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden, ki je prišel mojega pogledat mi je povedal, da ima v karbon oblečen geštel na levi, na desni ne? Tud s slik tako izgleda..

Deklce se še da, ko so po 100E komad, geštel je mal težje menjat:P

Aja, če je gištel poružen, pol je mal drgač... tega se težko popravi, ja :)

Lahko bi vsaj na obeh stranih dal karbon gor, se strinjam... šalabajzar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj moped je letnik 2004.

No, potem pa lahko za tvoj model govoriš o porabi olja, ker se ti o novem modelu ne sanja, ker ga žal pije, pa sploh ne tako malo, da bi to bilo zanemarljivo! :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, potem pa lahko za tvoj model govoriš o porabi olja, ker se ti o novem modelu ne sanja, ker ga žal pije, pa sploh ne tako malo, da bi to bilo zanemarljivo! :evilgrin:

Na letniku 09 ni take sile,v 5000 km in 3x na Panonniji po 50 krogov ga je spila 3,5 deci.boobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na letniku 09 ni take sile,v 5000 km in 3x na Panonniji po 50 krogov ga je spila 3,5 deci.boobies.gif

To je še vedno veliko, napram ostalim znamkam, ki BAJE ne pijejo nič... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahk že nehate s tem pitjem olja? Jst ne vem kva vi delate Hondi pa kero "vodo" vlivate v moped?!

Jst ne porajtam razlike, da kej več porabi od normale kakor keri koli drugi motor, ki sem ga vozil.

Vsakič mislm, da je kdo kej novga o Hondi 2012 objavil v tej temi pa vedno nekdo potegne iz naftalina pitje olja. :slap:

Vsak moped ima svoje prednosti in slabosti. Jst sm to Hondo '08 izbral izključno zaradi dizajna, ter na 2. mestu cena. Ostalo ni blo važno sam da mi je lepa!:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahk že nehate s tem pitjem olja? Jst ne vem kva vi delate Hondi pa kero "vodo" vlivate v moped?!

Jst ne porajtam razlike, da kej več porabi od normale kakor keri koli drugi motor, ki sem ga vozil.

Vsakič mislm, da je kdo kej novga o Hondi 2012 objavil v tej temi pa vedno nekdo potegne iz naftalina pitje olja. :slap:

Vsak moped ima svoje prednosti in slabosti. Jst sm to Hondo '08 izbral izključno zaradi dizajna, ter na 2. mestu cena. Ostalo ni blo važno sam da mi je lepa!:wub:

Sorry kolega, ampak men ga pije. Ko sm bral po ameriških forumih, je blo velik govora o tem, in so prišli do zaključka, da je (baje) odvisno od serije. Eni dečkoti so šli menjat bate, batne obročke in tesnila, pa ni blo kakega "haska".

Nazadnje v Brnu sem ga mogu dolit kar dobre 2dl na cca 200 prevoženih km (seveda govorim za letnik 08). Če so kasnej kaj spedenal na mašini, da ni več tolko požrešna, pa ne vem.

Itaq ima vsak moped kako slabo stran, ampak če bo samo oljček za dolivat, potem bo vredu :blush:

Je pa res, da če želiš od motorja kaj več... je pa treba mal "investirat" :D Naslednja pri moji bo zamenjava zadnjega amortizerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahk že nehate s tem pitjem olja? Jst ne vem kva vi delate Hondi pa kero "vodo" vlivate v moped?!

Jst ne porajtam razlike, da kej več porabi od normale kakor keri koli drugi motor, ki sem ga vozil.

Vsakič mislm, da je kdo kej novga o Hondi 2012 objavil v tej temi pa vedno nekdo potegne iz naftalina pitje olja. :slap:

Vsak moped ima svoje prednosti in slabosti. Jst sm to Hondo '08 izbral izključno zaradi dizajna, ter na 2. mestu cena. Ostalo ni blo važno sam da mi je lepa!:wub:

Ja kaj pa pričakuješ od nove 2012?!? Hihihihi, žal te moram razočarat ali pa celo pozitivno presenetit, da takšno imaš doma v garaži, hehehe, saj pa že veš, da je spremenjen v bistvu samo design. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2-Mi kolegi pravjo da si samo nabijalec poustov v resnici pa o vožni nimaš pojma in samo klobasaš neumnostislap.gif

In točno kaj ma to veze z porabo olja? Tut če ima 4cm štrajfnov na robu, pa se pelje 30km/h, če naredi tolkpatolk km, pa mu spije tolkpatolk olja po tvoje nebismel povedat tega al kaj?

Moja ne pije olja, sam ji gre pa bencin tolk bolj v slast, sam morte v zakup uzet, današnja mladina je na različnih subtancah. Tastari so pa samo na hlape prisegal:P haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: A ste že vidl mojo stran: Moja povezava Včasih se mi je še dal kej narest zdj, bl mal, ni časa...:music3: :010

...kurnk ne dela, morš kliknt na moj album. Kr link sam spremeni. barabe.

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!