Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Mi lahko kdo pove kodo perla bele barve, ki je zapisana pod zicom?:surrender:

Letnik '08. Jaz svoje nimam.

ne rabm več,

imam pravo napisano pod zicem, sem pogooglu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brum brum...

..sm dal pokrov še poštrihat na perla belo.. zdj pa dežuje :(

Lajtunge Philips so pa tut kul. Ni to sicer xenon je pa boljš k oem.

post-15759-0-61270100-1312480080_thumb.jpg

post-15759-0-24727600-1312480135_thumb.jpg

post-15759-0-20975800-1312480238_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bla tle gor kašna dobra duša, pa mi zmerla razmak med šraufi na tački za motor postavt na tla? Baje da paše na aprilio, kr tale italjanska jajca majo za 2 k*rca tačko :)

Še zmerm bi rabu tole :) Tistim ki se jim da zmerit, pa še eno slikco zravn kaj točno treba zmert. Aja, rabm pa od tastare 1000, torej 04-07.

post-12577-0-74730700-1312659665_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

85€ pokrov +10€ barva +20€ štrihanje

Odtenek zaden 99%, mogoče je original že mal zbleden... vseen dokaj dobro napram originalu za 240€

post-15759-0-15151000-1312831839_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

85€ pokrov +10€ barva +20€ štrihanje

Odtenek zaden 99%, mogoče je original že mal zbleden... vseen dokaj dobro napram originalu za 240€

Jaja, svetovno zgleda!!!!! :worship: Poskusi ostalo barvo malo spolirat, , če je že kaj zbledela, se boš približal pokrovu. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

85€ pokrov +10€ barva +20€ štrihanje

Odtenek zaden 99%, mogoče je original že mal zbleden... vseen dokaj dobro napram originalu za 240€

Sorry, ampak tole pa niti približno ni zadeta barva.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, ampak tole pa niti približno ni zadeta barva.
Kaj češ, maš kodo pod zicem neseš tja, tm ti po kodi in navodilih iz računalnika nameša osnovo barvo ter barvo s kristali posebej; neseš malarju, kjer pošlifa, nanese prajmer, osnovno in kristale ter lak čes.

post-15759-0-63359100-1312872289_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ, maš kodo pod zicem neseš tja, tm ti po kodi in navodilih iz računalnika nameša osnovo barvo ter barvo s kristali posebej; neseš malarju, kjer pošlifa, nanese prajmer, osnovno in kristale ter lak čes.

To je problem ja, ker fabrško barvo zadet, sploh kjer so kristali je skoraj nemogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je problem ja, ker fabrško barvo zadet, sploh kjer so kristali je skoraj nemogoče.

ja, sam 240€ pa vseen ni original vreden, če je original sedež 140€, pol bi mogla bit ta plastika okol 100€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sam 240€ pa vseen ni original vreden, če je original sedež 140€, pol bi mogla bit ta plastika okol 100€

Nažalost je vse kar natakneš na motor stran vržen denar. Do tega prideš slej k prej. K sreči ima Suzuki že zraven zadnji pokrov za zic.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nažalost je vse kar natakneš na motor stran vržen denar. Do tega prideš slej k prej. K sreči ima Suzuki že zraven zadnji pokrov za zic.

no kreš pedi ti pa vseen mal oblažijo stroške škode, predvsem uni na blokih mašine. ostalo pa itak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ, maš kodo pod zicem neseš tja, tm ti po kodi in navodilih iz računalnika nameša osnovo barvo ter barvo s kristali posebej; neseš malarju, kjer pošlifa, nanese prajmer, osnovno in kristale ter lak čes.

Men zgleda uredu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, ampak tole pa niti približno ni zadeta barva.

Tudi na original pokrovu in novemu motorju iz trgovine ni bila barva enaka (rdeča).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda k Pokemon :D.

Jp, k Pikaču!

Tudi na original pokrovu in novemu motorju iz trgovine ni bila barva enaka (rdeča).

A res? Na, ta je pa dobra?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na original pokrovu in novemu motorju iz trgovine ni bila barva enaka (rdeča).

Morda pa so naročili nepobarvanega in ga potem sami polakirali in niso zadeli odtenka... Hja, potem pač reklamiraš in ti lepo priskrbijo novega in je zadeva rešena. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa so naročili nepobarvanega in ga potem sami polakirali in niso zadeli odtenka... Hja, potem pač reklamiraš in ti lepo priskrbijo novega in je zadeva rešena. :rolleyes:

Original Honda pokrov-zapakiran v škatli, kupljen pri uradnem zastopniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original Honda pokrov-zapakiran v škatli, kupljen pri uradnem zastopniku.

Ja potem pač zadevo reklamiraš, saj odstopanja v barvi nebi smelo biti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original Honda pokrov-zapakiran v škatli, kupljen pri uradnem zastopniku.

Mogoče je motor barvala ponedeljkova izmena :glare: , pokrov zica pa petkova :010 .

Hec na stran, original pokrov mora biti iste barve in pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!