Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

itaq; razn če je bil motor zbit in so malček falil odtenek; na pokrovu je pravi, na motorju pa ne štima .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No konkurenca bo spet nasmejana, Honda je očitno za 2012 pripravila zgolj facelift Fireblade. No, mene ne moti, tako se modeli prehitro menjujejo.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne, 6. septembra 2007 so bile prve fotografije prave in točno taka je bila kasneje predstavljena na sejmu (v dokaz je ta ista tema, malo pobrskana nazaj ;) ).

Torej še 6 mesecev pa bo kje kdo kej zvohal.

Opa, potem pa vzamem nazaj, sorry, res nisem prej kaj oprijemljivega zasledil. :rolleyes: No, upam, da bo potem tudi letos nekako tako, hahaha, da si vsaj malo lušte naredimo!! :evilgrin:

No kaj sm ti reku? Letos so slike prišle še celo pred septembrom?! :photo: Po moje zaradi manj drastičnih sprememb. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj sm ti reku? Letos so slike prišle še celo pred septembrom?! :photo: Po moje zaradi manj drastičnih sprememb. :evilgrin:

Ja, prav si imel, nimaš kaj! :worship: Spremembe so pa saj vidiš minimalne, spremenili so plastike, števec.. Okvir je kot zgleda ostal enak, motor je verjetno enak, morda z malimi dodelavami, edino felne so menjali. Hmmmmm, mislim da je narejenega žal PREMALO, da bi lahko premagala trenutno najboljšega.. -_-

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm,

a gume ima pa še vedno 190/50R17 zadnjo? ccc

pa nek nov model od Bridgestona: Battlax Hypersport S20 ?

Merilec obratov je zlo podoben ducatijevem, kar mi ni všeč, ker jih težje razbereš kot kazalec vsaj jaz.

feltne u iber lahke/zanke.

Bremze žal niso brembo :( vzadi še vedno Nissin?

Je pa ideja da zamenjam zadnjo luč z belo namest rdeče pri svoji.

Sprednje luči se mi zdi da so šli korak/leta nazaj po obliki; še vedno ni xenon niti ni leč.

Sprednji smerniki čist isti.

Jst ne vem, 4 leta pa je to najbolj kar ven dajo? A je res tolk recesija?

Upam vsaj da ma kake tehnične priboljške dodane? Sm vseen mislu da bo oblika bolj motogp podobna. Le kake bojo ostale barve?

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm,

a gume ima pa še vedno 190/50R17 zadnjo? ccc

pa nek nov model od Bridgestona: Battlax Hypersport S20 ?

Merilec obratov je zlo podoben ducatijevem, kar mi ni všeč, ker jih težje razbereš kot kazalec vsaj jaz.

feltne u iber lahke/zanke.

Bremze žal niso brembo :( vzadi še vedno Nissin?

Je pa ideja da zamenjam zadnjo luč z belo namest rdeče pri svoji.

Sprednje luči se mi zdi da so šli korak/leta nazaj po obliki; še vedno ni xenon niti ni leč.

Sprednji smerniki čist isti.

Jst ne vem, 4 leta pa je to najbolj kar ven dajo? A je res tolk recesija?

Upam vsaj da ma kake tehnične priboljške dodane? Sm vseen mislu da bo oblika bolj motogp podobna. Le kake bojo ostale barve?

Ja glej, za facelift druga ne moreš pričakovat, že to, da so dali lažje felne gor je "veliko" narejenega. Ko pa bo popolnoma nov model, pa bo to čisto druga pesem. Morda pa se niso odločili za popolnoma nov model, ker je kljub 4 letom ta Fireblade še vedno konkurenčna ostalim? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glej, za facelift druga ne moreš pričakovat, že to, da so dali lažje felne gor je "veliko" narejenega. Ko pa bo popolnoma nov model, pa bo to čisto druga pesem. Morda pa se niso odločili za popolnoma nov model, ker je kljub 4 letom ta Fireblade še vedno konkurenčna ostalim? :rolleyes:

jp. Se pravi nadaljnih 4-5 let za počakat za drastične spremembe...

Imam še eno vprašanje, ki večino zanima... Ali bo kurila olje? :evilgrin: hehe, mal zlobe. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima pa indikator prestav! Hvala ku*cu, končno!

post-15759-0-99167800-1313739534_thumb.jpg

post-15759-0-79997300-1313739540_thumb.jpg

post-15759-0-26765200-1313739547_thumb.jpg

post-15759-0-76941200-1313739720_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kaj se ji skriva v drobovju (predvsem agregat)... ker naj bi v nove dali novo V4 mašinko... ?

Kukr pravjo govorice bolj ne kot ja. Ni pa to 100%.

Mislim pa, da ima track time.

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim pa, da ima track time.

Dobr, to je stvar elektronike... ker če bo taka, kot je tale, brez sprememb na agregatu in ciklistiki, bom kr pr stari ostal ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, to je stvar elektronike... ker če bo taka, kot je tale, brez sprememb na agregatu in ciklistiki, bom kr pr stari ostal ^^

jp. Po slikah sodeč je desna stran agregata identična stari. torej jaz pravim, da ostaja nespremenjen, ker ne bi mogli narediti v4 z identično desno stranjo, tudi če bi se full potrudili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kaj se ji skriva v drobovju (predvsem agregat)... ker naj bi v nove dali novo V4 mašinko... ?

Ne verjamem, da bo Fireblade imela kdaj V4 motor. Je pa točno tako kot si napisal, samo zaradi facelifta, pa morda dodane kake elektronike jaz tudi nebom menjaval motorja. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah... baje je prihodnost v V4 motorjih, tko da ne vem... se bom pustu presenetit ;)

Bl ko vse forume berem vsi nek hočjo V4? V čem je tolk dobra prednost v V4 kot v I4?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl ko vse forume berem vsi nek hočjo V4? V čem je tolk dobra prednost v V4 kot v I4?

Bi pa mogu majstre v SBK vprašat... jest ne vem, ker ga še nism vozu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ima še vedno elektronski blažilec krmila. :kva2:

ps.. sj ne da sm jst še najbl navdušen od vseh nad novo...

Vilce so Showa.

Me pa čudi, da za 20. obletnico niso nardil neko BUM predstavitev in drastične spremembe?

Ga je en distributer dobil.. in poslal slike in video ven? Mal češko.

post-15759-0-71182700-1313751020_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa čudi, da za 20. obletnico niso nardil neko BUM predstavitev in drastične spremembe?

Ga je en distributer dobil.. in poslal slike in video ven? Mal češko.

predstavitve ni bilo, ker to niso uradne fotke, na net pa so prišle pomotoma...

še uradna Hondina izjava glede fotk;

"As you can tell from the decals, this is the 2012 Fireblade. These shots are obviously not official and found their way into the public much too early. We are working on preparing all information that is available and that you need to have and we will provide it together with professional shots at the end of September."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeh.... nč hudga, če to ni uradna predstavitev.....taka je pač nova cbr 2012.....v bistvu nč novega, par elektronskih dodatkov, ki jih lahko kupiš v vsaki moto trgovini za par € ,..... nova bo pa verjetno stala prek 15k €.....

bomo počakal na bolj radikalne predelave modela raje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr pr stari ostal... tole ni za nikamor. Glede na to, da so včasih res znal naredit preskok, mi nova ne deluje prepričljivo...

Sejmo še švoh mesec počakat, da vidmo, kaj bodo na uradni predstavitvi povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr pr stari ostal... tole ni za nikamor. Glede na to, da so včasih res znal naredit preskok, mi nova ne deluje prepričljivo...

Sejmo še švoh mesec počakat, da vidmo, kaj bodo na uradni predstavitvi povedal.

heh, kaj čjo pa povedat? Tole smo nardil. 4 leta smo se trudl in tole smo spacal zadn mesec. :surrender:

Smo na cbr1000rr čist pozabl, da je že mimo 4 leta in bi mogl bolj prenovit...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!