Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

leta 2008 je bil menda nov celo 6400.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh...4900?? koga?? 

4000k vrh glave...čisto realno povedano.

 

Pa če ti reče, da ima veliko dod opreme..kupuješ motor in ne šminke. Naj to ne premami - (MOJE MNENJE)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 2008 je bil menda nov celo 6400.

Ja, mislim, da še celo manj, ker je bila neka huda akcija :) ampak, jbg, časi se spreminjajo :) jaz sem ga prodal leta 2011 za 5200 z akrapovičem in še nekaj dodatne krame, resnično kot novega, vzel ga je prvi, ki ga je prišel gledat :)

 

post-14445-0-07399800-1360613870_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od vas že šel gledat tegale revčka? kaj vse je narobe z njim? prodaja se že res zelo zelo dolgo...kilometri so seveda realni.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6915010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov je 7007e...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo sj motor je praktično nov! Za moje pojme je cena ok, kakih 100€ bo še spustil to je pa to! Morda sem res čuden ali pa jaz tok drugače gledam na te zadeve!

Lep moped ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep je..sam precenjen..

ne mora biti 3leta star motor samo 1000€ cenejši kot nov..raje pejdi po novega :) ... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha novi ne obstajajo vec, kaj vam ni jasno...Z750 2013 ne obstajajo ;)...edino se kaksna zaloga iz 2012 ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil kdo za skupinsko nabavo HEL pretenih cevi za zavore? Trenutno se cene gibljejo 101€ za komplet...vsak euro dol je dobrodošel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na venhill (uk) sem narocil sprednje pletene cevi za zx10r ugodna cena in super proizvod. Montiral sem sam in je slo vse v piko. Cena za spredaj mislim da je bila cca 45e. Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na venhill (uk) sem narocil sprednje pletene cevi za zx10r ugodna cena in super proizvod. Montiral sem sam in je slo vse v piko. Cena za spredaj mislim da je bila cca 45e. Lep pozdrav

 

Hvala za info, vendar bom šel prav gotovo na HEL, cena je ista, od tega, da se lahko pri HEL.u izmislim katero čem barvo, pa še poštnina je zastonj....btw HEL je prav tako UK firma. ;)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zelji. Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil kdo za skupinsko nabavo HEL pretenih cevi za zavore? Trenutno se cene gibljejo 101€ za komplet...vsak euro dol je dobrodošel :P

 

Ja, jaz. Itak :) Kako si se odločil za HEL? Samo zaradi barve in cene? Jaz sem gledal od Fren Tubo ampak so mal dražje...

 

A to si gledal te: http://www.ebay.co.uk/itm/HEL-Brake-Lines-Kawasaki-Z750-2007-2008-Over-Mudguard-Layout-/220882977205?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item336da6c1b5

 

Jaz bi se raje odločil za "race" izvedbo, kar pomeni, da imaš dve cevi od ročke pa direktno do čeljusti. Ne grejo čez blatnik kot serijske cevi. Baje da se jih lažje odzračuje... Zgleda pa tako (na sliki so sicer od Fren Tubo):

 

z+750+2012+4.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ze na drugem motorju uporabljam Cobrine, ker so malenkost cenejše. Na enem imamo Hellove in nisem opazila razlike med enimi in drugimi. Sem pa vedno nadomestila to povezavo čez blatnik za direktni povezavi. Mi lepše zgleda :)

še en link za Zja

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!