Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

A so še komu kdaj v prostem teku segretega motorja nihali obarti (ti so sicer konstantno na 1.500) v intervalih ca. dveh sekund na 1.300 in nazaj na 1.500? A kdo ve kaj je to? Zgodilo se mi je samo enkrat do sedaj..ko sem ugasnil in ponovno pržgal je blo OK..

Drgač pa tud men je tablca že odfrčala, širše podloške mal dvomem da resno rešijo problem,..jst sm dal še en plastični distančnik na spodnjem delu tablice na blatobran in je zadeva fiksna in varna.

Na splošno sm z Z-jem zelo zadovoljen, kako kaj ostali lastniki, ste ugotovili kakšne pomankljivosti?

LP,T :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je tud men to ene parkrat delal, da so mi obrati nihal, sam me ne moti preveč, drgač motor je vredu za vožnjo, če si na njem sam, če sta pa dva je pa katastrofa, sopotnik se nima kje prjet in maš celo težo na seb pri zaviranju in po klancih navzdol, upam da bo nosilc za kufer in kufer rešu vsaj mal to težavo, tko da se bo punca lahka kje prjela...drgač sem pa zadovoln!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud men se zdi da so mi že nihali, sploh odkar je Akrapo gor, čprav ne vem a ma to kako vezo...

Drugače sem zlo zadovoljen :yea2:

Mogoče nekaj tresljajev pri določenih obratih...

Popravljeno . Popravil decaf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri meni malenkost zanihajo ampak govorimo o eni črtici gor in dol...se pravi zanemarljivo..

Sploh pa imam jaz štand gas nastavljen na 1200 obratov (pod tankom imaš ventil pa si sam nastavi - meni je serviser znižal obrate...)

Kar pa se tresljajev tiče, tudi mene moti nekje pri 6.500 do 7.000 se prav grdo trese in maska pri lučeh ob nekaj zadeva (vibrira) in se zdi kot da so vijaki popustili :angry: pa ravno pri teh vrtljajih je hitrost nekje na najbolj uporabnih 140km/h <_< Drugače pa je prava puščica motorček..

@urqlle: še vedno čakam tvoj odgovor na PM .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa se tresljajev tiče, tudi mene moti nekje pri 6.500 do 7.000 se prav grdo trese in maska pri lučeh ob nekaj zadeva (vibrira) in se zdi kot da so vijaki popustili :angry: pa ravno pri teh vrtljajih je hitrost nekje na najbolj uporabnih 140km/h <_< Drugače pa je prava puščica motorček..

@urqlle: še vedno čakam tvoj odgovor na PM .) :D

Tresljaji, prvič slišim o tem, jst osebno nimam težav, decaf: kolk te je pršu akrapo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nihanje obratov vcasih nakaze neoptimalno nastavitev mesanice zrak-bencin; prebogata ali prerevna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MISLIM DA JE Z 750 ZELO DOBER IN LAHKO VODLJIV MOTOR, MAL RES TRESE PRI 7500 AMPAK NI PROBLEMA...LAHKO SE VOZIŠ ZELO POČASI ALI PA NORO DIVJE...

SOPOTNICA JE ZADOVOLJNA ODKAR SEM NAMONTIRAL KUFER...

ZANIMA PA ME, ČE KDO VE KJE SE DOBIJO CRASHPADI ZA Z 750...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE KDO VE KJE SE DOBIJO CRASHPADI ZA Z 750...

Crash padi se dobio pri Loiusu

www.louis.de

lp

Popravljeno . Popravil Mih'c
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Česa te pa je strah da okolje in tablico tak bluraš???? :? Precej nekonvencionalna kombinacija. :hmm: Daj še sliko iz boka ko se cel motor vidi, tudi prednji konec.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za slike.

Nekako si nisem mogel predstavljat Z-ja s kufri.

Kolikor se da po slikah videt ne zgleda niti tako slabo kot sem sam predvideval da bo.

Men se tud ne zdi tok slabo, res pa ni lih najlepše ampak kaj čmo, kufer je potreben in praktičen sploh za kakšno potovanje..

Jst bom verjetno tud kufer gor dal, samo bi kakšnega da je čist črn in mogoče lakast..A tak sploh obstaja? Če kdo mogoče ve kje bi ga dobu se mu za inf. že v naprej zahvaljujem.. :notworthy:

LP,T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TC ju jih imajo kerekoli barve, če ti ni všeč pa še zmeraj lahko ličarju pobarvat pelješ.

No samo na Z 750 pa po moje egino Givi 46 l paše, ostalo pa ne vem. :hmm:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ojla vsem skupaj!

Tud jaz nabavu črnega z-ja pa akrapota gor dal pa še ene malenkosti(nosilec za kovček) in tud dodobra ulaufal. Nobenih težav. Gre pa tud 260. Navdušenje je blo tako, da sva z bratom kupla še enga z-ja za njega. Črnega-normalno.

post-4-1088772974.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla vsem skupaj!

Tud jaz nabavu črnega z-ja pa akrapota gor dal pa še ene malenkosti(nosilec za kovček) in tud dodobra ulaufal. Nobenih težav. Gre pa tud 260. Navdušenje je blo tako, da sva z bratom kupla še enga z-ja za njega. Črnega-normalno.

To je pa že skor tolk kot gre curijeva Fazerka .) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenih težav. Gre pa tud 260.

Ma ja! Dej nehi pretiravat, sam vozim isti motor pa ga do 240 komaj spravim, ti pa seres o nekih 260, kje si pa ti na motorju, a slucajn pod blatnikom lezis? Pjeb skuliraj se! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja! Dej nehi pretiravat, sam vozim isti motor pa ga do 240 komaj spravim, ti pa seres o nekih 260, kje si pa ti na motorju, a slucajn pod blatnikom lezis? Pjeb skuliraj se! :hmm:

No, jaz za svojega vem, da z Akrapotom gre 250 po števcu po ravnini seveda...

Zelo redko sicer peljem tolk ker mi hoče čelado zabiti v tilnik, vem pa da tolk gre...

Morda je fant v kako dolino meril... samo v prepad grem tud jaz lahko 200kmh in to brez motorja :D potem me pa že aerodimanika zjaha hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reku bom sam tole: gas moraš stisnat pa gre 260 po ravnin in še kr pospešuje. Seveda z glavo(dobesedno) na pravem mestu.Sicer pa če bi kaj bral testiranja v kakih tujih revijah ima motor kataloško končno hitrost 235 km/h, kar pa dejansko na števcu pokaže točno 261. Tolko. Res pa je,da mi je gumo pobral že pr 4000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst si lastim Zja pa me moti zadnji blatnik oz. nosilec tablice! A mogoce kdo ve kje bi dobil ta nosilec tablice v manjši izvedbi!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reku bom sam tole: gas moraš stisnat pa gre 260 po ravnin in še kr pospešuje. Seveda z glavo(dobesedno) na pravem mestu.Sicer pa če bi kaj bral testiranja v kakih tujih revijah ima motor kataloško končno hitrost 235 km/h, kar pa dejansko na števcu pokaže točno 261. Tolko. Res pa je,da mi je gumo pobral že pr 4000 km.

No jaz sem ga tudi tiscal pa ga nisem spravil vec kot na 240 (vec kot dovolj).

Je pa res da mi je gumo pobralo prav tako pri 4000km... Vceraj naredil 630 km in ko sem se vrnil z mojega izleta na obalo, me je skoraj pobralo, ko sem videl da ni vec profila.

Pa se eno presenecenje sem dozivel vceraj, ko sem prispel na obalo - "odlomil" se mi je lonec. Zadeva se sicer drzi skupaj, vendar je zvok zelo mocan in motec. Tega pa si res nisem mislil da se bo kaj takega zgodlo po 4K premovezih kilometrih :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!