Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Ja marsikaj pise v prirocniku... sem ga ze parkrat od zacetka do konca prebral... motor pa lahko hodim samo bozat - prekleto vreme! Od kar sem ga dobil se ni bilo lepega dneva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dveletni pavzi si mislim ponovno omisliti nek motorček in se mi tale Z Zelo dopade, pa me zanima glede na to da je nov model če je še na voljo oziroma ga je potrebno prej naroči, ker vzel bi ga avgusta....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dveletni pavzi si mislim ponovno omisliti nek motorček in se mi tale Z Zelo dopade, pa me zanima glede na to da je nov model če je še na voljo oziroma ga je potrebno prej naroči, ker vzel bi ga avgusta....

LP

foggy, če bi prebral tole temo vsaj par strani, bi vedel, da so zaenkrat baje razprodani, da pa naj bi bila ravno avgusta pošiljka. Največ točnih informacij pa boš dobil pri najbližjem prodajalcu Kawasakijev. Uvoznik je podjetje DKS v MAriboru, kar ti tudi piše vsaj na 20 različnih koncih na Motosvetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvoznik je podjetje DKS v MAriboru, kar ti tudi piše vsaj na 20 različnih koncih na Motosvetu

kar pa mimogrede, le redkokdo ve.....in ce v najdi.si vtipkamo K A W A S A K I bomo ven dobili vse, samo uvoznika ne :angry:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak mim grede če bi kdo rad videl črnega Z od potencialnih kupcev si ga lahko ogleda v DKS maribor, ampak samo do jutr do 17 ure ker pol ga jst naložim na prkolco pa ga pelem dam......aja pa da se neb slučajn kdo gor usedal, ga takoj za uhe :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: a vendar:

najprej odgovor na vprasanje: bandit 12 :yea2:

ad 1. sicer ne pade v nizji vendar.... ;)

ad 2. izgleda zelo dobro

ad 3. enako, ima celo odlicne lastnosti

ad 4. veckrat sprobano

ad 5. veckrat sprobano

ad 6. € 63,80/KM ....N verzija s popustom ;)

Morda točke držijo, vendar pa je v dinamični vožnji med enim in drugim bistvena razlika. Bandit, Yamaha 1300 itd imajo sicer dober navor in dovolj konjev, za kakšno res agilno vožnjo pa so (vsaj proti motorjem zadnje generacije: SV 650, Fazer, Kawa 750 itd.) navadni kupi železa. In tisti ki zna, bo znal izkoristiti prednosti ta novih.

Seveda pa ni nobene realne potrebe po divjanju za vsako ceno - hočem samo reči, da so ti motorji korak naprej (geštel, teža, vzmetenje itd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem ponosnim lastnikom Z750. Fantje vam povem,motor je res zakon.Zanima me,če ste pred nakupom razmišljali tud o drugih variantah,npr. FZ6S vs. Z750 (ista cena,podobne lastnosti...) ali pa Z750 vs. Z1000 (res je razlika v ceni in nekaj malega v zmogljivosti, ampak je Z1000 nekaj najlepšga, kar je Kawa ustvarla,vsaj zame). :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem ponosnim lastnikom Z750. Fantje vam povem,motor je res zakon.Zanima me,če ste pred nakupom razmišljali tud o drugih variantah,npr. FZ6S vs. Z750 (ista cena,podobne lastnosti...) ali pa Z750 vs. Z1000 (res je razlika v ceni in nekaj malega v zmogljivosti, ampak je Z1000 nekaj najlepšga, kar je Kawa ustvarla,vsaj zame). :yea2:

Jst sm razmišljal med vsemi tremi..zmagal je Z, zaradi vseh testov, ki so v prid njemu in izgleda,.. deluje mi namreč kot en 'sršen'..to mi je cool

sv je izpadel, ker mi drža ne odgovarja, FZ6 pa zaradi auspuhov..glavni minus Zja (slabša vetrna zaščita) baje sploh ni tak hendikep zaradi izboljšav maske..in odločitev je bla lahka..skoraj isti keš, več muske, več atrakcije..

LP,T :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje in dekleta, na naslednjih treh linkih si lahko pogledate kaj sem počel s testnim kawasakijem Z1000. :D :D

No ja, at least I wish so... :devil:

Linki so za Emule... Sourci so, jaz pa tudi sharam...

ED2K: Stunt movie KAWASAKI Z1000

ali pa malo krajša verzija:

Kawasaki Z1000 Stunt riding

ali pa zgolj predstavitveni movie:

Kawasaki 750

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem ponosnim lastnikom Z750. Fantje vam povem,motor je res zakon.Zanima me,če ste pred nakupom razmišljali tud o drugih variantah,npr. FZ6S vs. Z750 (ista cena,podobne lastnosti...) ali pa Z750 vs. Z1000 (res je razlika v ceni in nekaj malega v zmogljivosti, ampak je Z1000 nekaj najlepšga, kar je Kawa ustvarla,vsaj zame). :yea2:

Naj ti povem da sem bil pred zelo podobno odločitvijo, jst sem hotu kupit FZ6 fazerja, ampak ker jih ni blo za dobit sem se odločil za Z750 in od včeraj naprej je tud v moji garaži, motor v resnici zgleda veliko lepše kot na slikah, še sam nevem zakaj ampak motor je men noro lep, zvok je za blažene :yea2: sam upam da bo vreme dalo kej sonca, ker kolker zdej kaže OBUP...aja pa še to baje v maju spet dobijo novo pošiljko Z750 tko da tisti ki ga hočte met hiter v trgovine...mislim to je neki za pohvalt, kawasaki se vsaj trudi zagotovit potrebam kupcev ne pa yamaha, ja šele nasledn let se oglaste :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem navdušen nad Zjem. Kratko komentiram novo ljubezen: videl in kupil. Rdeč+črna Ermax šipca. Žena se začuda ne pritožuje nad sedenjem zadaj (nekajkrat po 150km, kot se je pač dalo pri tem vremenu) - verjetno tudi od navdušenja. Ko bo "ogrevanje" mimo, bomo verjetno bolj konkretni. Vsekakor je igrača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker srečnež se je v petek z črnim Zjem vozil po Ljutomeru. Skoraj sem ga hotel povozit in mu jo speljat :lol:

Jezerski duh, zaenkrat še anonimen. Tudi sam sem ga videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem navdušen nad Zjem. Kratko komentiram novo ljubezen: videl in kupil. Rdeč+črna Ermax šipca. Žena se začuda ne pritožuje nad sedenjem zadaj (nekajkrat po 150km, kot se je pač dalo pri tem vremenu) - verjetno tudi od navdušenja. Ko bo "ogrevanje" mimo, bomo verjetno bolj konkretni. Vsekakor je igrača.

kolk te je pa pršla šipca in kje si jo kupil?? lahka kakšno slikco tel gor prlimaš da bi pogledal ker se namreč tudi sam zanimam za nakup....a pomaga kej pri večjih hitrostih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry ampak te dve predelave sta komu všeč ? Al je to kako naveza na klasiko ? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim???? :blink: klasiko??!! :blink:

ma sorry no,.. grdo mi je tole deluje kot kak motor iz osemdesetih :)

zgleda da mam čudni okus :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sorry no,.. grdo mi je tole deluje kot kak motor iz osemdesetih :)

zgleda da mam čudni okus :unsure:

ah motorji v osemdesetih so bili bolj enobarvni kot pa tako živi...a se ne spomniš :rolleyes:

meni so kr všeč...mogoče je že malo preveč šekasto...po okusu...zelen mi je bolj všeč.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!