Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Fantje moji, kaj se obremenjujete z ulavfanjem vašega konjička-vašga konjička so že pred vami testirali drugi-v tovarni, serviserji, mehaniki...nažalost je marsikater izmed vaših konjičkov trpel hude muke že pred odhodom iz trgovine.

Sori za :topic: ampak sm mogu povedat.

Oproščeno hehe.

Vse to je res, kar si napisal... tudi meni je serviser enako povedal... nič šparat samo teraj...

Ampak hkrati pa ti na prvem servisu motor priklopi na računalnik in izračuna povprečno .... hm zdaj pa ne vem ali HITROST ali pa PORABO...

In če ti preveč odstopa... boš fajn razlagala preden boš uveljavljal garancijo..

@KLMN: HUDO si tole napedenal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje moji, kaj se obremenjujete z ulavfanjem vašega konjička-vašga konjička so že pred vami testirali drugi-v tovarni, serviserji, mehaniki...nažalost je marsikater izmed vaših konjičkov trpel hude muke že pred odhodom iz trgovine.

Mi je zadnjič en tip razlagal svoje izkušnje,ko je bil nekaj cajta nazaj serviser oz. mehanik v delta teamu-reku pa takole:''Kakšnih 5000 obratov prvih 1000 km-mi smo zložili motor iz zabojev, nalili olje, kontakt na ON pol pa sam gas nekaj km...pa ne na 5000 obr., šlo je vedno do rdečga polja.Sej nima kaj crknit-če pa slučajno že, pa naj kupci pridejo mahat šefu z garancijo.''

Ja tud js nism mogu sprva verjet,ampak ne se sekirat, ker smo vsi v istem dreku.

Sori za  ampak sm mogu povedat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova preobleka za mojga Z-ja.... (kawasaki green!!!)

klmn.... kaj naj rečem drugega kot :notworthy: :OK: :notworthy: go Kawa go

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola!

@ Klmn

Pa ne, da sem jaz tvojga kaweljna danes videl :?

Če si bil ti, ti želim, da bo čim prej kot je bil.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

@KLMN ..... a se mi nisi lih ti ful bunu da na Z-ja nesmeš nič dat .... še kej dol vzet!! .) Čudno obračaš ti to bandjero :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KLMN .... sej veš da jst se držim sam ene teme in sam enga načela .... takega od SR :P .)

No pa da se res držim teme.... nosilček je enostaven sam namesto da je narejen iz okroglega profila bi lahko bil narejen iz kakega drugega profila .... na ne paše na motor, ki ima vse linije lomljene okrogu zaobljen izdelek .... al se motim ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje bi se pojavil problem pri zvijanju cevi z robovi( če bi to doma delal..).... pa še za držat ne bi bla tako kot okrogla... po moje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Možakar, ki ima na zadnji gumi še 1.5-2cm neuporabljenega roba, trdi, da v ovinkih drsa s tačkami po tleh... A je pri Z750 temu res tako?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je! ...če ima ta možakar cca 150 kilogramov in več...in vzmetenje zelo konfortno nastavljeno in mogoče še prenizek tlak v zadni gumi potem sigurno!! :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je! ...če ima ta možakar cca 150 kilogramov in več...in vzmetenje zelo konfortno nastavljeno in mogoče še prenizek tlak v zadni gumi potem sigurno!! :lol1:  :lol1:

OK, se mi je zdelo, da ded malo fantazira... :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možakar, ki ima na zadnji gumi še 1.5-2cm neuporabljenega roba, trdi, da v ovinkih drsa s tačkami po tleh... A je pri Z750 temu res tako?

D.

Mogoce edino kaksen milimeter...drugace mi je pa Z sel kar hitro po tackah, no se vedno ne tako hitro kot nekateri drugi naked-i :OK:

Drugace pa sem bil zelo zadovoljen z njim, res se lepo pelje in mi je lepo odsluzil 12.000 km....mi je kar zal za njim, no pa saj sm ostal pri isti znamki - zamenju za novo Ninjo 636R.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace pa sem bil zelo zadovoljen z njim, res se lepo pelje in mi je lepo odsluzil 12.000 km....mi je kar zal za njim, no pa saj sm ostal pri isti znamki - zamenju za novo Ninjo 636R.... :yea2:

tudi sam sem razmišljal o tej menjavi... pa nisem odločen... pri Z-ju mi je v plus; navor, drža(v določenih trenutkih :P ) v minus pa ciklistika,vzmetenje...

decaf, ti ki si to že izkusil mi lahko daš kakšno konkretno mnenje!!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!