Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

ANALOGNI ŠTEVCI !!!

:grupni:

KawasakiZ750F-5746-011-f.jpg

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je všeč,sploh pa tili števčki. Veliko boljši kot pri slečeni verziji.

Mogoče pa bo treba kaj zamenjat....:)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se da na ta motor pritrdit tudi potovalni kovček in se hkrati še vedno lahko peljeta dve osebi? Ter ali je primeren tudi za daljse ture (2000km?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Arks ti si prelen da bi pregledal celotno temo(klikni na kufer) kufer , kamoli 2000 km v enem kosu prevozo, za sopotnika pa to tak ni najbolj primeren motor tak da še malo razmisli o tvojem početju :hmm: O:-) :?

lp Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crn sploh ne zgleda slabo. :OK:

Ga bo potrebno res v zivo videt. :hmm:

Samo kaj, ko to ni glih motor za dva. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je prava alternativa za ZRX 1200 S, končno jim je potegnilo. Kaj potem če je nekoliko "čuden" to je stvar osebnega okusa. Meni osebno pomeni več to, da sopotnik kulturno sedi in da je domet zaradi boljše vetrne zaščite bistveno večji.

Sem pač bolj "touring" usmerjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pa je že boljše, sicer ne razumem tiste stopničke na prednji luči, je pa to varianta za vse tiste, ki jim je karakter Zja odgovarjal pa bi se malo udobneje peljali, upam da bo cena podobna.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dostojen naslednik ZR7S- a, če bi že letos prišel ven bi ga vsekakor vzel, oz. če bi imel pomladi informacijo bi počakal eno leto (in ne kupil ZR-a) Po mojem se bo odlično prijel, in bo verjetno v kategoriji Fazer-BanditS-HornetS čisto na vrhu. Močan stroj, lahkoten kot moped. Upam samo, da bo oklep malo višji kot na ZR-u, kjer piha v vrat......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je na voljo ze kaksen wallpaper? Iščem po netu pa nič pamentega ne najdem, samo nek male slike so. :wacko: :angry:

Nism še najdu, če bom, nalepim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

ANALOGNI ŠTEVCI !!!

:grupni:

KawasakiZ750F-5746-011-f.jpg

No, pa je mojemu okusu ugodeno. Končno spet analogni števci.

Sicer pa je Z 750 v obeh verzijah za moj okus preveč agresiven - izgleda kot nekakšen kiborg na kolesih.

Nič nimam proti dobri ciklistiki, nizki teži, zmogljivemu agregatu, ampak videz imam pa rad malo bolj klasičen. Kiborgi me plašijo.

Sploh mislim da bi bilo zelo lepo malo upočasniti življenje in takšnile monstrumi k temu ravno ne prispevajo, ampak te držijo non-stop v nekakšni naspidiranosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil takle, bi ga verjetno kupil (v modri barvi)...

...ker pa ne bo, ga ne bom! :angry:

post-4-1094555167.jpg

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je pa fora k se tolk Z 750 prodaja...pa sem pa tja kaksna Z 1000 ..zato k se zanimam o nakupu slednje ...pa ce ga ma kdo ...kako se kej vozi pa to pa ono ...sej morm se nekje probat dobit za pelat.. al pa testnega nekje izvohat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ces kupovat Z1000 ce je manjsi, a ne kaj dost manj zmoglijv brat slabe pol miljona cenejsi, nevem pa se pr registraciji profitiras, na netu ga ze en lep cajt prodaja kontaktiri njega, mogoc ti pa da kak krog .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni ne zgleda slabo ta Kawa, sam ko ga na hitro pogledam, se mi zdi, kot da je prednja maska od TDM 900. Lahko bi originalno masko od Z samo malo podaljšali pa bi blo, po moje bi bil potem lepši kot pa ta. Drugače pa mi je, če bo prišel v prodajo, ta nov Suzuki Bandit/S lepši kot pa Kawa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede vzmetenja pa tega ..kaj pa Z 1000 ...pa moc , navor...eni pravjo da ni tolk razlike eni pa da ful ? :?

veste kje bi lahko kje dobu Z 750 za pelat ..DKS ma ksnga ..al pa Z 1000 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@arks odvisn kolk misliš ti potovat v dvoje kolk se pa sam vozt. če mislič v večini v dvoje morš vedit da Z ni najbol udobn za sopotnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni ne zgleda slabo ta Kawa, sam ko ga na hitro pogledam, se mi zdi, kot da je prednja maska od TDM 900. Lahko bi originalno masko od Z samo malo podaljšali pa bi blo, po moje bi bil potem lepši kot pa ta. Drugače pa mi je, če bo prišel v prodajo, ta nov Suzuki Bandit/S lepši kot pa Kawa.

Vsekakor ima vsak svoj okus. Meni kawa še vedno veliko bolj zanimiva

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!