Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

hej jake!

kje si to zlicitiral? so še kkšne druge barve?drgač bi pa kr tole monster mrde uzel,čeprov mi ne paše glih

pa dej vrži kkšno slikco gor k skoz nekej kuriš, da si vsaj pr tvojmu napasemo učke, ker pri nas nekaterih se nič ne dogaja.

Lp

Malo vas dražim, ni nekaj full za vidt, počasi se vse skupaj odvija, pol stvari je komaj naročenih, pa čakam, da vse prispe.

Ni časa, da bi vse dokončal (izpitno obdobje....)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha saj ga ne prodajam, je preveč good moped bom še kar vozil nekaj časa. Sem še preveč navdušen nad "bombnikom" da bi razmišljal o prodaji edina možnost je zamenjava za Z1000...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a škoda.. :)

sam pa iščem kakšen motor do 5k€ :) seveda Z750 :)

želje pa so da bi ibl od 2008l pa z malo km..sam težka bo..ampak tudi 2007 ne bi bilo slabo :) raje starejši pa boljše ohranjen in vzdrževan :)

če poznaš koga ki ima kaj podobnega za dobre € javi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo obdelal včer štajerski konc, se najdejo kaki lušni tud krepko pod 5k€, samo je delo z njimi še... treba je gume kupt na vseh, kak servis pred vrati pa tko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo :) kje pa ste bili oziroma kje se nade? Ker na avto.netu ni kaj proda dosti.. :/

Ja ok raje cenej motor pa naredim se servis k bom vsaj vedel da je narejen :)

Mi lahko posredujes kako dobro varianto :)?

tnx v naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a ima kdo mogoče kodo barve zelene katera je na z750 2009 letnik, ki je zeleno/črn? Namreč rad bi pobarval zadnji blatnik ki je skupaj z zaščito verige. Sem se že pri dks zanimal pa "neobstaja" lahko samo barvo naročiš jao.

Hvala

lp

Popravljeno . Popravil DiAbLo46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a ima kdo mogoče kodo barve zelene katera je na z750 2009 letnik, ki je zeleno/črn? Namreč rad bi pobarval zadnji blatnik ki je skupaj z zaščito verige. Sem se že pri dks zanimal pa "neobstaja" lahko samo barvo naročiš jao.

Hvala

lp

mogoče ti bo to kaj pomagalo..

1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da sem našel kawasaki candy lime green 8N upam da je to to, bom pa za vsak slučaj še nesel k ličarju še zadnji bok da bo lahko primerjal.

Hvala za pomoč

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da sem našel kawasaki candy lime green 8N upam da je to to, bom pa za vsak slučaj še nesel k ličarju še zadnji bok da bo lahko primerjal.

Hvala za pomoč

lp.

mislim, da je za 2009 pav tista :) vsekakor nesi zraven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello boysi. Že kar nekej časa probam "zgruntat" tole stojalo na linku spodej, ob takih dnevih kot je danes k nimam kej počet pa se spravim v take projekte, če vam je kaj jasno, če pogledate recmo od 20s naprej, nevem kam vtakne zgornji del tistih vilic, spodnjega je v okvirju motorja lepo narjeno, zgornjega pa nevm kam bi lahko zataknu.

Edina šansa kokr sm gledov pr mojmu motorju je tisti šrauf zgorej k drži skp mašino oz blok al kar kol že.

če ma kdo kkšno idejo ali predlog dobrodošli, pa hvala vnaprej

1.jpg

29012012317.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgornji nosilček (dvigala) se zgolj nasloni na okvir tam kjer imaš puščico z vprašajem.

Nosilčka (dvigala) nista v ravni liniji, temveč postrani, to se tudi lepo vidi pri 2:28, ko je motor viden iz profila. Hočem povedat da zgornji nosilček ni nikamor zataknjen, ampak postavljen malenkost nižje da se teža celotnega motorja prenese malce naprej in tako stabilno stoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo dobra zadeva.....ker nimam Z-eja ti ne morem pomagat,a če boš sam kej takšnega sam skup sestavil,dej prosim kake slikce prlimej al pa video....se ne bo nikoli več zgodil,da ne boš mel kej delat,ker Z-jev je veliko in vrjamem,da bi marsikdo imel tako zadevco... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello boysi. Že kar nekej časa probam "zgruntat" tole stojalo na linku spodej, ob takih dnevih kot je danes k nimam kej počet pa se spravim v take projekte, če vam je kaj jasno, če pogledate recmo od 20s naprej, nevem kam vtakne zgornji del tistih vilic, spodnjega je v okvirju motorja lepo narjeno, zgornjega pa nevm kam bi lahko zataknu.

Edina šansa kokr sm gledov pr mojmu motorju je tisti šrauf zgorej k drži skp mašino oz blok al kar kol že.

če ma kdo kkšno idejo ali predlog dobrodošli, pa hvala vnaprej

1.jpg

29012012317.jpg

čeprav nimam Z750 (upam, da kmalu bo kdo prodajal kaj pametnega!! ) sem se lotil konstruiranja tele zadeve za Aprilio SXV 550 (od kolega --> na prodaj če koga zanima ). Ker nimam časa sem trenutno še v fazi risanja. Morem najprej narisati na računalnik, da vidim če bo stvar delovala itd.. potem pa v konkretno izdelavo.

Torej moje ugotovitve so glede na ta video da: ena tista vilica se zatakne v tisti vijak od okvirja druga pa služi samo kod opora da se motor ne nagiba naprej..torej se opre v okvir..

Jaz vsekakor bom to izdelal samo ne vem kdaj ker trenutno nimam časa..

Imam pa narisano in izdelano stojalo za crossmotor, če komu rabi načrt :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm super zadeva le cena je!!! 359€....malo preveč....če ga narediš za konkurenčno ceno....sem prvi v čakalni vrsti :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm super zadeva le cena je!!! 359€....malo preveč....če ga narediš za konkurenčno ceno....sem prvi v čakalni vrsti :-)

Cena je res pretirana 360€...nekako ocenjujem da pride materiala za 20-30€ ( ker je železo postalo zelo drago ).

Ti mi podaj motor po dobri ceni in jaz naredim to :) na pamet ne bom delal :) bom pa 99% naredil ko, če kupim motor :)

V primeru, da se konkretno lotim izdelave vam bom posredoval načrt :)

Shibby: mi narediš uslugo pa izmeriš razdalo ( motor pravokotno na tla ne na tački ) od tal do tistega vijaka z luknjo, ker če bom imel čas bom že prej kaj narisal in stestiral na comp..tnx

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha motorja ne prodam!!! le zamenjam z mojim doplačilom za Z1000....glede materiala pa stane verjetno malo več kot 30€ saj moraš kupiti tudi "vzvod" oziroma sistem, ki dejansko dvigne motor.

Če boš naredil javi....kupim...zagotovo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je tako enostavna da nimaš kaj preveč risat, vzameš par cevi pa flohajzn, orodje v roke pa gasa. Mehanizma ne rabiš kupovat, ker ga ni. Enostavno je en vzvod pa zatič, da blokiraš položaj. Detajlnih posnetkov je pa dovolj. Ni to neka znanost. Bi se lotil izdelave pa trenutno ne rabim stojala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha motorja ne prodam!!! le zamenjam z mojim doplačilom za Z1000....glede materiala pa stane verjetno malo več kot 30€ saj moraš kupiti tudi "vzvod" oziroma sistem, ki dejansko dvigne motor.

Če boš naredil javi....kupim...zagotovo...

Ti prodaš meni motor pa kupiš Z1000 :grim

Ne rabi nobenega vzvoda kupovat..vse narediš sam :D

Vse se da narediti :grim ni neka velika znanost in tehnologija.

Zadeva je tako enostavna da nimaš kaj preveč risat, vzameš par cevi pa flohajzn, orodje v roke pa gasa. Mehanizma ne rabiš kupovat, ker ga ni. Enostavno je en vzvod pa zatič, da blokiraš položaj. Detajlnih posnetkov je pa dovolj. Ni to neka znanost. Bi se lotil izdelave pa trenutno ne rabim stojala.

sigurno ni neka znanost je pa treba zadevo malo preštudirati za ne komplicirati po ne potrebnem. Zadeva mora biti čim lažja in enostavna za uporabo. Moj sistem je mal drugačen od tvojega. Zavede raje najprej narišem pa nekako preizkusim na comp potem pa dejansko v izdelavo. Vsak ima svoj sistem dela :)

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgornji nosilček (dvigala) se zgolj nasloni na okvir tam kjer imaš puščico z vprašajem.

Nosilčka (dvigala) nista v ravni liniji, temveč postrani, to se tudi lepo vidi pri 2:28, ko je motor viden iz profila. Hočem povedat da zgornji nosilček ni nikamor zataknjen, ampak postavljen malenkost nižje da se teža celotnega motorja prenese malce naprej in tako stabilno stoji.

vem da nista v ravni liniji zamknena sta ja. to mi je jasno.

Hudo dobra zadeva.....ker nimam Z-eja ti ne morem pomagat,a če boš sam kej takšnega sam skup sestavil,dej prosim kake slikce prlimej al pa video....se ne bo nikoli več zgodil,da ne boš mel kej delat,ker Z-jev je veliko in vrjamem,da bi marsikdo imel tako zadevco... :yes:

kupujem cajt :)

čeprav nimam Z750 (upam, da kmalu bo kdo prodajal kaj pametnega!! ) sem se lotil konstruiranja tele zadeve za Aprilio SXV 550 (od kolega --> na prodaj če koga zanima ). Ker nimam časa sem trenutno še v fazi risanja. Morem najprej narisati na računalnik, da vidim če bo stvar delovala itd.. potem pa v konkretno izdelavo.

Torej moje ugotovitve so glede na ta video da: ena tista vilica se zatakne v tisti vijak od okvirja druga pa služi samo kod opora da se motor ne nagiba naprej..torej se opre v okvir..

Jaz vsekakor bom to izdelal samo ne vem kdaj ker trenutno nimam časa..

Imam pa narisano in izdelano stojalo za crossmotor, če komu rabi načrt :huh:

evo še edn brez cajta :), ma nevem kako je glede opore pol bi blo vse spraskan pa tk če bi se tišalo zdravn, ok da se omilit zadevo pač oblečeš v gumo, samo vseeno... nevem no..če je res samo kot opora

Cena je res pretirana 360€...nekako ocenjujem da pride materiala za 20-30€ ( ker je železo postalo zelo drago ).

Ti mi podaj motor po dobri ceni in jaz naredim to :) na pamet ne bom delal :) bom pa 99% naredil ko, če kupim motor :)

V primeru, da se konkretno lotim izdelave vam bom posredoval načrt :)

Shibby: mi narediš uslugo pa izmeriš razdalo ( motor pravokotno na tla ne na tački ) od tal do tistega vijaka z luknjo, ker če bom imel čas bom že prej kaj narisal in stestiral na comp..tnx

na materialu ne bom šparov,ne pri železu ne pri koleščkih da nebo kej pol narobe tk da tud če me pride 100 eur me ne zanima važn da bi delal tk kt mora. ej motor imam zapakiran kot da bi ga hotu pretovorit nekam z ladjo, na obeh stojalih pod deko in prevleko čist umaknen da ne zavzema prostora, tk da ob priliki bom sporoču sej rabim tud zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!