Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Zdravo, glede Zja me zanima par stvari :)
Katere crash pade se kaj priporoča za motor? Najraje bi jih mel tudi zadaj če je opcija, da se tudi izpuh zaščiti.

Obstaja kakšen plug&play indikator prestav?

 

Rabim menjati tudi zajlo sklopke, je treba kaj posebnega pazit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za odzadaj sem js zasledil samo tiste bunke ki jih das direkt na osevino,ce mas pa kam za montirat namontiras tiste spredjne nekam odzadaj in je..Indikatro predstav obstaja ga imam tudi js na ninji priklopis in je,samo je drazji 100 eur +

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah te poceni varjante k gledam na ebay so večinoma take da moraš enih 5 kablov nekam dat.. kar mi sicer ni problem, samo raje bi mel tako zadevo da se prklopi v skriti konektor nekam :D Z kolegom pa iščema tut prednjo šipco za Zja 07+. Velik sem 184cm in bi rad od koga konkretno kake izkušnje slišal predno zadevo nabavim in mi preusmeri veter v glavo namesto naredi korist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah te poceni varjante k gledam na ebay so večinoma take da moraš enih 5 kablov nekam dat.. kar mi sicer ni problem, samo raje bi mel tako zadevo da se prklopi v skriti konektor nekam :D Z kolegom pa iščema tut prednjo šipco za Zja 07+. Velik sem 184cm in bi rad od koga konkretno kake izkušnje slišal predno zadevo nabavim in mi preusmeri veter v glavo namesto naredi korist.

 

Vzami plug & play varinto, priklopiš pod sedežom GIpro HealTech najbojša zadeva, majhen in viden odlično. 

 

Na nakedu pa mi ni nikakor jasno, zakaj bi dajal vizir? potem takem kupiš cestaka. Za moje pojme je edini pravi naked tisti, ki nima vezirja. Pomojem kar koli daš gor, je to bolj za imiđ, nevem točno kaj pričakuješ od tistega kosa plastike?

Razmisli preden kupiš..

 

Pa srečno!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyperjak, ce me spomin ne vara si ti indikator vstavil v stevec? Je zakomplicirano?

Popravljeno . Popravil L3v
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyperjak, ce me spomin ne vara si ti indikator vstavil v stevec? Je zakomplicirano?

 

Nisem nikoli vstavljal, bila je le ideja. Tega pomojem ne bi niti nikoli počel, je malo preveč dela za minimalen efekt. Lepo nevpadljivo imam montiranega na krmilu =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ta za dobrih 100e ne?

 

Okoli 120 €, malo povprašaj pri Šternu, mislim, da je uradni zastopnik za HealTech

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede vizirja, kot je napisal HyperJack, če kupiš nakeda imaš nakeda ne cestaka. sem podobne višine in s tank torbo in SE pojavi problem pri višjih hitrostih(over 170), da ti začne glavo premetavat :). drugač pa je pametno, da si omisliš podalšano podkapo, da ti prekrije vrat.

 

Še tole, ostali ki so ga namestili niso dobili kakšnega večjega učinka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede vizirja, kot je napisal HyperJack, če kupiš nakeda imaš nakeda ne cestaka. sem podobne višine in s tank torbo in SE pojavi problem pri višjih hitrostih(over 170), da ti začne glavo premetavat :). drugač pa je pametno, da si omisliš podalšano podkapo, da ti prekrije vrat.

 

Še tole, ostali ki so ga namestili niso dobili kakšnega večjega učinka.

 

Točno tako, tisti dodatek ponavadi samo poslabša zadevo....o poštarskih zadevah pa potem raje sploh ne bi govoril :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modrga zekota vidt je pa k da bi na loteriji zadev 1x na let, no jst ga vsak dan :).

 

kje pa je tole slikan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm ga kupu iz Domžal.. glih zato ker ga noben nima, čeprov sm črnga hotu :D Slikano na Mariji Reki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač cene so takšne kot so, narekuje jih trg :) Men čist paše da držijo ceno, prodajo se pa tudi hitro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep je! Katere crash pade imaš to nameščene?
Jih potrebujem za svojega, pa neke adapterje za ogledala moram kupit, ker nič ne vidim nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je motor zelo všeč :OK: . Lepo pašejo trakci gor, crash padi so tile po mojem najlepši, tudi sam sem jih naročil za svoj motor, ampak jih še nisem namontiral, v kratkem bom.

Edino kar bi še jaz dal gor, kar sem tudi sam imel na obeh Z-jih, je bug spoiler. Tisto je pa potem pika na i na tem motorju. A to maš 2010 letnik? Koliko pa imaš prevoženih?

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!