Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
pred 16 urami, AiC pravi:

Pozna kdo kakega majstra na s.primorskem ki popravlja in ima tester za kawasaki???

 

Servis Vogrsko robert gregorič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravček a mogoče kdo rabi zadnjo original plastiko ( blatnik )z original 4 žmigavci za kawasaki Z750 letnik 2004 info na zs al pa tle gor 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, imam z750s obrati v prostem teku so cca 1100-1200rpm, je to normalno? Vcasih opazim da se sam malo zaganja oz. poskakujejo obrati od 1100-1200rpm. Mogoce je imel kdo podoben problem, kaj se da doma narediti? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, rmtl pravi:

Pozdravljeni, imam z750s obrati v prostem teku so cca 1100-1200rpm, je to normalno? Vcasih opazim da se sam malo zaganja oz. poskakujejo obrati od 1100-1200rpm. Mogoce je imel kdo podoben problem, kaj se da doma narediti? Lp

obrati prostega teka so ok, ravno takoje ok, da se zaganja občasno, sploh če je kšn akrapovič gor 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni, na z750 2009 letnik imam sledeč problem. Ko je motor hladen deluje normalno v prostem teku, nato ko se segreje obrati malce poskakujejo in se sliši kot da ne bi delovali vsi 4 cilindri. Nato ko dam malce po gasu zatrokira (gas ne prime kot bi moral). Trokira tudi med voznjo pri nizkih obratih, ko spustim gas imam občutek kot da motor drzi se malce gasa in sam leze naprej... Motor ima Mivv izpuh. Se da mogoče doma rešiti zadevo ali moram do  serviserja, ki ima racunalnik da se priklopi na motor in reši zadevo? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nicholas pravi:

Pozdravljeni, na z750 2009 letnik imam sledeč problem. Ko je motor hladen deluje normalno v prostem teku, nato ko se segreje obrati malce poskakujejo in se sliši kot da ne bi delovali vsi 4 cilindri. Nato ko dam malce po gasu zatrokira (gas ne prime kot bi moral). Trokira tudi med voznjo pri nizkih obratih, ko spustim gas imam občutek kot da motor drzi se malce gasa in sam leze naprej... Motor ima Mivv izpuh. Se da mogoče doma rešiti zadevo ali moram do  serviserja, ki ima racunalnik da se priklopi na motor in reši zadevo? Lp

najkrajša in največkrat tudi najcenejša je servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ok, glede luči zgleda nima nobedn ideje kaj je za nardit...bom probu spolirat. Imam pa še eno vprašanje glede tesnila na pokrovu ventilov. Očitno je začelo puščati (prevoženih cca. 41k) ...se že vidijo madeži. Ker je to gumi tesnilo me zanima ali je potrebna menjava ali pa se lahko ponovno uporabi (ni ravno poceni). Mnenja so deljena...mogoče kdo iz prve roke, če je že nastavljal ventile? Baje se mora menjati tudi tesnilo svečk?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam gumi tesnila na yamahi nisem še nikoli menjal. poglej če so vijaki dovolj zategnjeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem pomislil na to. Predvidevam, da si imel zadevo narazen brez menjave... Ko bo motor razdren do te mere, da pridem do vijakov pokrova bom preveril še ventile, nato pa verjetno uporabil staro tesnilo. Še mogoče kakšno mnenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, wabb pravi:

Tudi sam sem pomislil na to. Predvidevam, da si imel zadevo narazen brez menjave... Ko bo motor razdren do te mere, da pridem do vijakov pokrova bom preveril še ventile, nato pa verjetno uporabil staro tesnilo. Še mogoče kakšno mnenje?

Tesnilo je fuč. Hiba Z.jev če tankaš olje do Max vrednosti začne puščat na glavi. Obvezno je treba menjati Set tesnil. Seveda se pa ob enem nastavi še ventile. Tesnila obvezno nova. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole z oljem in hibo nisem vedel. Letos sem prvič delal servis kot drugi lastnik (lani ga je naredil še prvi) in olje je res do max. Mogoče je spustil zarad tega... :hmm:Bomo nova tesnila kupl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,zanima me kako je z voznjo brez dusilca pri nas in v avstriji??Ter kako je z zadnjo tablico ter led smerniki,kaj komplicorajo pri nas ali v tujini??Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Legenda30 pravi:

Pozdravljeni,zanima me kako je z voznjo brez dusilca pri nas in v avstriji??Ter kako je z zadnjo tablico ter led smerniki,kaj komplicorajo pri nas ali v tujini??Lp.

Brez dušilca smo se včasi l.95 vozli ko smo še bežali...

za zadnjo tablico imam vedno doma narejen nosilec točno po tablici in tesno ob strani tablice šmigovce...vse stoji kot mora!Nikoli nihče in nikjer komentiral

Na Golici doživel,da so merili decibele..a če si brez dušilca se te itak sliši nekaj kilometrov...

Preizkušeno motor brez dušilca kjub temu da lažji motor manj gre...občutki pa nori...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 12. 2016 at 18:10, sesir pravi:

Brez dušilca smo se včasi l.95 vozli ko smo še bežali...

za zadnjo tablico imam vedno doma narejen nosilec točno po tablici in tesno ob strani tablice šmigovce...vse stoji kot mora!Nikoli nihče in nikjer komentiral

Na Golici doživel,da so merili decibele..a če si brez dušilca se te itak sliši nekaj kilometrov...

Preizkušeno motor brez dušilca kjub temu da lažji motor manj gre...občutki pa nori...

Hvala za odgovor,sej v tujini bi imel dušilec not:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Legenda30 pravi:

Hvala za odgovor,sej v tujini bi imel dušilec not:cool:

predlagam, da tudi pri nas, ker te hitro ocepijo za preglasen, predelan, neustrezen izpuh, spotoma preverijo da nimaš prve pomoči pa si ob 500€

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, DAMI34 pravi:

predlagam, da tudi pri nas, ker te hitro ocepijo za preglasen, predelan, neustrezen izpuh, spotoma preverijo da nimaš prve pomoči pa si ob 500€

 

dušilec moraš imeti tuudi na pisti...drugo je db killer....

pred 2 urami, Legenda30 pravi:

Hvala za odgovor,sej v tujini bi imel dušilec not:cool:

dušilec ne more bit not!ker dušilec je izpuh brez krivin....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,mi lahko kdo pomaga kako znižat za nekaj centimetrov visino motorja,sedaj imam nastavljeno na maximalno kolikor se da,je treba potem kupit drugo vzmet??Hvala,Lp:smoke:p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Legenda30 pravi:

Pozdravljeni,mi lahko kdo pomaga kako znižat za nekaj centimetrov visino motorja,sedaj imam nastavljeno na maximalno kolikor se da,je treba potem kupit drugo vzmet??Hvala,Lp:smoke:p

Na čarman motosport strani poglej je precej na to temo napisanega,kolikor je meni znano Se kupi set za znižanje......v večina primerih menjava Vzmeti ni potrebna...

Popravljeno . Popravil Wakasaki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Legenda30 pravi:

Pozdravljeni,mi lahko kdo pomaga kako znižat za nekaj centimetrov visino motorja,sedaj imam nastavljeno na maximalno kolikor se da,je treba potem kupit drugo vzmet??Hvala,Lp:smoke:p

lahko tudi nabaviš malenkost nižji sedež...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, sesir pravi:

lahko tudi nabaviš malenkost nižji sedež...

Hvala za odgovore,koliko je cena nizjega sedeza ter kje v slo se da kupiti?Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!