Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

R ma širšo ?

DA. Ne vem pa koliko je razlika, ker mi je to povedal prodajalec o podrobnostih pa nisva nadaljevala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razn gum ma še mal spremenjene plastike. pa sprednje vilce so mal krajše pa bol trde. To sm jst opazu druzga se mi zdi da ni nč.

slabo si gledal - kaj pa excelove obroče, pa boljše in močnejše vzmetenje, boljše bremze spredaj..... in seveda: cena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, moja x ma tud excelove obroče in brembo zavore, 320 disk spredaj....tko da ne vem kaj ma lahko R še tolko boljše zavore in obroče???????

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, moja x ma tud excelove obroče in brembo zavore, 320 disk spredaj....tko da ne vem kaj ma lahko R še tolko boljše zavore in obroče???????

:whistle:

še enkrat si preber, kaj je bilo vprašanje (kakšna je razlika med x in r) in kateri odgovor sem dopolnil (primerjava x glede na r). Valda sem mu tako tudi odgovoril kaj je X glede na R, če pa ti razumeš obratno, je pa tvoj problem. Kaj je boljše se pa nima smisla prerekat, ker ima vsaka verzija povsem svoj namen (cesta vs. makedam). Glede na to, da si pa tak vseznalac v tej temi, me pa res čudi, da nisi probal zanikat, da ima R excel obroče in tavelik disk, če si že tako razumel moj post.

jao :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res sem te malo hecno razumel...

lej, a boš jezen če se ti JAVNO opravičim?

OPROSTI KER SEM NASPOL PREBRAL... boš lažje zdej spal? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res sem te malo hecno razumel...

lej, a boš jezen če se ti JAVNO opravičim?

OPROSTI KER SEM NASPOL PREBRAL... boš lažje zdej spal? :evilgrin:

ti pa ne kriči :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej si se pa še ti name spravo? :P

res je blo tak hecno napisano, da nisem več vedo kdo o kom govori.....no pa sej nima veze :P

jst sem čisto umirjeno povedal, samo sem povdaro.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo kupoval yamaho pred novim letom k so popusti ? Sej zdej je popust 400 e a bodo do novega leta še kej spustili al bo isti drek ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh a ni to že eden najcenejših motorjev Yamahe in na tržišču, ti bi pa rad še večji popust. Ne verjamem, da lahko gre cena še nižje, je pa treba vseeno varovat ugled znamke in modela motorja, da ne pade v rang skuterjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh a ni to že eden najcenejših motorjev Yamahe in na tržišču, ti bi pa rad še večji popust. Ne verjamem, da lahko gre cena še nižje, je pa treba vseeno varovat ugled znamke in modela motorja, da ne pade v rang skuterjev.

Sam tko informativno prašam :D Ja cenovno je res ugodna stvar pa še do voznika prijazen motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič ko smo se menli okol prehitavanja in hitrosti; mislim da bo tole prava prispodoba. Sem prehiteval avtobus in še en avto, hitrost je bla od začetnih 100km/h dalje pa rečmo okoli 140km/h ali malce več, ko sem se vrnil na svoj pas, ko še nisem niti dobro prehitel busa, pa je že en cestakar švignil mimo mene, da nism niti vedu odkod se je vzel. Pa kdo je že pisal, da ga tera s 170km/h, jst po ravnem, pa je bla dolga ravnina, je ne morem spravt preko 160km/h, ponavadi se pa stvar zaključi okoli 140km/h, ker zmanjka ravnine. Zdej ne vem al mate vi to kaj predelano al je kriv zračni upor in mojih 190cm. Lahko je bit motorist, če si mer in kilaže Rossija :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič ko smo se menli okol prehitavanja in hitrosti; mislim da bo tole prava prispodoba. Sem prehiteval avtobus in še en avto, hitrost je bla od začetnih 100km/h dalje pa rečmo okoli 140km/h ali malce več, ko sem se vrnil na svoj pas, ko še nisem niti dobro prehitel busa, pa je že en cestakar švignil mimo mene, da nism niti vedu odkod se je vzel. Pa kdo je že pisal, da ga tera s 170km/h, jst po ravnem, pa je bla dolga ravnina, je ne morem spravt preko 160km/h, ponavadi se pa stvar zaključi okoli 140km/h, ker zmanjka ravnine. Zdej ne vem al mate vi to kaj predelano al je kriv zračni upor in mojih 190cm. Lahko je bit motorist, če si mer in kilaže Rossija :whistle: .

Ja jst mam 175 cm tko da upor ne bo tak problem :> pa kile tut ne k sm suh :> enga akrapota gor da bo lažja za 6.3 kg :> Aja yamaha je vplačana u pondelk jo grem iskat pol pa prec u javornik :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Hahaha. tud z akrapotom pa zračnim filtrom ne gre kej dost cez 160, mogoče po res dolgi ravnini na AC, da pokaže 170. Da bi jo pa v rednem prometu kar skoz do 160 in več spravu ....... nehite nabijat

lp g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja bivša xtx je šla okrog 160 po regionalnih cestah največ pa 175 na avtocesti. drugače pa leo vince ni dau kaj dosti na končni, edino opazil sem razliko, da če si imel noter dušilec, je bila končna večja oz. prej dosežena, če pa dušilcev ni bilo noter pa se je malo bolj poznalo na pospešku vendar pa končna ni bila vwčja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej na števcu po regionalni cesti tuhinjska dolina - kamnik k smo se s kolegi pelal sm jo nateru 170kmh. Zdej jst ne vem kok je tle res realnih ampak 170 po števcu je ziher šlo. Res je pa, da se pozna da 100 tankam. Ker prej k sm tankal 95 je šla max 167. Res je pa, da tehtam 70 kg 170 višine, pa se znam dobr skrit za vetrobran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnič sva šla s kolegico iz turjaka pred škofljico pa je tist brzinomer,jst sm se pelau po števcu 59 ona pa 55(suzuki),na tabli je pokazalo 55. je možno da laže za 5km/h pr 60 na uro? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si je kdo omislu kakšne crash pade al kaj podobnega. Kako se sploh ta zadeva obnese?

Z xjr se je tale stvarca odlično obnesla. Če so narjeni za določen model motorja morajo met eno funkcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!