Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

A je kdo mogoče iz original Y cevi zbil ven satje od katalizatorja? Bi blo to uredu? :)

Drgač na tisti strani danmoto, kjer je Y-pipe 64€, je poštnina 50€ plus davek. Tko da se ne splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je iz originala dal ven katalizator pa je bl švoh vse skup, tko da ko se skup kam peljeva se baje sliši kot da se pelje samo en motor:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo mogoče iz original Y cevi zbil ven satje od katalizatorja? Bi blo to uredu? :)

Drgač na tisti strani danmoto, kjer je Y-pipe 64€, je poštnina 50€ plus davek. Tko da se ne splača.

Jaz sem zbil ven kat. odzvina je bolj in predvsem ne kuri pod jajcih v vročini :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Mafija po dolgem cajtu spet na forumu, rabim za svojo enko 2004 nosilec maske in števca ter levo luč, jebiga razbil motorčka, letel v tablo bila je trda ha ha, drugače pa rabim tudi lev ventilator hladilnika, enkaši mejte se , lp sanjin

Popravljeno . Popravil SANJIN-MIXON
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo,

Ali se da dobiti kje kakšne neoriginalne nalepke za belo R1, letnik 2009? nujno bi rabil vsaj obe bočni z napisom R1, ker je cena za eno 43 €. Poleg tega me zanima, če ima kdo za prodati zadnjo luč?

2009-yzf-r1-static-01tcm.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ima mogoče kater za R1 2003 letnik. Rabim zgornji del maske, vizir, zadnji sedež, plastike rep, voznikova leva stopalka.... 2 žmigavca... rezervoar... :)

Med oglasi en prodaja (forumaš snakeyes če pozna kdo) vse kar rabim :P ampak številka ne obstaja... tudi na forumu ni aktiven... ve kdo kaj več o tem?

http://www.motosvet.com/ads/ad.php?cid=9-136

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Ali se da dobiti kje kakšne neoriginalne nalepke za belo R1, letnik 2009? nujno bi rabil vsaj obe bočni z napisom R1, ker je cena za eno 43 €. Poleg tega me zanima, če ima kdo za prodati zadnjo luč?

2009-yzf-r1-static-01tcm.jpg

Moto-sticker.com
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Ali se da dobiti kje kakšne neoriginalne nalepke za belo R1, letnik 2009? nujno bi rabil vsaj obe bočni z napisom R1, ker je cena za eno 43 €. Poleg tega me zanima, če ima kdo za prodati zadnjo luč?

2009-yzf-r1-static-01tcm.jpg

Še rabiš luč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še rabiš luč?

Trenutno jo še čakam, da pride iz Kitajske, škoda da nisi kaj prej rekel, ker bi jo rad dobil čim hitreje, da prodam motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni R1 kolegi.

Če kdo rabi ali pozna koga ki bi rabu imam ene Akrapovič lonce za letnik 09 naprej viška!

Drgač pa spomladi naredimo R1 meet ali kaj? Dobil bi se v LJ pol pa pičimo do morja neki pojest pa lepo nazaj.... Če bi bil kdo za naj sporoči, fino bi blo da bi nas blo vsaj 5 :)

Lep pozdrav!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Pred kratkim so pri Yamahi predstavili nov agregat s tremi cilindri, ki naj bi bil uporabljen v novem modelu R1. Ali se že kaj ve, če bo ta nov model prišel v letu 2014?

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2013 ista kot letos,mal drugačne barve so namešal in je to to! Ja, kolkr jaz vem naj bi 2014 prišla povsem nova R1 in to naj bi bila prav ta,se pravi s tremi cilindri in 1100 kubov! Je že skrajni čas,da naredijo spet nekaj novega,še lepšega! Yamatriumph R1! Urban šparaj,da bo 2014-ga vsaj kakšno vidit na ridah- fajn bi blo ane! Mimogrede a si jo že prodal?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 2014 bo sigurno nov motor, 90 % bo to R1, drugače pa Aprilia RSV4, naslednji model...

Popravljeno . Popravil Urban K.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo 2014 trovaljna prišla jo moram imet! Prodam ledvico če ne bo šlo drgač. :) 1100 ccm + trivalji se sliš zeeelo zabavno! :)

Popravljeno . Popravil NejcN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Bo velalo če dam motorno olje motul 5100 ester 15w-50? ( po kolko km ga je treba menjati? )

Pa kake svečke je potrebno kupti? Vseeno al kaj posebnega? Kaj takega bo dobro?

( http://www.motonet.s...good_detail=234 )

Ali kaj takega? ( http://www.motonet.si/e-trgovina/motorno-kolo/yamaha/1000/yzf-r1/2003/elektrika/#good_detail=242 )

Popravljeno . Popravil DOHO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo velalo če dam motorno olje motul 5100 ester 15w-50? ( po kolko km ga je treba menjati? )

Pa kake svečke je potrebno kupti? Vseeno al kaj posebnega? Kaj takega bo dobro?

( http://www.motonet.s...good_detail=234 )

Ali kaj takega? ( http://www.motonet.s...good_detail=242 )

pa ko ti je čovjek kupi yamalube al pa 300V...pa ko ti je kupi svečke za 20€+ to je klump hahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo velalo če dam motorno olje motul 5100 ester 15w-50? ( po kolko km ga je treba menjati? )

Pa kake svečke je potrebno kupti? Vseeno al kaj posebnega? Kaj takega bo dobro?

( http://www.motonet.s...good_detail=234 )

Ali kaj takega? ( http://www.motonet.s...good_detail=242 )

Živjo!

Jaz imam noter 5100 ester 10W40, mislim pa, da ne bi bilo nič narobe, če daš tistega noter, ki si ga omenil. Olje pa menjaj po navodilih proizvajalca. Starejši modeli imajo predpisano menjavo na 6000 km, novejši pa na 10000 km. Svečke naj bodo pa s predpisano toplotno vrednostjo, da ne boš imel problemov z njimi. V moji so CR9EK, ki pa tudi niso pretirano drage :grrr .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na svečkah in na olju ne šparat ! !

Za olje velja pregovor - kdor maže ta vozi.Za vse mašine,ki vrtijo 9K o/min.+ se mora uporabvjat VSAJ 1/2 sintetiko še boljše pa je vol.(ful)sintetiko ! !

Pri svečkah pa je takole vedno tiste,ki jih predpiše proizvajalec ali ekvivalentne dražje - boljše npr: iridium,platin itd.

Za dobro mašino mora svečka koštati vsaj kom. 12 € ++ ,kajti pri slabi-poceni svećki iz nekvalitetnih materijalov(porcelana in elektrode) postoji nevarnost poškodbe mašine: luknja v batu ali zaradi odpadlega delčka porcelana ris na cilindru in posledično poraba olja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na svečkah in na olju ne šparat ! !

Za olje velja pregovor - kdor maže ta vozi.Za vse mašine,ki vrtijo 9K o/min.+ se mora uporabvjat VSAJ 1/2 sintetiko še boljše pa je vol.(ful)sintetiko ! !

Pri svečkah pa je takole vedno tiste,ki jih predpiše proizvajalec ali ekvivalentne dražje - boljše npr: iridium,platin itd.

Za dobro mašino mora svečka koštati vsaj kom. 12 € ++ ,kajti pri slabi-poceni svećki iz nekvalitetnih materijalov(porcelana in elektrode) postoji nevarnost poškodbe mašine: luknja v batu ali zaradi odpadlega delčka porcelana ris na cilindru in posledično poraba olja !

Katero pa je pol sintetično oz. sintetično?

Torej tote bi veljale? http://www.motonet.si/e-trgovina/motorno-kolo/yamaha/1000/yzf-r1/2003/elektrika/#good_detail=242

Al pa če vzemem tega ko pravi hector, toti je 100% sintetičn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kako ste jarani, mašince že pripravljene? :) 

pri meni servis mimo na motor pa dodal komplet HEL opletene zavorne cevi, športn filter, pover komander tako da ima moja duša sedaj 192konjičkov, brez ene luknje napram prej:)

čakam pa še stabilizator pa šipo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tole sm pa jes čez zimo ustvarjou...trenutno samo detajli, ko bo pa mal lepše vreme (da vsaj ne bo dežja ali snega) ga pa še zunaj celega fotknem  :photo:  :inlove:

post-18175-0-90229900-1359054375_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo "andro". Jst sm pa vse kr sm naredu do zdej ugotovu, da imam obedve leče v lučeh počene :(, pa tud ugotovu, da to ni bil redek pojav na teh modelih !!

Popravljeno . Popravil matgo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako počene? Ali lahko poslikaš, da se vidi kje in kako so šle k vragu?  :BUA:

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!