Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Lepo "andro". Jst sm pa vse kr sm naredu do zdej ugotovu, da imam obedve leče v lučeh počene :(, pa tud ugotovu, da to ni bil redek pojav na teh modelih !!

Tnx..mogoče že dons prlepm fotke celotnega motorja...je glih fajn vreme da ga pofotkam :grim

Počene leče.... :eek:  zakaj pa misliš da se je to zgodilo :hmm:  pr men so zankrat še cele...upam da tko tud ostane

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, počene k šipa. Motor je k nov, realnih-(100 %) prevoženih 8200 kilometrčkov, na slikah se tud vid k sem slikal počene leče,da so šipce praktično nove brez praskice. Se je pa zadeva pojavljala na letnikih 07/08, ker so namesto kot pri predhodnici R1 l.04-06 namesto neke gumice, ki je bila okoli te leče, začeli uporabljati plastiko.

post-18016-0-71709800-1359122789_thumb.jpeg

post-18016-0-43261900-1359122795_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, počene k šipa. Motor je k nov, realnih-(100 %) prevoženih 8200 kilometrčkov, na slikah se tud vid k sem slikal počene leče,da so šipce praktično nove brez praskice. Se je pa zadeva pojavljala na letnikih 07/08, ker so namesto kot pri predhodnici R1 l.04-06 namesto neke gumice, ki je bila okoli te leče, začeli uporabljati plastiko.

Kulanca????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, počene k šipa. Motor je k nov, realnih-(100 %) prevoženih 8200 kilometrčkov, na slikah se tud vid k sem slikal počene leče,da so šipce praktično nove brez praskice. Se je pa zadeva pojavljala na letnikih 07/08, ker so namesto kot pri predhodnici R1 l.04-06 namesto neke gumice, ki je bila okoli te leče, začeli uporabljati plastiko.

Ma sej jest sm tud kupu mojo je 07 pa ima isto počeno lelo šipco pa tud po besedah prejčnjega lastnika je počla sama.Pa tud z Juretom sm govoru pa je rekel da je takih primerov precej.Je pa potrebno menjati kompletno luč v kolikor imam informacije točne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj??

 

Kulančna garancija...točne definiceje ne vem, zato se ne bom matrou, da ne bom še kej narobe napisou, ampak je neka garancija, ki ti jo pri uradnem serviserju pod nekimi pogoji lahko priznajo in če ti jo, bi ti mogl na stroške Yamahe zamenjati obe luči...seveda če se dokaže, da je počlo samo od sebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulančna garancija...točne definiceje ne vem, zato se ne bom matrou, da ne bom še kej narobe napisou, ampak je neka garancija, ki ti jo pri uradnem serviserju pod nekimi pogoji lahko priznajo in če ti jo, bi ti mogl na stroške Yamahe zamenjati obe luči...seveda če se dokaže, da je počlo samo od sebe...

Ja to bi blo verjetno mogoče če bi to reklamiral takoj ne pa po tolikih letih pa tud dokazat da je počola sama od sebe :? Dregače bi bilo ce bi yamaha sama upoklicala lastnike teh motorjev za reklamacijo!Vidim pa da nisem edini ki ima tako luč!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bi blo verjetno mogoče če bi to reklamiral takoj ne pa po tolikih letih pa tud dokazat da je počola sama od sebe :? Dregače bi bilo ce bi yamaha sama upoklicala lastnike teh motorjev za reklamacijo!Vidim pa da nisem edini ki ima tako luč!!

Kulančna garancija ni vezana na garancijsko obdobje ki ga predpiše npr. Yamaha..2leti (sedaj 3leta)....velja ves čas, (je pa za določene napake, ki se lahko pojavijo kasneje in ki niso štete pod klasično garancijo) ampak mislim da samo pod pogojem, da je bil motor servisiran samo pri pooblaščencih

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulančna garancija ni vezana na garancijsko obdobje ki ga predpiše npr. Yamaha..2leti (sedaj 3leta)....velja ves čas, (je pa za določene napake, ki se lahko pojavijo kasneje in ki niso štete pod klasično garancijo) ampak mislim da samo pod pogojem, da je bil motor servisiran samo pri pooblaščencih

Ja hvala sam po pogovoru z Juretom mi je dejal da so že menjavali luči ni pa mi omenil nobene reklamacije sam to da je luč okrog 300 eur kar pa za to počeno steklo ne mislim dajat ker mi je povedal da je treba zamenjat kompletno luč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Fantje, za prodat imam nožnike za R1/R6 od 98-11. En komplet v črni en v sivi barvi. Vsebuje prednja ter zadnja dva nožnika ter vsa material za fiksirat. Več info na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

 

Če ve kdo za kakšno zadnjo luč od letnika 2009 dalje, naj mi prosim sporoči.

 

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

 

Če ve kdo za kakšno zadnjo luč od letnika 2009 dalje, naj mi prosim sporoči.

 

Lep pozdrav.

mislim,da jih imajo v LOUIS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Z zadnjim modelom so itak falili. Vse kar mi je na njej všeč je zvok z Akrapovičem.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ticek je imel za svojo lubico željo, da bi dobila še nekaj karbonskega, pa sem mu pomagal željo uresničit  :grim

 

hj-yamaha.jpg

 

 

 

hj-yamaha-2.jpg

 

čau bau

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kater letnik R1-ke imaš to, pa kolk Eur ?? ;)

 

Ticek je imel za svojo lubico željo, da bi dobila še nekaj karbonskega, pa sem mu pomagal željo uresničit  :grim

 

hj-yamaha.jpg

 

 

 

hj-yamaha-2.jpg

 

čau bau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če koga zanima, prodam zadnjo luč za R1, od letnika 2009 dalje: LINK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

men na moji se izpiše F-trip na števcu, pa se že dva dni vozim in vozim, hudič žal nikakor neče  prenehat :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni motoristi!

Iščem nekoga ki ima v lasti R1 (model okoli letnika 2004). Urejam namreč motor ki je bil prej v dirkalni izvedbi, pa bi si malo pogledal kako je spredaj montirana luč ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam ploščice za odstranitev  ogledal (tudi za ostale letnike), original izpuh, ročko za prestavljanje in zadnji disk za r1 2009-2013. Več info na ZS.

Popravljeno . Popravil yzfr1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!