Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

a ima kdo kako pametno (denarnici prijazno) rešitev za tačke in dirkališče?

originalne se vlečejo po asfaltu, kar je precej neprijetno. no, bolj je problem ko zahaklajo in rukne motor.

 

ebay varianta:

http://www.ebay.de/itm/Black-Fussrasten-Fussrastenanlage-Rearset-fur-Yamaha-YZF-R1-2004-2006-/221245572880?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item3383438710

izgleda fajn, samo je potem še carina + 22% DDV...

 

tu je še nek nastavek za dvigovanje, ki pa tudi ni najcenejši in kar je bolj pomembno, zdi se mi da niti ne dvigne kaj ekstra. pol centi?

http://www.ebay.de/itm/Yamaha-R1-2004-2005-2006-RN12-VALTER-MOTO-Fusrasten-Riser-Footrest-Risers-E10740-/121139609691?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item1c347bc05b

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima kdo kako pametno (denarnici prijazno) rešitev za tačke in dirkališče?

originalne se vlečejo po asfaltu, kar je precej neprijetno. no, bolj je problem ko zahaklajo in rukne motor.

 

ebay varianta:

http://www.ebay.de/itm/Black-Fussrasten-Fussrastenanlage-Rearset-fur-Yamaha-YZF-R1-2004-2006-/221245572880?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item3383438710

izgleda fajn, samo je potem še carina + 22% DDV...

 

tu je še nek nastavek za dvigovanje, ki pa tudi ni najcenejši in kar je bolj pomembno, zdi se mi da niti ne dvigne kaj ekstra. pol centi?

http://www.ebay.de/itm/Yamaha-R1-2004-2005-2006-RN12-VALTER-MOTO-Fusrasten-Riser-Footrest-Risers-E10740-/121139609691?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item1c347bc05b

 

Oj, jes mam na svoji od te firme.....http://www.pptuning.eu/

Dobijo se pri Čarmanu v Sori, ampak mislim da so vseeno dražje kot te, ki si jih pokazau iz e-baya...mislim da je to kar ugodna cena za športne stopalke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na R1 l. 2003 se mi je pržgala lučka "Engine trouble warning", v zadnjih parih vožnjah se mi je pojavljalo, da je pri nizkih obratih in enakomeri vožnji, dajalo občutek kot da cuka.

 

Mogoče to zaradi senzorja za gas, ker sem nekaj bral da so mele probleme, ali je ketna že tko zjebana, da bo treba zamenjat in zobnik?

 

Lp, Yankee 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idi na servis pa naj pogledajo, če je tvoj motor vpoklican.

meni so ravno lani senzor za mešanico zraka in benza menjali.

trokiralo je na polno, brez gasa je motor crknil. to mi je delalo v večji vročini. ko se je motor ohladil je spet šlo dalje kakih 10 kilometrov.

enako kot pri tebi, nižji kot so obrati, huje je (bolj se čuti).

s časom bo vedno slabše.

samo pazi kam greš, na moto navtiki v miklavžu so me nategnili!!! so rekli da ni moj motor vključen in da bo treba plačat.

da jim j*** m***.

jaz sem na senzor čakal več kot 1 mesec (seveda na enem drugem servisu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idi na servis pa naj pogledajo, če je tvoj motor vpoklican.

meni so ravno lani senzor za mešanico zraka in benza menjali.

trokiralo je na polno, brez gasa je motor crknil. to mi je delalo v večji vročini. ko se je motor ohladil je spet šlo dalje kakih 10 kilometrov.

enako kot pri tebi, nižji kot so obrati, huje je (bolj se čuti).

s časom bo vedno slabše.

samo pazi kam greš, na moto navtiki v miklavžu so me nategnili!!! so rekli da ni moj motor vključen in da bo treba plačat.

da jim j*** m***.

jaz sem na senzor čakal več kot 1 mesec (seveda na enem drugem servisu).

Če se ne motim je bil vpoklic za menjavo TPS (throttle position  sensor). Tudi meni so na 2004 menjali pred leti... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na R1 l. 2003 se mi je pržgala lučka "Engine trouble warning", v zadnjih parih vožnjah se mi je pojavljalo, da je pri nizkih obratih in enakomeri vožnji, dajalo občutek kot da cuka.

 

Mogoče to zaradi senzorja za gas, ker sem nekaj bral da so mele probleme, ali je ketna že tko zjebana, da bo treba zamenjat in zobnik?

 

Lp, Yankee 

 

Za 2004 model vem da si lahko sam pogledaš v diagnostiko in vidiš kaj je... Za 2003 ne vem ker še nisem poskusil. Je pa postopek z rdečim ključem, daj ta rdeč ključ not, na desni ročici rdeč gumb na off, drži oba gumba na števcu select in reset ter daj kontakt s tem rdečim ključem... pa si not v menijih..  potem se pa sprehajaš po menijih z select in reset...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Evo, včeraj zmontiral MIVV Y-pipe...vse luknje se izvrstno ujemajo, nobenih težav pri montaži...pa še nekaj slik  :evilgrin:

post-18175-0-41957600-1377932669_thumb.jpg

post-18175-0-19013600-1377932703_thumb.jpg

post-18175-0-82461600-1377932737_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je velika razlika v zvoku? kako kej odzivnsot v nižjih vrtlajih? :D

 

Se mi zdi da motor hitreje pride v obrate...da ga bolje pobira v spodnjih vrtljajih, je pa tud mal bol glasen, sploh pol ko se fino segreje, takrat kr fino zarenči  :music4:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tudi sam zanimam za to zadvico, sam nevem kaj bodo rekla pol ušesa :)

 

Pa ni moteče...jes jo prou z užitkom poslušam, kako se krega  :P  ti pa lahko drug teden sporočim kako bo, ko gremo čez vikend do Biograda na moru...takrat jo bom kar par urc skupaj poslušou  :music1:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bo z novo R1 za leto 2014: LINK

 

:(

 

Jaz sem pa komaj čakal september, da predstavijo nov model, da jo čim hitreje naročim... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo že za grobnik..... te mi je škoda :D

Kakšna je razlika med modeli po letnikih, voznost, moč motorja...? Če je kater poskusil več modelov... Nisem še pa me zanima.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da bo že za grobnik..... te mi je škoda :D

Mogoče bi se lahko kaj dogovorila, moja je letnik 2004 ;), pa lušta se mi letnik 2007-2008

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi se lahko kaj dogovorila, moja je letnik 2004 ;), pa lušta se mi letnik 2007-2008

Lahko se kej slišiva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

zdravo, zanimam se za nakup yamahe r1 pa me zanima, mi je reku en da letniki od 04-06 pri sklopkah neki rožla?! prvič slišm zato se mi mal čudn to zdi..pomoč dobrodošla :)

drgač pa tole gledam: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7735774 :)

Sem imel 04,pa ni nič rožljalo.Če imaš možnost,kupi 07ali 08 letnik,ker se neprimerno boljše pelje.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo, zanimam se za nakup yamahe r1 pa me zanima, mi je reku en da letniki od 04-06 pri sklopkah neki rožla?! prvič slišm zato se mi mal čudn to zdi..pomoč dobrodošla :)

drgač pa tole gledam: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7735774 :)

 

Rožlja že, sam ne u sklopki, ampak bolj u glavah teh motorjev. Pri seriji 04-06 R1 sesalni ventili radi padejo v motor, pa rata rompomopom :ninja: ne kupuj dokler nimaš motorja pregledanga vsaj iz strani enga ornk serviserja, vem da je veliko motorjev z temi težavami rihtal serviser Yamaha Primec.

 

Pa ne se farbat da ma 10 sezon vožen motor 34 tisoč prevoženih km :grrr

 

Tud jest sem mnenja da bo 07-08 serija boljša izbira.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!