Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

Podarim bon za novoletni 30% popust v moto trgovini BS Center, ker ga sam ne bom mogel izkoristiti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BS tako vsi hvalite, meni pa še po 3(beri treh) dneh niti na e-pošto ne odgovorijo, pa, da ne rečem, ko sem jim pred nekaj več kot mesec dni tudi poslal neko povpraševanje, pa še do danes ni odgovora.

Takšnega odnosa v tujini predvsem Avstriji ne doživiš, tam je vsak potencialni kupec CAR.

Zgleda, da je pri nas takšna ustaljena praksa kr povsod v naših SLO trgovinah, pol se pa čudimo zakaj nas vrag jemlje.

GOTOFI SO.

Meni so že večkrat odgovorili, zmiraj naslednji dan in to s klicem na GSM zato nad njimi nimam pripomb

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BS tako vsi hvalite, meni pa še po 3(beri treh) dneh niti na e-pošto ne odgovorijo, pa, da ne rečem, ko sem jim pred nekaj več kot mesec dni tudi poslal neko povpraševanje, pa še do danes ni odgovora.

Takšnega odnosa v tujini predvsem Avstriji ne doživiš, tam je vsak potencialni kupec CAR.

Zgleda, da je pri nas takšna ustaljena praksa kr povsod v naših SLO trgovinah, pol se pa čudimo zakaj nas vrag jemlje.

GOTOFI SO.

Jaz bi jih pa na tvojem mestu poklical po telefonu in bi bil takoj na jasnem kje tiči problem. Verjamem pa, kakor jih poznam, da bi bili uslužni in strokovni! Verjetno je kak "škrat" vmes. Tudi to se kdaj zgodi, pa ne da bi jih iz deka vlekel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja promoviram......MOTOOPREMA v Murski Soboti!!! Pri možakarju vzel komplet novo opremo ( mal pretesno) vozil dva dni in presenetljivo mi je pri zadrgi malo poknal šiv....zgleda da se že tut evropska roba lahk s kitajsko primerja:) No jaz ga pokličem v ponedeljek dopoldan mu povem in že popoldne se ustavi mimo celja prevzame kombinezon in jutri dobim že novega in v večji številki seveda!!

Korekten odnos ni kaj....PRIPOROČAM in , če kupujete pri njemu kombinezon in vam reče da vam je v nulo, vzamite številko večjega:)

enako se je meni zgodlo..MotoOprema Murska Sobota je zame najbolša! =),..šment treba bo drugo leto nove škornje + rokavice nabavit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi jih pa na tvojem mestu poklical po telefonu in bi bil takoj na jasnem kje tiči problem. Verjamem pa, kakor jih poznam, da bi bili uslužni in strokovni! Verjetno je kak "škrat" vmes. Tudi to se kdaj zgodi, pa ne da bi jih iz deka vlekel...

Tako je rider, sem jih poklical in je dejal, da bo tipu, ki kao bere pošto naročil in da me bodo obvestili, in seveda vse tiho je bilo... tk, da jaz več verjamem nikomur ne, zaupam samo tisto kar doživim in občutim, jeb ga rider, tako daleč smo prišli, kar pa je zelo slabo.

Je pa tako pri nas, sem dobil občutek v teh trgovinah, da , če ne zapraviš kakšnih 100€ pol te še pogledajo ne.

No, mogoče pa obstajajo izjeme, pustimo se presenetiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je rider,....

... če ne zapraviš kakšnih 100€ pol te še pogledajo ne.

No, mogoče pa obstajajo izjeme, pustimo se presenetiti.

To pa žalostno - res!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BS tako vsi hvalite, meni pa še po 3(beri treh) dneh niti na e-pošto ne odgovorijo, pa, da ne rečem, ko sem jim pred nekaj več kot mesec dni tudi poslal neko povpraševanje, pa še do danes ni odgovora.

Takšnega odnosa v tujini predvsem Avstriji ne doživiš, tam je vsak potencialni kupec CAR.

Zgleda, da je pri nas takšna ustaljena praksa kr povsod v naših SLO trgovinah, pol se pa čudimo zakaj nas vrag jemlje.

GOTOFI SO.

Me pa res zanima kakšno povpraševanje si mu poslal, da ni bilo odgovora?

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa res zanima kakšno povpraševanje si mu poslal, da ni bilo odgovora?

lp

Franc

Čisto klasično, na prvo me je zanimalo nekaj okrog oblačil, na drugo pa okrog novega bika, pa nič od nič, zgleda, da ker nisem iz Lj pol nisem kao potencialni kupec, jeb ga , bom pač v našo soseščino zalutal, pa saj mi je še bolj blizu, cene z popusti pa so na isti ravni, s tem, da tam pač znajo z kupcem, pa če samo štumpfe kupiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noprdkap!

Ne bodi prizadet, če nisi iz Ljubljane. A misliš, da so "oni" kaj več od periferistov?? Bejž no bejž !

V soboto 21.12.. bomo pa tako ali tako vsi v isti koži. Verjemi.

Torej...? :hmm:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noprdkap!

Ne bodi prizadet, če nisi iz Ljubljane. A misliš, da so "oni" kaj več od periferistov?? Bejž no bejž !

V soboto 21.12.. bomo pa tako ali tako vsi v isti koži. Verjemi.

Torej...? :hmm:

Petek je 21.12., če misliš na leto 2012

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni nazaj sem zasledil da imajo v tujini tudi za kupljene DARILNE BONE trgovin 20 % POPUST, ta navada bi se morala prijeti tudi pri nas, saj pri teh bonih trgovine dobijo GOTOVINO V NAPREJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Da še jst dam eno mnenje

 

Kupoval sem kombinezon za punco. Ker se je odločila za usnje sva vedela, da bodo v vsakem primeru potrebne korekcije glede dolžine in širine hlač. Po silnem brskanju po spletu, probavanju in zbiranju informacij se je odločila da kombinezon kupi pri Motobee. Zanimivo je to, da so že imeli hlače ki ji ustrezajo a so bile vseeno 10cm predolge. Pri jakni se je pojavil problem ker ji je spodaj v bokih strašno tesna. Po pogovoru s prodajalcem se dogovorimo da hlače skrajšajo ( za merjenje je porabil 10min). Da v jakno in hlače všijejo enako zadrgo in da v jakno na strani kjer so ježki namesto le teh všijejo elastiko kakor je to rešeno pri ostalih modelih. Po 3 klicih in precej zmedenosti je trgovec zagotovil da bo zadeva rešena v najkasneje 2. tednih le nekaj avansa je treba pustit. Po 3 tednih ko ni bilo ne duha ne sluha o Motobee se punca odloči in jih pokliče ker so očitno pozabili na stranke. Danes se dekle odpravi po komplet in kaj dobi: v trgovini zmedeno Ines, ki o tem ne ve nič, na najde računa in se preko telefona krega s sodelavcem. Dobi Nedotaknjene hlače z  všito novo zadrgo (a je ta iz dveh kosov!!!!!!!!!???) in jakno ki je niso prirejali ker se to pri njihovem silnem znanju ne da predelati!!!!!!!!! Sama sreča, da po zadeve nisem šel sam ker mi še sedaj po nekaj urah odkar sem vse to slišal vre v glavi! Še sreča, da v sloveniji obstajajo ljudje kot so Vida iz Lukovice, ki mi je v trenutku zagotovila, da bo vse te stvari brez težav uredila in to v 2. dneh! To je moja zgodba in zagotavljam, da vrat te trgovine ne prestopim več, povsod okrog pa bom širil vse najslabše informacije o omenjenem podjetju ker takim šalabajzerjem pa ne privoščim niti centa zaslužka več. Od mene sigurno ne! Vse kaže na še eno zgodbo o propadlem podjetju kjer so "vedeli" kako se strankam streže!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še moje ko je ravno beseda o MotoBee,imam ravno nasprotno izkušnjo.Decembra sva z punco pri njih naročila kombinizona(pri njej krajšanje hlač in popravek v pasu,moje popravek v pasu ter na obeh hlačah odstranitev drsnikov,jakne so bile ok),iz obljubljenih 14 dnevih se je zadeva zavlekla na slab mesec vendar sva z izdelavo oba zadovoljna tudi odnos se mi je zdel korekten in na koncu je bila tudi cena prava(pa š e dodatek zaradi zamude je padu).Jaz se pri njih zagotovo še oglasim

 

 



no pa še moje ko je ravno beseda o MotoBee,imam ravno nasprotno izkušnjo.Decembra sva z punco pri njih naročila kombinizona(pri njej krajšanje hlač in popravek v pasu,moje popravek v pasu ter na obeh hlačah odstranitev drsnikov,jakne so bile ok),iz obljubljenih 14 dnevih se je zadeva zavlekla na slab mesec vendar sva z izdelavo oba zadovoljna tudi odnos se mi je zdel korekten in na koncu je bila tudi cena prava(pa š e dodatek zaradi zamude je padu).Jaz se pri njih zagotovo še oglasim

 

 

post-16980-0-26995800-1368122605_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz pa se v MotoBee verjetno ne odpravim več ("verjetno" sem napisal zato, ker pravijo, da se zarečenega kruha največ poje..  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz osebno sem bila z motobee zelo zadovoljna. izdelava mojega kombinezona se je žal zavlekla. ker je bilo to pozimi, se nisem preveč sekirala. sem pa zato dobila popust in pa še darilo. jaz grem k njim z veseljem in tudi prodajalci so super (vsaj za tista 2, ko jaz vem :P ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako zadovoljn. po dveh letih sem se oglasil na majhno popravilo hlač, pa še IXS(tega nimajo) rokavice dal zraven, da mi jih zašijejo. Blo rešeno v dveh dneh. Sicer je priznal, da sem lih mel dober tajming in da sem vrjetno rekordno hitro dobil, ampak vseeno.

samo to je v MB, nebi vedel za ljubljano... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moja letošnja izkušnja....

Odločil sem se, da bom imel še malo usnja...do sedaj tekstil. Dvodelni kombinezon št. 52, omejen proračun in seveda, da mi bo všeč.

Januarja grem v TC, da izkoristim še bon....ni prave št., ali pa je visokocenovni razred... Ok, se dogovorimo, rečeno da dobijo pošiljko nekje februarja. Dam telefonsko.

Kličejo tam v marcu in mi prijazno ponujajo št. 54! Kombinezon (na sliki) zgledal ok, cenovno ok....ampak....

Potem me niso več kontaktirali....jaz pa tud ne! :BUA:

 

Grem do Motobee-ja.....tip prijazen 100 na uro, tu ni kaj....željenega ni bilo št., a sva naredila malo probe na podobnih, da sva potrdila pravo št. Tip vzame podatke...mail, tel....in se dogovoriva, da me kontaktira, ko bo vedel kaj več, kdaj dobi željeno robo. Mine 14 dni...nič...pokličem in dobim prijazno punco (vse v LJ prodajalni). Ponovim vso zgodbo, ona pravi da nič ne ve in da bo s kolegom govorila in da me bo poklical.

Spet tri tedne mimo....in potem sem jih imel dovolj. :BUA:

Dva tedna nazaj sem se zapeljal do "Lojzeta" v Beljak in prvi kombinezon, ki sem ga probal...je bil moj! Vse štimalo, pa še prodajalka lepo govorila slovensko!

 

Tako je to, v teh zahojenih Butalah.....hočeš zapraviti denar, pa ti ne omogočijo...in ga neseš čez mejo!

 

Pa ugodne nakupe! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!