Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Uh, zx je zrihtan... Pol sm 2 dni cakal na plin, ceprav je blo za 15 min dela use skupi... :lol1: :lol1:

Ne pozna se nic...

Zacel bom sparat za tecnigasa rs70, zxa bom pa prodal. Pa rad bi si malo pospeske porihtu... tko da bi uzel multivara, pa kevlar belt in racing velko, malo fedro, ter karbonske lamele... Vse od malossija.

Ve kdo priblizne cene za:

-multivara

-velko rdece racing fedro

-male racing fedrce

-karbonske lamele (malossi tudi)

-malossi kevlar belt

To mislim da bo vse kar bo menjano pri meni. RAbim se priblizne cene da vem kok nasparat.

Pol za mal koncne se pa bom vzel se 17,5 dellorto ce bom kje rablenega dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok so cene rablenih zx -ov pa giannelijev?sj vem da ni gianneli tk dobr ko zx sam bolš ko original in dobim ga za 15k sit mogoče enih 13k sit(izpuh,žličko,pa še neke valjčke al fedre bojda)

ajde zjasnte se pa mi svetujte al bi ga kupil al se kaka druga stvar za tak keš bolj splača,mogoče kak variomat,al speed control,?

jst na vem tk da povejte... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok so cene rablenih zx -ov pa giannelijev?sj vem da ni gianneli tk dobr ko zx sam bolš ko original in dobim ga za 15k sit mogoče enih 13k sit(izpuh,žličko,pa še neke valjčke al fedre bojda)

ajde zjasnte se pa mi svetujte al bi ga kupil al se kaka druga stvar za tak keš bolj splača,mogoče kak variomat,al speed control,?

jst na vem tk da povejte... B)

cene rablenih se giblje okrog 15k sit, sam je čist odvisno od vsakega posameznega avspuha (starost, poškodbe.......)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons mogoče nabavm ZX-a :D hotu sm nabavt RR-ja pa so rekl da pride januarja :doze: :blink:

Men so tud tak rekl. Januarja nasledna pošilka :BUA: pa mam zej zx-a nwm rr je full lep zx pa ogaben

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej teb je pol brezveze menjat ZX za RR sej sta si ista sam RR ma dušilc mal večji pa karbonski

nabav raj neki bolšga če boš že kupu: ala tecnigas al neki tazga ne vem kako se napiše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej teb je pol brezveze menjat ZX za RR sej sta si ista sam RR ma dušilc mal večji pa karbonski

nabav raj neki bolšga če boš že kupu: ala tecnigas al neki tazga ne vem kako se napiše :P

Mislm (vem) da ma ZX karbonski dušilec :rolleyes: . RR pa naj bi mel tak dušilec kot S, slednjega sem si pa že ogledal v živo in ni karbonski. Če ti kej pomaga je tak k od RSa :D , samo da ovalen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GP Ditech, zakaj pa pol sam ne šparaš za technigasa??? :P A dons pol kupuješ ZX? Ma da takoj sporočiš performense!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne šparam za tecnigasa :blink: zdej mi je škoda dnara bom nabavu sklopko pa.... :D

dons sm mal pozn pršu iz šole (zdele) tko da majo zihr zaprt grem jutr zutri :D :)

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda dnara :blink: , kokr sm jes nazadnje brav, je biu technigas 70 na skuterkit (al kako že) 35k SIT... se prav 5k dražji od ZXa. Za tak dnar ne boš dobiv sklopke :D ... pa še za tist tazadnje k boš kupu ti bo prou pršou!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mislu sm variomat da bom kupu ne sklopke sklopka je tm okol 20k

tecnigas pa je tm okol 45k ZX pa 30 tko mi 15000 SIT ostane pa nabavm sklopko in dodam 5000

post-18-1068143499.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nej bi blo pa boljse na temu auspuhu kot na ZX-u? razen tega da je mal drgacen dusilc pa koleno je drugace speljano???

baje nč sam lepši pogled pa mogoče drug glas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!