Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

Pa kake obloge so ble not :blink: :wacko: za milimeter in pol po celem loncu :wacko: :wacko: No, saj star je že tud par let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo pošmirglo si ga pa je bil srebrni spodi? :P kaj to si ga na srebrno prešprejo al kaj??

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo pošmirglo si ga pa je bil srebrni spodi? :P kaj to si ga na srebrno prešprejo al kaj??

:?

ne, spošmirlga samo s vodobrusim finim papirom. Rosfrei pač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepi je ja pošmirglan B) samo zakaj pa je te take farbe ko je novi? kaj to je kao zaščita al kaj? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej dušilcu samo ono varko od karbona dol slečeš pa če je ki kako lepilo pa to ne :) pa malo pobrusiš

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepi je ja pošmirglan B) samo zakaj pa je te take farbe ko je novi? kaj to je kao zaščita al kaj? :?

Od varjenja se naredijo tisti modro-zeleni-rdeči :) .... krogi. Potem pa še zaščitni lak malo potemni pa maš zx-a tu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj kak se bomo zmenli za avtorske pravice? :) :naughty: To rezanje sem jaz uvedo.. :naughty: :naughty: :)

Se bomo zmenli :afro1:

Samo zvok je pa čist drugačen :blink: Nič več takšnega globokega zvoka zx-a kot sem ga mel prej ampak zdaj je bolj takšen stupen, plehnat :kva2: :yea2: ko for race :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!