Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

' date='28 Apr 2004 @ 13:13'] Pa gre kaj bol skuter? :rolleyes:

nisem še probal končne pa to. Sem se vozil 50, ker drugač preveč žere :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo tole z ZXom.. Jaz ga moram jutri pobrusit, pa ga na crno postrihat spet, ker je ze malo belo ratalo.

@OKI, tista kao kevlar vlakna na dusilcu grejo dol? Pa znak od zxa? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej se vbistvu to stvar da nazaj nataknit nazaj ce ga zalepis potem?

Bom jutri se igral malo :)

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej se vbistvu to stvar da nazaj nataknit nazaj ce ga zalepis potem?

Bom jutri se igral malo :)

Hvala

Neboš tega več nazaj dobil :)

Jaz sem se jeb*l ko norc da sem dol dobil. Zgleda da je od temp. tolk se gor prilimalo da je šlo stežka dol. Sem mogo po trakih dol trgat. Tak da če se odločiš da boš dol vtrgal, ni več rešitve potem <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kurc pol :) Ce bo avspuh crn, ne pase srebrn dusilc.. Bo kr ostalo pol gor, hehe.. upam da ne bo grdo ko bom zx znacko snel dol..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene..

Tak je problem.. Na sliki se vidi tist obrocek, ki se vtakne na dusilc.. In tam ko se vtakne je luft.. Oz piha cez njega ven. Fora je v tem, ker sem tist obrocek spucal, tak da ni vec masti gor.. S cim tisto namazat?

Aja pa kje pride tesnilo? Gor ga spolh nisem mel..

dusilc1.JPG

dusilc2.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napako si naredo, ker sploh nebi rabil dol jemat tega. Ko si dušilec odšraufal bi moral prijat samo za njaga (za carbo nalepko) ter s njim tolčk v tla s tistimi tremi vijaki ki ven gledajo. Tako bi dobil ven vse skupaj .) Zdaj pač tega nazaj not nabij pa nebi smelo pihat nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OKI, ta stvar sploh fiksirana ni bla.. To je samo ven padlo..

Zdaj sem stvar upam da resil.. Sel sem k mehankarju, ki mi je tist rob obrocka namazal z necim, nato pa not vtaknil.. Tak da sem zdaj prisraufal in zategnil da se posusi. NAredil sem se tesnilo ki ga sploh ni blo..

Zdej bo mel skutr cist drug zvok:\ Ker mi je prej fino ven pihalo tam.. Aja, samega dusilca nisem imel namena odpirat... Samo zarotiral sem, da se uni neti ne vidjo, ker sem odbil znak od ZXa stran.. Tak da je zdaj lepse..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ok, spet rabim pomoc... Zdej ko bojo pocitnice se bom lepo lotil rihtat avspuh... Najprej ga bom zbrusil, pol ga bom pa peljal v avtogalant (fabrka avspuhov) postrihat na njihovo pistolo lepo na crno spet... Mislim da bo pol mir za en cajt..

Pol je tu spet dusilc... Pri men je tak ze zjahan, da se cuti kako uhaja ven, ceprav je tesnilo.. Uhajat mi je zacel se spredaj, skoraj pri izpuhu na tistem robu, ko se tisti karbon not vsede in zdaj malo zaceja... Zato me zanima katera je tista masa za to zatesnit? Sem ze peljal enkrat k jersinu in mi je z necem namazal in se je lepo posusilo pa je blo ok...

Tesnilo novo si bom sam naredu, kr ce bom cakal jersina bom dobil naslednje leto ga.. Skratka, zanima me katera je tista masa za zatesnit, da ne bom spet k njemu noso...

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZX ima blokado zelo podobno tisti, ki je na spodnji sliki. Načeloma gre blokada ven tako, da vtakneš vanjo jekleno palico ali debel izvijač in malo pomigaš levodesnogordol, dokler ne poči zvar, kjer je blokada zapikana. Če je zvar predober, moraš pa z biaxom malo pobrusit, pa gre.

ZX z blokado gre približno tako kot serijski ror. Več pač zaradi homologacije ne sme iti.

V ZX-u ni kakšnih prekatov ali podobnega, kar bi se dalo ven vzeti. je pa na sredini izpuha konus, ki malo duši zvok. Če izpuh prerežeš in to pobereš ven, bo imela rezonanca večji volumen. Posledica je več moči v srednjih obratih in žal tudi večja glasnost. Vprašanje, če se to izplača. Razrezati izpuh ni problem, je pa problem lepo in točno nazaj zavariti.

Lep pozdrav

Duke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ZX-u ni kakšnih prekatov ali podobnega, kar bi se dalo ven vzeti. je pa na sredini izpuha konus, ki malo duši zvok.

Kaj so ti konusi mogoče trije :? :? , pa so tak približno čez pol lonca :? :cry: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janzevec misli to

20289tehnikatecnigasCEout.jpg

mene tud zanima, tu je ta del auspuha ko gre na dušilec, kaj ta krogec manjši noter je blokada tudi?

:hmm: :?

tam ko gre iz cilindra vem da je tisti lijak blokada, ampak tu zgleda tudi kot da je zožen premer, pa samo en taki zvar je :hmm:

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so ti konusi mogoče trije :? :? , pa so tak približno čez pol lonca :? :cry: :wacko:

Duke je s tem mislil na tisto "satovje" ki sem ga jaz tud pred kratkim odstranil iz lonca. Poglej par strani nazaj so slike <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pardon, to je slika technigasa rs70 ko sem dal jaz gor :) zx ma samo tam ko gre iz cilindra zmanjšan FI :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!