Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

jst mam eno težavo.

zadne cajte mi zx kr poka, oz. kot da bi zrak vn spuš?u. pa nimam pojma kaj bi tu lahko blu.any idea :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam eno težavo.

zadne cajte mi zx kr poka, oz. kot da bi zrak vn spuš?u. pa nimam pojma kaj bi tu lahko blu.any idea :?

poka kot da bi zrak ven spuščal :? razloži...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce sm mau narobe povedu. poka mi tko k da bi s zracno pusko strelou. nek tak podobn zvok.zato sm omenu zrak. pa tud kot da bi mi trokeru.

res cudnu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je isto dogajalo... pri full gasu kot da ne bi bil spodaj vredu prišraufan in bi se pri velikem pritisku odmaknil in mimo izpuha spuščal zrak?

Jaz nisem ugotovil vzroka, pri Stupitu tudi ne :)

Če misliva isto. Vseeno pa preveri če je dobro prišraufan na motor in če je dušilec trdno gor...

LP, M|t3k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je isto dogajalo... pri full gasu kot da ne bi bil spodaj vredu prišraufan in bi se pri velikem pritisku odmaknil in mimo izpuha spuščal zrak?

Jaz nisem ugotovil vzroka, pri Stupitu tudi ne :)

Če misliva isto. Vseeno pa preveri če je dobro prišraufan na motor in če je dušilec trdno gor...

LP, M|t3k

hm mislm da je pr men mau drugac-res ucas kr orng poc :unsure:

bom mau pogledu okol dusilca.

@jezus: se slisva jutr kej. bos lahku sam slisou to ''pokanje'' :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
hm mislm da je pr men mau drugac-res ucas kr orng poc :unsure:

bom mau pogledu okol dusilca.

@jezus: se slisva jutr kej. bos lahku sam slisou to ''pokanje'' :)

če ti poka oz. trokira in skuter noče nikamor it potem menjaj svečko, ker je v svečki tezava :) sicer je pa svečka potročn material, tko da se kr navad zmerj pri prvi pomoči met eno rezervno svečko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti poka oz. trokira in skuter noče nikamor it potem menjaj svečko, ker je v svečki tezava :) sicer je pa svečka potročn material, tko da se kr navad zmerj pri prvi pomoči met eno rezervno svečko :)

Ko že to omenjaš. kolega ma runnerco pa zx-a gor, pa mu na fertik trokira. Dons smo menjal svečko, pa je blo 5 min dobr, pol pa nč več. Kaj bi pol lohk bil problem? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko že to omenjaš. kolega ma runnerco pa zx-a gor, pa mu na fertik trokira. Dons smo menjal svečko, pa je blo 5 min dobr, pol pa nč več. Kaj bi pol lohk bil problem? :hmm:

ponavadi cuka, oz. trokira, če je diza zamašena ;) tak da dizo spucaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuh ne bo fiksen in se bo majal in ko boš pri 70km/h priletel na kako lukno, bo koleno počlo.. pol pa se ti bo 2 dni drl ko traktor, pol pa bo čist počlo in več ne bo za vzdržat in ga boš domov tiščal :) Vsaj ta kje blo pri meni :P :P

Pokliči kam, kjer aluminij obdelujejo in vprašaj

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kratkem bom kupil rabljen leovince zx, ki nima spodnjega nosilca <_< . A bo kej narobe če ga ne bo? kdo ve kje bi ga dobu?

lp

Tako kot ti je M|t3k povedal prva luknja in vse skupaj bo dol padlo...Drugace pa nosilca ni problem naret...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
hm mislm da je pr men mau drugac-res ucas kr orng poc :unsure:

bom mau pogledu okol dusilca.

@jezus: se slisva jutr kej. bos lahku sam slisou to ''pokanje'' :)

Glede pokanja... Ej men se je tud to dogajalo, pa sm dovg mislu da poka iz auspuha! Pol sm pa razdru in šou prou poslušat kje poka... lej ga zlomka, sekalo je iz frgota :blink: !? In to k pr norcih... Zj iz frgota poka semizdi če je premal benicina, če je preveč benza pa poka iz auspuha! Se mi zdi da je tako... Naj gdo popravi če je drugač!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede pokanja... Ej men se je tud to dogajalo, pa sm dovg mislu da poka iz auspuha! Pol sm pa razdru in šou prou poslušat kje poka... lej ga zlomka, sekalo je iz frgota :blink: !? In to k pr norcih... Zj iz frgota poka semizdi če je premal benicina, če je preveč benza pa poka iz auspuha! Se mi zdi da je tako... Naj gdo popravi če je drugač!

mislm da je bla svecka vzrok, k zdej po menjavi ne poka vec in nehal je tud trokerat. ne vem kak je pr teb,no pr men je bla ziher svecka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo da nebom nove teme odpiral :rolleyes:

Problem je sledeč:Moj kolega je kupil pred 2ma mescoma Peugeota Jet Force 50 ccm.Pri 3000 km ga je odpeljal na servsi in jim naročil naj mu blokade poberejo ven...Ko je skuter dobil mu je šel 80 kmh (po stevcu)..Pred 1nim tednemo se je odločil da bo dal leovincija ZX-a.Spet gre na uradni servis po leovincija ter tam so mu ga tudi zmontirali...Motoju se na pospeskih malo pozna... motor je nasplosno zdaj bolj zamorjen ni več take odzivnosti npr ko ima 8000 obratou in ko spusti gas in da spet da gas pade motor na 5500-6000 obratou..Končna se mu je pa tudi poslabšala za tam 3-4 kmh.

Vceraj ga je pripeljal k meni da smo avspuh dol vzeli in pogledali če ima izpuh se kaksno blokado.Izpuh ni imel blokede na dušilcu in tudi tam na krivini ne ko pride na celinder (ponavadi je podložka).

hm zdaj je vprasanje zakaj je motor bolj zamorjen in končna slabša... :?

Kolkr sem se jaz iz frendom menil mislim da mu niso valčkov menjali (u škatli jih ni dobil zraven)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pomoje zarad valčkov ker jest k sm na aeroxu menu avspuh za zx-a je bil z originanimi valčki ful zamorjen, pospeški so bli slabi. Pol k sm dau pa 4 gramske not (sm jih zravn avspuha dobu pa še fedrčke za kuplngo sm zamenu k so bli tut zravn) je pa dobu krila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je očitno ajnšpric tako občutljiv, da mu vsak auspuh škodi

jz mam isti shit na ditechu ;

z original auspuhu se obrati držijo, stvar leti

tle z nrx-om pa je mal slabš, končna nekje ista

ampak jz nimam kej, ker sem brez original auspuha

p.s. probal sem pa tut že maljon valjčkov, tak da to ni

mogoče trša fedra, ampak za fentat se je tut ta dobra :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto mogoče pa je da je blokada na zx-u tam pri celindru :hmm: . Ker če je to dal pooblaščenemu serviserju in ni nič rekel naj vzame ven blokado je sigurno ni vzel. Si siguren da ni nobenega vara tam ok pride gor na celinder :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka podloska je noter, taki tulec da zoža premer. Drugace pa ma zx dve blokadi eno takoj tam ko pride na cilinder, eno pa ma pred dužilcem. Mi smo na mojem vzeli ven ono pri cilindru pa je sal za enih 10-15km/h več, vender so se pospeški poslabšali. Potem pa smo valčke menjali pa je bila drugačna pesem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!