Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

Ok, tnx klemn... Sicr pr men tale barva lepo drzi, edin na krivini je sla dol, zarad previsoke temperature pa ker se ni bla cist suha... To bom drug tedn postimal..

aja matr, jst sm mel crash par dni nazaj.. Neka prdalica od speedfighta se mi je pocla na bok pol je pa spizdu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nekje na kompu sen našel to sliko......

:D :D pero-jov polini pa PoŽiG-ov malossi :D :D

:P :yea2: :lol1: :lol1: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jezus, kaka je škoda? kak je te spizdo, sej maš 70ko, mogo bi ga samo dohitet pa potisnit dol iz motora ko v eni igrci ko se ne morn spomnit imena, mu vzet dnarnco pa se odpelat :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem registrsko;)

Sm pa jst zajebal ja, kr nism tkoj mu pokazal da ustav.. pol je odpelu se kurba..

Drgac pa.. Dejte mi pomagat.. Zdej mam krivino spet zbruseno.. Namazal jo bom sz zascito proti rji by jebediah, pobrusu, pa spricnu s sprejom za do 600 stopinj in pustu cez noc. Stvar bi mogla zdrzat.. 600 stopinj ziher ni na kolenu...

Dejte povedat kaj mi je za narest..

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se delate norca z mojiga auspuha??? :angry: :angry: :angry: :angry:

V soboto vas vse skotam kot 5dag klobase :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok jst sm problem resu.. Kupu sm eno drugo barvo, prej pa koleno namazal proti rji in postrihal.. Zdej je ql:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko sem mislu to povedat: Da, če ga že sparviš gor, nebo nič narobe. Ker so vsi enaki .) :) :wacko: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom nove teme odpiral, bom pa kar tukaj vprašal. Imam yamaho Aerox, in Leovince ZX. Vzel sem ven blokado, montiram, vendar motor ne gre nikamor. Hitrost je 5khm bolša od prej (navadn avspuh z blokado) pospeški pa 5x slabši. Kaj je lahko narobe. A bi res moram tiste valjčke pa fedrčke montirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fedrce obvezno+valčke nastavit, pa predvidevam da si dal blokado ven iz zx-a ? če nisi najprej to naredi pol fedrce pa valčke nastavi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom nove teme odpiral, bom pa kar tukaj vprašal. Imam yamaho Aerox, in Leovince ZX. Vzel sem ven blokado, montiram, vendar motor ne gre nikamor. Hitrost je 5khm bolša od prej (navadn avspuh z blokado) pospeški pa 5x slabši. Kaj je lahko narobe. A bi res moram tiste valjčke pa fedrčke montirat.

Ja valčke+fedrce moraš menjat. Če pa se ti bo zgodlo to kaj se je meni, da me je začel za**bav** varijator po montaži izpuha in menjavi valčkov. Te pa boš mogo še varijator menjat :BUA:

Meni drugo ni pomagalo....

Samo zaj pa gre :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BLokado sm dal vn, sam zdej ne vem kaj si mislil s temu nastavi, a ni to sam da dam tiste vajčke pa fedrčke k so bli zravn not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš mel srečo pol bo tak, drugače pa daš fedrce najprej noter tiste ko maš zraven pa tiste valčke ko so zraven ampak ni nujno da bojo tisti vredu, če nebojo boš mogo potem različne teže valčkov probavat da boš našo pravo težo .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem izpuhe za minarelli motori... Cena okoli 10k SIT O:-) ! Ohranjenost ni važna, samo da niso obtolčeni... Gianelli, Leo Vince...

ponudbe ne PM, al pa mail

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

jaz pa imam vprašanje okoli tega izpuha leovinci ZX za skuter italjet dragster,pa me zanima če:

1. je ta izpuh "legalen", ima homologijo?

2.kje bi se ga v sloveniji dalo dobit za moj skuter italjet dragster 50LC, ali pa če je enak kateremu drugemu modelu skuterja?

3.kako kej vpliva ta izpuh na pospeške in na končno hitrost

HVALA vsem za odgovore :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Da

2. Probaj na info@lindempa.si (zastopnik leovince za slovenijo)

3. Na končni se ne pozna kej preveč, na pospeških pa se ampak morajo bit tud valčki dobro nastavljeni (ravno prava teža)! Sej ponavadi jih dobiš zraven! Za ditecha je pa izmerjeno na dyno testu da mu zx da 1 konjsko moč! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

jaz pa imam vprašanje okoli tega izpuha leovinci ZX za skuter italjet dragster,pa me zanima če:

1. je ta izpuh "legalen", ima homologijo?

2.kje bi se ga v sloveniji dalo dobit za moj skuter italjet dragster 50LC, ali pa če je enak kateremu drugemu modelu skuterja?

3.kako kej vpliva ta izpuh na pospeške in na končno hitrost

HVALA vsem za odgovore :wub:

1. Izpuh LEO VINCE ima homologacijo, vendar žal ne za Italjet Dragster. Homologiran je za vse mogoče skuterje, le za Dragsterja ne. Kar pomeni, da ga sicer lahko montiraš na svoj skuter, vendar se homologacijske listine nanašajo na Yamaho Aerox, na Aprilia SR, Malaguti F12/F15 in podobno.

2. Izpuhe Leo Vince lahko dobiš pri področnih prodajalcih povsod po Sloveniji.

3. O tem, kako deluje, je pa na forumu že veliko pisalo

LP

Duke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

jaz pa imam vprašanje okoli tega izpuha leovinci ZX za skuter italjet dragster,pa me zanima če:

1. je ta izpuh "legalen", ima homologijo?

2.kje bi se ga v sloveniji dalo dobit za moj skuter italjet dragster 50LC, ali pa če je enak kateremu drugemu modelu skuterja?

3.kako kej vpliva ta izpuh na pospeške in na končno hitrost

HVALA vsem za odgovore :wub:

Mam tud sam Dragsterja in ne mislim menjat izpuha, ker mi je originalen prekleto lep.

Ok, če pa že menjaš na Dragtserju izpuh bi priporočal Arrow.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!