Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

Jas mam malosi gusa pa leovincie RS pa sem mel tudi tezave z speljevanjem do 10kmh sploh nix pol pa pune bombe do konca,nato sem menjal federce na kuplongi in povratno fedro oboje trse in valcke 3,5g in vlece do 10kmh vredi in nato dalje se bolse samo le do 75kmh pol pa zelo dolgo rabi da se zazene do koncne vrjetno zaradi prelahkih valckov,sem pa le resil problem z speljevanjem,pa malo bol v prazno leti masina ampak to je cool... :) lep zvok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm šou s sopotnikom na toško čelo in sploh ni dobiu na obratih. Samo na 6ooo obratov se je vrtel pa 10km/h je šu. Pol k sm gor pršu se mi je pa še luč za pregretje pržgala in sm skor čist popiz***. Dobr da ni zakuhu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnič sem se s sošolcem vozil v Kamnici, v en kar fajn hrib in je tudi komaj prišel z Aeroxom gor. Ima tudi zx-a in mu v tisti hrib ni šel čez 6k rpm :) Jaz se niti nisem raje za njim pelo, ker nevem ce bi prišel gor :lol1: Nevem verjetno ni dovolj močni motor, da bi prišel v višje obrate v tak hrib :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnič sem se s sošolcem vozil v Kamnici, v en kar fajn hrib in je tudi komaj prišel z Aeroxom gor. Ima tudi zx-a in mu v tisti hrib ni šel čez 6k rpm :)  Jaz se niti nisem raje za njim pelo, ker nevem ce bi prišel gor :lol1: Nevem verjetno ni dovolj močni motor, da bi prišel v višje obrate v tak hrib :hmm:

Ja kr prešvoh bo al kaj ti je??? Pred 2 tednoma sm se u isti klanc s sošolcem i že rr-om pelu gor 40km/h pa na 10000rpm se je vrtel, tko da mi ne govort da je švoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz nevem če ima premalo moči, jaz samo sklepam tako, ker drugo mislim da nemore bit krivo da ti ne vleče v hrib... Če gre tvojemu sošolcu, pa ga vprašaj kaj in kako ima nastavleno pa še sam si tak naredi pa bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dons sm dubu LeoVince-a ZX Chrome za Gilero Runner Pure Jet. Ok, vse je blo vredi, izpuh sm komot zamenju, sam pojavu se mi je en problemček na konc. In sicer: z originalnim izpuhom mi je skuter šel 82 kmh, sedaj, s tanovim ZX-om mi gre pa samo 75 kmh in še do tam pridm ko po jajcih. Ne razumem! A sem lohk da kj spregledu, a je možn, da je kaka blokada v tem auspuhu, kak notranji dušilec? Ker tut izpuh ne ropota tko ko bi mogu, še tišji je od originalnega. Plis, djte mi neki svetvat, ker sem zapravu 36 čukov za to.

Drgač sm zravn dubu še 4,8 gramske valjčke za variomat in sponke PIAGGIO RED za sklopko.

HELP! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsakem Zx-u je blokada. Tam ko pride avspuh na cilinder je takšen konus noter, da zoža premer avspuha. Tisti var samo dol pobrusiš in daš konus ven in je to to :)

Drugače pa bi lahko to tudi v kakšni drugi temi, npr. o zx-u vprašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mas prov tm k si ga prtrdu na cilinder je rece se kot blokada dusilka k motorju preprecuje da bi su hitrej k gre z original auspuhom!ti si pa najbrz pobrov vn iz unga auspuha blokade in ti gre hitrej s tem pa pocasnej!Dol odvi auspuh po bos pa tm vidu cez premer auspuha navrh cist eno mejhno luknco no to je blokada pr ZX tist mors sam dol dt najbols je da izvijac das not pa vn potegns!drgac pa se mal pobrus pa hitr vn pade!SRECNO! :yes: :yea2: :OK: :OK: :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vama, sori, prej nism vidu, da je že tema o zx-u, sm si tut tam prebrau

LETIM ŠRAUFAT

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Tam ko pride avspuh na cilinder je takšen konus noter, da zoža premer avspuha. Tisti var samo dol pobrusiš in daš konus ven in je to to :)

Samo ena je, malo nazaj bi pogledal, pa bi prebral je bilo to že xxx krat napisano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A kup kdo leovinci zxa krivana je mal butnena, ce se ga komu da poštimat drgac sm ga mev pa na benelliju tak da nevem na kere modele še paše. za 7k :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bormašina-prevrti tist švas, pol pa s kladvom potovč de se ne bo blokada več držala gor, pol boš pa verjetn mogu še mal tist švas popilt de bo lohk lpo ven šla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

mam eno prašanje, rabu bi pameten odgovor:

na runnerci mam malossi kit 70 in me zanima, če bi mogu menjat tut auspuh. namreč, predn sm kupu kit sm si gor nataknu zx-a. a bo kj vplival na kit al ne...mislm glede končne...

hvala za odgovore ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam de maš navaden gus kit malossi. Jst sm meu polinija sport pa sem meu gor zx-a pa je motor kr fajn delov, je pa res de z izpuham za 70ke(for race...) več dobiš iz nega kot pa z zx-am. Jst osebno nebi kupvov drugega izpuha za navadn sport kit, ti pa če imaš denar pa de hočeš tistih par km/h gor pol ga kup. Sam saj zame je škoda 50k dajt za par km/h+solidn izpuh stran vržeš oz. prodaš sam kj velikih denarjov zanga neboš dobu idin če boš meu srečo.

Aja če maš pa replico pol pa vzemi bolši izpuh, tm se pa izpuh kr pozna.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mam gus-a gor, ker ne mislm neki orenk, drug let kupujem itk močnejši motor...

em...ne, nov auspuh ne bi kupoval, se men tut ne splača za 50k al pa več, da bi dobil na km/h, ker raje menjam variomat in prenose.

em...ja, zanima me še glede prenosov, kolk bi mi najbol priporočal, želim pa neke take za višjo končno, a to nj pol kr nabav spredi večje, zadi pa manjše al mate kak bolši nasvet? razmišlu sm, da bi si nabavu prenose za končno hitrost, za pospeške bi si pa nabavu športno sklopko...kolk bi to držal? mislm, kolk se to splača?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za končno morš dat daljše prenose. Za navaden sport kit nej bi zadoščal sam daljši sekundarni amapk če boš vzel še primarne nav nč narobe. Maš pa mislm de ene 2-3 različni velikosti. Najbl pomoje boš točn odgovor dobu če pošlš mail na scooter kit al pa linde mpa pa poveš kere dele maš u motorju in ti bojo povedal kakšne dt notr.

Hm sklopko pa nwm no jst je nebi kupvov dokler je ta še dobra sam fedrce zamenaš pa je. Aja pa menjej velko fedro na sklopki.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, to je tut pršlo v poštev, fedrce sm že menju pred 3000 km, velko pa še nikol in to bo to... ja, na scooterkit bom pisu, pa da vidm kwa mi bodo oni priporočal... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker si zadnji.

Kje najcenej kupit en OK izpuh za Aprilo SR50? Ni se di-tech, letnik 2000, srebrne barve motor je (z ročnim zavgom).

Sm bral tele vase debate in baje se ZX dobr obnese.Skutrja imam sicer za obcasne voznje,ampak takrt ko pa ze grem nanj,pa hocem da gre normalno,namrec že tko se mi zdi nepremičnina k gres iz 1000RR na tega picajzla :lol1:

Skratka en izpuh rabim,valjcki predvidevam da so zraven,drugo pa nevem ce se kej rabim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rr in zx sta skoraj enaka v performensih, bl je očitna razlika na izgledu in zvoku kar je pa stvar okusa.

lp

Popravljeno . Popravil bugi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namrec že tko se mi zdi nepremičnina k gres iz 1000RR na tega picajzla :lol1:

uuuu.... ful kul... pol si pa nitko falil... :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!