Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

pa nj dušilc kr gor pustim, ko zlijem bencin not in zakurm al ga odstranim takrat... no, prec ko dobim motor se bom spravu to narest :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, jest tut. upam da boi zanimiv. bom :D probal to v temi delat pa to na video vrečt. sj bo mal ognja, al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi vedu, sam po mojm se ne bo kj velik vidl veni, ker bo to notr gorel, mislm, da se bo sam kadil vn...razen če boš polil bencin po cele izpuhu in ga vžgal...sicr to baje nič ne škodi, kokr sm vidu nekje ampak fora zgleda... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ideja ni slaba, sam bi to najprej raj na original avspuhu probal, ker mam tega glih sveže lakiranga. sam lak itak prenese 650, tko da :hmm: . bom kar probal, sam d se mi ne bo motor vžgal :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em...to ne deli na motorju šupak...uni so dal auspuh dol preden so ga pržgal... :slap:

pa brez veze ti to počet... to je krneki... raje si motor uštimaj... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dušilec raje daj dol, predn boš to delo

ja, sm se dons pozanimu in bo res bolš... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bo treba mal tele bakterije pobit :lol1:

aja, če ga je treba dat pa dol je pa to bedno.

ej kva pa če N2O montiraš. ko to vklučš a gre kj ogna vn iz avspuha, preden ti bat stopi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kva pa če N2O montiraš. ko to vklučš a gre kj ogna vn iz avspuha, preden ti bat stopi?

ejga...ma kaki ogenj!? :lol1: bat ti pa tudi ne stopi lol... :D ...kvečjemu ti čez 3000 km uniči obročke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sj pol zna bit pa to kar uporabna zadeva. kako se pa pravilno naštela, mislm kva se sploh štela. a količino vbrizganega plina? pa to je na 2t glih tko dobr?

ej dons sem klical na claas pa pravjo da je original avspuh 80k oz. 80 000 slovenskih tolarjev. aja pa režal se mi je ko sem to vprašal. ej, pa še šravfe dobiš zravn. zakon :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bo treba mal tele bakterije pobit :lol1:

aja, če ga je treba dat pa dol je pa to bedno.

ej kva pa če N2O montiraš. ko to vklučš a gre kj ogna vn iz avspuha, preden ti bat stopi?

heh pa ti sploh ne veš kaj v bistvu je N2O :D pa če bi vedu ti niti na misel ne bi prišlo o kakem ognju

to sta plina dušik pa kisik in nič drugega, kisik je tam za močnejše izgorevanje (lahko je tudi tekoč-->wet shot) dušik pa da vse skupaj hladi in preprečuje t.i. stopljen bat, in to ti je vsa kemija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh pa ti sploh ne veš kaj v bistvu je N2O :D pa če bi vedu ti niti na misel ne bi prišlo o kakem ognju

to sta plina dušik pa kisik in nič drugega, kisik je tam za močnejše izgorevanje (lahko je tudi tekoč-->wet shot) dušik pa da vse skupaj hladi in preprečuje t.i. stopljen bat, in to ti je vsa kemija

jaaa...to je približno tko kot H20, sam da ni H ampak je N :D

:kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

n20 vezje stane približno 700€ kdo bo te to kupo :wacko: :slap: pol pa še bomba ziher stane okol 200€ pa polnjenje pa montaža...ne splača se tega delat pa kakorkoli obračaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh pa ti sploh ne veš kaj v bistvu je N2O :D pa če bi vedu ti niti na misel ne bi prišlo o kakem ognju

to sta plina dušik pa kisik in nič drugega, kisik je tam za močnejše izgorevanje (lahko je tudi tekoč-->wet shot) dušik pa da vse skupaj hladi in preprečuje t.i. stopljen bat, in to ti je vsa kemija

ej človk, jest sem tisto v zvezi z zažiganjem mislu na bencin ne pa na n2o. sj a ni čist logično da je ta plin le oksidant; sj nisem tak butl, mamo kemo v šol :P

itak pa dobiž z kitom čist zadost moči. no, vsaj za kaki mesec si srečen, pol pa naprej. drugač pa je to off topic. pejmo raj nazaj na avspuhe

Popravljeno . Popravil crom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

n20 vezje stane približno 700€ kdo bo te to kupo :wacko: :slap: pol pa še bomba ziher stane okol 200€ pa polnjenje pa montaža...ne splača se tega delat pa kakorkoli obračaš :)

kokr jst vem je celoten n2o komplet okol 100 tisočakov vse skupaj... tko da ni tko drago, mal pretiravaš :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na scooter-attack sem gledal neke cene..baje da v mb-ju en zmontira vezje pa napolni bombo za 50k

no, celo to... sm že začel razmišlat o tem... joke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi povedat, kak jest poravnam avspuh. a ga lahk sam al ga moram kakemu majstru pelat, k ma posebne aparature?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je fejst zvit ga lahko vržeš vstran al pa ga prešvasaš na drugo koleno..če pa je malo pa ga daj v šrauštok pa ga kontra zvij..naj ti nekdo močni pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je fejst zvit ga lahko vržeš vstran al pa ga prešvasaš na drugo koleno..če pa je malo pa ga daj v šrauštok pa ga kontra zvij..naj ti nekdo močni pomaga

kak to mislš da naj ga kontra zvijem. jest mam udrtewga tam, ko je najbolj razširjeno. sam če bi tam skup stisnu, pol bi dobu štirioglat avspuh?

vreži ga tam ko je zvit pa zravnaj tisit del, pol pa zavari pa lepo pobrusi

pa če ga grem varit, a se bo tam pol ful poznalo, ko ga bom polakiral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, kaj pa če bi zadaj luknjo zvrtal, pol bi pa s kako kovinsko palco čez natolku. sam ne vem če so notr kaki prekati. a je kdo že kj tazga delal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!