Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

Nitka nej te ne mot :D . Jp men osebna sta mi uba všeč idino kar je je to de ma rr mal drgačn zvok kot zx, tko de predvidevam pa de veš kakšna zgledata oba tko de sam se odloč kerga vzet (zx- za par tisočakov cenejš). Boš pa mogu menjat valčke in fedrce na sklopki k jih pa dobiš zravn.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nitka nima popolnoma nč zveze z izpuhom nasploh z motorjam :D to je bl za šalo napisov :D. Am ne dušilec ni na nobenem fedru, dobiš zraven valjčke-variator in fedrce- k se jih zamenja na sklopki, menja se pa jih zarad tega de ti motor dobr potegne oz. ima moč, ker ko menjaš izpuh se ravnovesje v motorju podre in je treba motor nastavit. Pa glej de bo blokada uzun iz izpuha sicer če boš dau na servis ti bojo skor vrjetn rekl de se da vn, se pa najdejo izjeme serviserjov k pa kr neki tvezjo al pa se jim še clo ne da de bi tisto min več cajta uzel :D:D:D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pravim: ZX in RR sta v tem cenovnem razredu najboljša, priporočam vsem... ;)

Tako, od danes naprej bo mojo Gillero krasil novi HM LeoVinchi RR :kva2: Zvok je hud :grim Je žačelo deževat, mogu scoot v garažo pospravit glih ko sem ga namontiral.

Vprašanje?

Kdo ma še RR na Gilleri? Kakšne valčke je dal noter (teža) in če zamenjal fedrce s temi, ki so v kompletu?

Jaz mam trenutno rumene fedrce, 5.1 gramov valčke in neoriginal jermen, ki je nekoliko širši od originalnega.

Nasveti za nastavitve.

No prej bom pa seveda sprobla kako se ta konfiguracija obnese.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam osebno ZX na Gileri. :D

Imam 4,5 gramske valčke i celo rdeče fedrce :D :kva2:

Not mam Malossi Kevlar Belt, ki je seveda močnejši od originalnega.... :kva2: :lol1: :D :OK:

Hm...dj si kupi fedre za sklopko v setu, si dj not poleg fedrc še nov vlki fedr... razen če imaš nov motor ampak vseen ti ne bo škodlo... priporočam 4,5 gramčke ampak če si dobila 5,1 g zravn auspuha (kar mislm, da si) potem jih pusti notri...

aja...pa čimprej namontiri kit... ;)

če maš pa frgazara pa dj not 19ko... al pa sam šobe menji, te bo zaenkrat cenej pršl, dal ti pa bo neki na pospeških in končni ampak na žalost tut na porabi :D :kva2:

užiwi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšnega ZX ali pa RR za prodat za Piaggio/Gilera? Če je, potem mi naj napiše na email bandidosss@email.si :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšnega ZX ali pa RR za prodat za Piaggio/Gilera? Če je, potem mi naj napiše na email bandidosss@email.si :D

ti le išči..se bo že našel kdo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVJO!

jest sm pred kratkim kupu zx krom. za gilero runner 2004 letnik

izpuh sm že namonteru pa blokado vn dau nism pa še dau not fedrce so modre barve pa valčke sm zdravn dubu pa niso tapravi so premejhni 4.7 pa 7.0 g. sm dubu (zelene)

PRDUBU SM BOLŠE POSPEŠKE PA KONČNA SE VRTI OD 75 PA DO 85 KUKR MA DAN. pa scoot mi neki tokira, včasih k dam gas do konca kr neki trokira pa gre skos ist. enkrat sm šu čez progo ene 75 pa grem čes pa se hitrost kr zmanšuje pa rn eki tokira a je mogoč da je svečka mam pa 4000 km narjenih.pa zanima me kuk mi bo šou pol k bom zamenu valčke pa fedrce dau not? pa povejte mi kašne nj dam valčke not. vpa če di dau jest mal večji diza not a bi kj prdubu pa kuk veliko nj dam zdej je not 60 diza. BDW mam 17.5 dellorto fergazer

a je kdo že odpelu na servis scoot oz. blokade vn pobrat tam u lj. timg racig na strelišču?

hvala ZA ODG. in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVJO!

jest sm pred kratkim kupu zx krom. za gilero runner 2004 letnik

izpuh sm že namonteru pa blokado vn dau nism pa še dau not fedrce so modre barve pa valčke sm zdravn dubu pa niso tapravi so premejhni 4.7 pa 7.0 g. sm dubu (zelene)

PRDUBU SM BOLŠE POSPEŠKE PA KONČNA SE VRTI OD 75 PA DO 85 KUKR MA DAN. pa scoot mi neki tokira, včasih k dam gas do konca kr neki trokira pa gre skos ist. enkrat sm šu čez progo ene 75 pa grem čes pa se hitrost kr zmanšuje pa rn eki tokira a je mogoč da je svečka mam pa 4000 km narjenih.pa zanima me kuk mi bo šou pol k bom zamenu valčke pa fedrce dau not? pa povejte mi kašne nj dam valčke not. vpa če di dau jest mal večji diza not a bi kj prdubu pa kuk veliko nj dam zdej je not 60 diza. BDW mam 17.5 dellorto fergazer

a je kdo že odpelu na servis scoot oz. blokade vn pobrat tam u lj. timg racig na strelišču?

hvala ZA ODG. in LP

jst ti priporočam valjčke teže 4,5 gramov in polinijeve fedre, najtrše, set polinijevih fedrc je mislm da dva čuka in pol na scooterkit.com.

moj kolega ma totega istega skuterja in zx gor, in mu isto zajebava... :) ...preveri svečko, preveri frgazar, če je čist ali pa menji frgazar z 19mm :D

ne ne,joke :D, dj ti raje preveri kak maš naštimat zrak na frgazarju, en šraufek je...totega malo zašraufi in probaj, potem malo odšraufi in probaj oz. pelji se s šraufencigerjem :D pač narihtaš razmerje zraka in goriva... ;) to je po mojm problem...

kolk ti bo šou? zarad fedrc nč več, imel boš boljše pospeške, zarad valčkov pa mogoče 2-3 kmh več ali pa vedno 85 :D

srečno pr predelavi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti priporočam valjčke teže 4,5 gramov in polinijeve fedre, najtrše, set polinijevih fedrc je mislm da dva čuka in pol na scooterkit.com.

moj kolega ma totega istega skuterja in zx gor, in mu isto zajebava... :) ...preveri svečko, preveri frgazar, če je čist ali pa menji frgazar z 19mm :D

ne ne,joke :D, dj ti raje preveri kak maš naštimat zrak na frgazarju, en šraufek je...totega malo zašraufi in probaj, potem malo odšraufi in probaj oz. pelji se s šraufencigerjem :D pač narihtaš razmerje zraka in goriva... ;) to je po mojm problem...

kolk ti bo šou? zarad fedrc nč več, imel boš boljše pospeške, zarad valčkov pa mogoče 2-3 kmh več ali pa vedno 85 :D

srečno pr predelavi :OK:

A POL BOM ŠU SAM 85 KM/H :( :BUA: MA KURAC POL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A POL BOM ŠU SAM 85 KM/H :( :BUA: MA KURAC POL

85 po števcu ja! Če bi pa rad realnih 200 leto pa kupi motor :) več kot 85 pa na 50cc neboš dobil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ticmantl: ma dobil bi še nekak, sam se ne splača... :D

@turbo: a ti bi rad kr poletu al kwa? to niso legokocke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ticmantl: ma dobil bi še nekak, sam se ne splača... :D

@turbo: a ti bi rad kr poletu al kwa? to niso legokocke :D

sosed ma tut gilero let. 2001 pa mu gre po števcu 105 men pa 80 tm nekje je pa res da od soseda leže števc za 5 km od mojga pa ubistvu nism s tem izpuhom nč prdobu sam pospeške je pa res da še nism dau not valčke pa fedrce.a bo šlo pol kj bl k bom to not dau. pa jest mam dellorto 17.5 sosed pa 12 al 14 <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš na skuterju orginal že dellorto 17,5 pol nima to veze če ma sosed 12mm! Razen če si ti sam dal gor 17,5 pa da še maš kak športni filter pol pa ni čudno da ti gre majn! Z federcami in valčki neboš nič dobil na končni! Z pravo kombinacijo boš pridobiv na odzivnosti motorja in na pospeških ter speljevanju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene čudi sam to da nism nč prdubu s tem zx na hitrosti sam nekaj malega na pospeških.za brezveze sm ubistvu fuknu stran 40 čuku :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi nisi za brezveze porabo 40k :) pospeški so dosti bolši od končne :OK: Drugače pa kaj bi nardil če bi zaj dobil neki 70tko pa bi mel doma stock auspuh samo..daš zaj lepo gor zx-a pa si zmagal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če maš še orginal dizo not pol jo zamenjaj! Daj not recimo 75..več ne dajaj not!! Pa kakšno lukno lahko nardiš v aiurbox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!