Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

dere se ko svija, pa mogoče malo slabše gre

ja pol sem si pa že kr premislo.... sem mislo to ven dat samo.... :blink:

:topic: kaj lahko na Speed Fightu naredim da bo šel več (zdaj gre brez blokade v ZX-u 80km/h ) kaj še lahko naredim razen tega da vzamem iz variatorja ven blokado? baje je v peugeotih še neka elektronska blokada ko obrate znižuje? kje je pa kak se jo da odstranit? :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo prosim pošlje skenirano homologacijo za leovince zx.

Na mail: ziped@email.si

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnič mi je ZX pokno :angry2: (tam ko je ona krivina pred dušilcom)

Kaj se da to kak zašvasat?

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je ene 2x pocil, l0l. Am ja, idi do kake firme ko avspuhe majo pa to za avte.. pa ti bo tam zasvasal ce je dobre volje.

Btw, imas uno objemko gor? Ker meni je pocil ker en cajt nisem mel objemke gor in je treslo.. In pri okoli 105-110 na obvoznici kar fino poci ko ga odlomi:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam one objemke gor ker sem jo zgubo negi...možno ja da trese pa je zaradi tega poknilo..nič bom mogo to pelat nekam da mi zašvasa

Popravljeno . Popravil aerox_16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidis, meni je isto zato poclo. Kupit pojdi novo.. Jaz sem jo kupil za jurja pa pol..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidis, meni je isto zato poclo. Kupit pojdi novo.. Jaz sem jo kupil za jurja pa pol..

tnx...aja veš mogoče kje se da to dobit? majo to na linde?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti nevem, jaz sem lokalnemu serviserju narocu naj poizve kje se dobi.. pa je dobil nekje iz lj.. Probaj na aprili, pa linde tud mogoce.. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na zozanih delih izpuha (torej na kolenu in na krivini pred dusilcem) so temperature ibr visoke.. Recimo na krivini mi je stopilo 600 stopinjsko barvo za salo.. Temperature pa varirajo glede na cilinder ki ga ima motor (70 ali 50) pa tudi mesanca mislim da vpliva na to...lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni... zanima me kje vse so blokade v zx-u? Baje sta dve, ena pri vhodu druga pa pri dušilcu... to pa je baje težko vun dat. :glare: Hvala za informacije.. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pa vidiš blokado ko izpuh vzameš dol!!Če je kaka podložka al pa kaj podobnega kar je zoženo in duši pač vzameš dol!Blokada pa je mislim da samo prilotana zraven in jo z izvijačom hitro dol spraviš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

vsaj rjavet ti ne začne za pol leta .)

Popravljeno . Popravil PoŽiG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No zdej mam jst že ene 400km gor RR-a pa valčke težke 3.7g. Ko sm dubu motor z novim auspuhom mi je normalno vleku. Ko spelm pa dam do konca gas ga mori vse do 20km/h pol pa začne vlečt. Vmes od 50 do 80 ga pa spet začne morit. Komi spelujem sploh če sva na motorju 2. Kaj bi lohka blo narobe????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pri skoraj vseh Aeroxih tak, da pri 20 zategnejo :glare: Mogoče bi kaj rešil s športnim variatorjem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam prej je do 20 uredu šlo pol pa od 20 naprej še bl. Zdej mi pa do 20 gre tok počas, da ga kr mal z nogami porivam da lohka spelm. A je možn da je treba nastavt več zraka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš problem iz mesta dej trše vzmeti na sklopko. običajno leovinci da premehke uzmeti zraven izpuha rezultat pa vidiš sam kak je. seveda je treba tudi uplinjač naštimat.

idealno je original 50ccm ( n aminarellijih je dobro povečat izpušni kanal ke rim zaprtega)

uplinjač 17,5mm

karbonske lamele 0,3mm ali še bolš 0,25mm

športen variator

malce trša povratna uzmet

pa trše uzmeit na sklopki.

pa ZX ali RR

z takimi deli skuter gre okol 100kmh in je dokaj bolj zanimiv glede na originalno verzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!