Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

res je..sploh ne zgleda lepo ko maš tako debelo črto vara na sredini auspuha

no, če bi stilsko prerezu in potem lpo zavaril, bi še lpo izpadl...ko kaki znak čez ceu auspuh :lol1: :lol1: :kva2:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe! no pomoje sma prišla do spoznanja da se rezanje auspuha zaradi odstranitve neke brezvezne volne enostavno ne splača :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, res je, pa tut dvomim, da bi na hitrosti oz. pospeških kj velik pridobil, mogoče 5 kmh...ampak to mogoče... :D lohk bi pa sam sfuku :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem ne..dvomim da ma steklena volna kaj pri moči motorja..mislim da ima samo eno nalogo in to je da duši zvok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem ne..dvomim da ma steklena volna kaj pri moči motorja..mislim da ima samo eno nalogo in to je da duši zvok

točno tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, potem pa še en razlog več, da jst mojga kromiranga lepotca ne bom rezu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo majstri!

varjamem, da skoz šraufate tale plastic fantastis, pa mi neki povejte no;

mogoče kdo ve, če paše polini kit-cilinder bat, pa te jajce iz NRGja mc3 letnik 2004 zračno hlajenga na gilero stalker '98? kako pa je z izpuhom RR-paše?

tenkju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auspuh sigurn paše, ja, če sta oba zračno, to je res, sam nwem nwem...treba to vidt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi pol mogoče volna še na kaki drug način vn vrgu. da bi mogoče kako kislino notr nalil, al pa če bi se jo mogoče z brenarjem dalo vn spalit. :D

sam lejte, čez čas, še posebej ča uporablaš kaka taka olja kot TTS, se ta volna malce zapaca. in pol ni več tako dobrega pretoka zraka in to se pol zgubla moč. in te saje je trebe pol včasih pucat, ne. če bi pa to volno vn vzel, pa to ne bi blo več potrebno tko pogosto. ne vem, kva mislte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi reku glede olja, ker bi moral skuterji delat lih ta prave mešance, razen če si kj zajebu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sošolc je zadnč avspuh dol snel pa notr nitro nalil pa en čas pustu. pol k je pa vn zlil je je blo poln saj. pol se je šel pa zapelat mu je pa tam k je dušilc gor pršravfan vse še enkrat vn vrgl. ima pa jet forca z pumpo, k ima pomoje precej bol čist avspuh kot pa mi z frgazerčki. tko da pomoje mamo kar zapacan notr. nj tist pove kakšno je notr k je rezal. :)

aja fora bi bla da bi sošolcu med vožnjo tist nitro razrečilo v avspuhu razneslo. to bi blo dobr vidt :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh saj mi z fergiji nimamo neke vsranega izpuha..če je le izpuh dovol odprt pa da je fergi lepo dokaj dobro nastavljen pol je izpuh tudi brez odvečnih saj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr sam vsen. ko boč imel enkrat dol avspuh poglej mal notr. boš vidu je kar precej usran :OK:

ne vem, sam jest bi to spucal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr sam vsen. ko boč imel enkrat dol avspuh poglej mal notr. boš vidu je kar precej usran :OK:

ne vem, sam jest bi to spucal :D

ja, se mi zdi, da boš čez uno lukjo in cev velik vidu, ja...se mi kr zdi...povrh vsega je pa še zavita :D :slap:

ti si pravi majstore, te lohk slikam? :photo: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eheheh..oni bi že slikal :OK:

ja cromek moj...sem že mel večkrat dol auspuh pa vem kak je auspuh ko je nafilan z sajami pa vem kaki so bli vsi auspuhi ko sem jih jaz mel! S prstom probaš če so kake saje na steni auspuha..jaz sem na svojem skuteru vedno fajn olje kuro da je blo izgorevanje skoraj popolno...nič saj nikoli! Kolega je kuro vedno pretrol 2T olje pa 95oktanski bencin..zaradi saj mu je skuter 30km/h majn leto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn gori ta bencin ja..kolko te stane sploh liter??

OMG mi o bencinu a tema je leovince zx :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, res smo šli na :topic: drgač je pa liter 250 sit :D

drgač pa dobr zgoreva in nimam problemov...pri 95 mi je trokiru :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eheheh..oni bi že slikal :OK:

ja cromek moj...sem že mel večkrat dol auspuh pa vem kak je auspuh ko je nafilan z sajami pa vem kaki so bli vsi auspuhi ko sem jih jaz mel! S prstom probaš če so kake saje na steni auspuha..jaz sem na svojem skuteru vedno fajn olje kuro da je blo izgorevanje skoraj popolno...nič saj nikoli! Kolega je kuro vedno pretrol 2T olje pa 95oktanski bencin..zaradi saj mu je skuter 30km/h majn leto :D

dobr no, sj jest sm mel do zdej sam 2 avspuha, sam so mi vsi rekli da se pri oljih kot so tts to ful na stene nabira. pa tut nisem mislu pucat s prstom. :slap: sj to sm mislu d boste povedal, da če pucate, kak to delate. kakšno tekočiuno not naliješ al pa kj tazga?

aja sam pr avtih sm se že večkrat s tunerji pogovarjal pravjo da mora bit sistem, tam k pride vn iz cilindra čim bolj gladek. kar je povsem logično. bolj kot je gladek, lepše plin teče ob stenah. zdej pa ne vem zakva pr skutičih ne bi blo tko. ja sj je tko, sam najbrž se ne splača, ker se ne bi poznal. če pa se to splača, zakva pa ne bi pucal??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pri totih nižji kals izpuhov je problem ker ma volno not, in če anrediš tak ko pri frčeku da naliješ benz not pa vžgeš jo skuri in pol se samo dere, pri high end rorih pa narediš tak, sicer nevem zakaj bi pucal, ker če ejs kuter anstavljen ni saj v loncu to ko je črno more bit ker je dim :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej ni nč narobe, če jst v mojga zx-a zlijem notr bencin in zažgem saje? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!