Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

am am jaz sem izpuh dol vzel in ni imel nobene podlozke in tudi takega konusa ne :? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za info: Meni na DiTechu je tut šlo manj z ZXom... Samo ko sem dal Multivar in valjčke nastavil, je kolko tolko šlo.. Samo še vedno z originalnim najboljše.

Očitno ajnšpricerom ne pašejo ZXi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če daš gor resonančni izpuh, je drugačna resonanca kot prej pa obrati, zato moreš dat obvezno lažje valčke. Npr. če so orginal tako kot npr. speedy 8,5g, s izpuhom tam okrog 4-5g da se motor zvrti. To je nasplošno, zdaj če je kaka finta s ajnšpric mašino, ne vem, ampak pomoje ne igra to neke večje vloge :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ditechu se auspuh pozna samo če maš kit gor. Drugač pa ni velike razlike z originalom.

Pa tud ce je gor kit+izpuh ni neke bistvene razlike...Gre z navadnim al pa drugim izpuhom isto :huh: Cudni so ti kiti...Ajnspric je najbolse pustit tako kot je pa bo letelo tako kot treba .) Primer Igorjev DiTech :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok dejte mi pomagat.. Ena svinja mi je iz avspuha vkradla tisto objemko z gumo ki dusilc pritiska ob izpuh...

Zanima me, ce kdo ve kje dobit to stvar na novo, oz ce ma kdo rableno za prodat?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če neš fergazerja nič drastično štelal (dize ali celo dal večjega not :blink: :lol: )

Bo poraba ista :)

Ker tok več se tut ne bo vrtel, da bi lahko govorili o višji porabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tud ce je gor kit+izpuh ni neke bistvene razlike...Gre z navadnim al pa drugim izpuhom isto :huh: Cudni so ti kiti...Ajnspric je najbolse pustit tako kot je pa bo letelo tako kot treba .) Primer Igorjev DiTech :)

Em... eno :topic: vprašanje.

Toti Igor ma na DiTechu gor Iggy tuning nalepke??

Ker sem vido enga novega DiTecha, ko ma ful dobro z občutkom dodano costum white paint... Pa števec v armaturko not zlit (armaturka dodelana, da je zlita s števcem)... itd. itd..

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuk km/h bi pa šu več z zx-om? pa kuk bi bli pospeški boljši? jz bi dau sam avspuh pa taprave valčke, pa fedre... brez predelav fergija :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja po moje bi ti šou saj ene 10 km/h več po šteucu pa pospeški bi bli lahko tud bolši če boš dau taprave valčke.

@jezus: vinko mi je valčke zamenou,pa še neki malenkosti, pa takih pospešku še nism meu :) aja pa mislm da se tud bol dere :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Jaz sn na speedfighta kupo ZX-a,pol sn dal not 75 dizo,7,5g valjčke,fedrce pa to.. pa mi leti 80km/h,po mojem števcu malo več.Prej z vsemi blokadami pa 50 km/h.

Na variatorju pa še mam blokado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!