Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

hehe..znajdi se...jest jim sploh ne ustavlam :naughty:

Popravljeno . Popravil V-I-R-A-G-O
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toti starejsi skifi sploh nimajo pojma kaj je homologirano kaj pa ne tak da brez skrbi niti enkrat ko so me vstavli ni opazo izpuha .) edino kaj opazijo so neonke tak da jelke playat ne mors po mestu ce nimas zunanjih stikal B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak ste vsi neki pametni jao. Nimam nic prot skuteristom samo eni so tolko pametni tu gor da samo adijo. Radi bi iz original motorja z zamenjanim izpuhom in valčjki+fedri iztisnili skoraj toliko kot beno ki ima dele na skuterju verjetno krepko cez miljon. ;) :OK: Najprej naberite denar potem postimajte pa ne mislit da bo z drugim izpuhom+nastavitvijo le tega letelo 130km/h.

Primer: runner 50ccm, brez blokad po runner stevcu 80-90km/h(stevec laze kot prasica)

Gledam pa pri donaccotu runner s kitom 70ccm gus + 17dellorto + leovince zx + vse nastavljeno tako kot je treba realna koncna 95-100km/h.

Sem tut z miskotom govoru(kovicem) in velikrat pri njem servisiru. racunal mi ni tolko kot drugace ker se fotr pozna z njim in je blo ceneje. Svetoval in ustimu mi je vedno dobr in tut powedu da nimate sans s samo zamenjanim izpuhom 100km/h realnih kvecjem 75-80km/h realnih.

In ce bi radi kupovali dele jih narocite pri simcicu iz gorice ker jih bo zrihtal le kakega jurja drazje kot ce bi jih sli sami iskat v italy(glede na to da date se za bencin itd) ali pa pojdite sami v motomarassi v staro gorico. V sredo je trgovina zaprta sam kot za opozorilo nekaj dni pa dela le popoldne. In ce ze kdo vozi h kovicu motor se da tut z njim osebno pogovorit da ti naredi irnk zadevo in poceni. Samo dobit ga je treba. Pri donaccotu je pa isto.

Lp vsem skuterasom pa po pamet. :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest prodajam ZX-a za vse modele piaggiov in giler, vec podatkov na PM

sm ga mu na gileri runner in je zlo uredu auspuh, mene je 1x policaj usatvu ja je gledu auspuh, sm mu homolugacijo podtaknu pred nos, pa skutr mal nagnu, da je vidu tiste stevlike na auspuhu in je lahko samo se reku: srečno in varno vožnjo še naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam pa pri donaccotu runner s kitom 70ccm gus + 17dellorto + leovince zx + vse nastavljeno tako kot je treba realna koncna 95-100km/h.

B) se strinjam s tem. men gre z 70cc gus pa 17 dellorto frgazarjem realnih (po digitalnmu števcu) 93km/h. in ko mi je en sošolc reku da mu gre 50cc pa 14 frgazar in odblokiran Stalkr 90km/h sm ga mal izzval na dvoboj in sva pršla do sklepa da mu gre realnih 75-80 :naughty: k k je nemu na števcu kazal 88 je na mojmu kazal 78 :hmm: :)

drugače pa tud jaz razmišljam o tem da bi gor dau športn avspuh. ampak bom varjetn nabavu Tecnigasa, k ZX na 70 nebi mu tok učinka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je :topic: ampak gilera dna nima realnega stevca ceprav je digitaln .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je :topic: ampak gilera dna nima realnega stevca ceprav je digitaln .)

no jest nevem ampak k drugm na števcu kaže 100 men kaže 90. :hmm: lahko pa da men premau kaže pa mi gre v resnic namest 90 100. juuuuuuhuuu :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa tud jaz razmišljam o tem da bi gor dau športn avspuh. ampak bom varjetn nabavu Tecnigasa, k ZX na 70 nebi mu tok učinka  ;)

:rolleyes: :rolleyes:

ZX ma na 70 kitu velik vecji ucinek kot pa originalni auspuh, samo motor mors pravilno nastelat!

tko da fantje ne tko razmišljat o ZX-u

razlika med technigasem in ZX-em je le ta da ma ZX koleno malo ozje od technigasa, technigas ma pa mal sirs kolen, ceprov je resnonanca nekje tu-tu kej pretirane razlike ni tut ce oba das na 50 alpa 70, razn tega da ma technigas mal drgacno obliko pa da ga nima vsak :)

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa če še ZX-a čist odpreš (prerežeš lonec, vzameš ven notranje organe ter nazaj zašvsaš) niti ni tak švoh :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav se še celo spomnim ko sem v stupitu gledal en katalog v katerem so bli rezultati testov in je odblokiran ZX povozil vse funky-je, gianellije.......ter zaostal le za evolutionom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nj nardim??

moj zk- se dost oz fulll dere pa nebi nc reku k bi mev globok glas kar mi je ql ampak PRDI :) mam namen kupt red sponge pa maybe mal naluknat air box ampak pol se bo še bl dru jst bi pa rad globok zvok ne pa prdenja :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nj nardim??

moj zk- se dost oz fulll dere pa nebi nc reku k bi mev globok glas kar mi je ql ampak PRDI :) mam namen kupt red sponge pa maybe mal naluknat air box ampak pol se bo še bl dru jst bi pa rad globok zvok ne pa prdenja :yea2:

Dušilec malo preglej, lahko da je pena zgorela, ali pa se je kje kaj losalo. Možno je tudi da ti je počla dihtunga med dušilcem in zadnjo krivino... Drugač se ZXi vsi začno dret čez čas, ponavadi zaradi prekurjene pene :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počen ni ker sem ga glih kar strihov in sm vidu d je pena bl u k**** dihtunge med dušilcem pa krivino pa tud nobene nimam, pa je tud prej ni blo al vi jo mate???pa btw ke bi se dal peno pa dihtungo za zx-a dobit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga tut dons štrihou pa sem kr iz enega kosa usnja dihtungo naredu - bomo vidl kaj bo. :)

Za peno smo pa včasih kar Tervol dal pa je blo čist vredu.(2-3 mesece)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah sy zdj bom iz enga rosfraytraku naredu dihtungo pa upam d bo drzal saj naj bi bil namenjen za dihtunge delat čene bom pa silikon nabavu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima, ce ma podlozka enak ucinek na orig. auspuhu al pa na ZX-u. oz. al originalnga bolj zaduši :?

vseen je, vsaj men se tko zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseen je, vsaj men se tko zdi

jst bi ful rad zx-a gor dau, sm nevem glede tehni?nega.... al cm še mesec pocakat al ga kr jutr gor ruknt :hmm:

any advice :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi ful rad zx-a gor dau, sm nevem glede tehni?nega.... al cm še mesec pocakat al ga kr jutr gor ruknt :hmm:

any advice :?

Zreven ZX-a dobiš homologacijo. Tako da ti nobeden ne more nič. Ne na tehničnem, ne policija. Je pa res, da homologacija velja dokler ne vzameš ven tistega lijaka.......ampka kdo pa to ve :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima, ce ma podlozka enak ucinek na orig. auspuhu al pa na ZX-u. oz. al originalnga bolj zaduši :?

se prau da bo podložka tud zx-a enako zadušila kot originalnga :? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!