Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

evo sem izbrskala podatek...

TZR50 je visok 815 (na delta team strani, ker na motosvet je napaka), CBR 125R pa 776 (v katalogu motosvet).

zdaj ne vem, koliko je višina sedeža na tvojem motorju... ker jaz sem velika 162 cm in lahko mojo yamaho čisto lepo vozim in bi si upala peljati tudi še kaj višjega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sem izbrskala podatek...

TZR50 je visok 815 (na delta team strani, ker na motosvet je napaka), CBR 125R pa 776 (v katalogu motosvet).

zdaj ne vem, koliko je višina sedeža na tvojem motorju... ker jaz sem velika 162 cm in lahko mojo yamaho čisto lepo vozim in bi si upala peljati tudi še kaj višjega.

Ti si pa tolk tečna ne. a sem rekel da nobena ne more vozit višjega pecikla NE! sem reko da ti ne moreš NE! sem rekel, da je honda nižja, in večkje sem prebral da so se potrudli še dodatno znižat sedišče JA. je cbr125 nižja od TZR50? JE! je nižja od NSR? JE! (NSR98' 820)

moje postovanje, o sedišču je končano ti pa lahko zarad mene voziš RAKETO!

P.S. kar pa se tiče "napake" na motosvet katalogu, je odvisno od tega kak je nastavljeno vzmetenje, samo tolko da veš.

lp, FReAK.

Popravljeno . Popravil NSR_FReAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tu sem samo vprašala koliko je tvoj motor večji od mojega, da pač ona oseba, ki je pičla 2 cm nižja od mene ni mogla vozit tvojega motorja!!! nisem vedela, da če si 2 cm nižji, da potem pa ti ostanejo samo "majhni" motorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tu sem samo vprašala koliko je tvoj motor večji od mojega, da pač ona oseba, ki je pičla 2 cm nižja od mene ni mogla vozit tvojega motorja!!! nisem vedela, da če si 2 cm nižji, da potem pa ti ostanejo samo "majhni" motorji

ross|e20, malo opazuj ljudi okoli sebe in boš opazila, da niso vsi iste rasti. Pri tem ne mislim barve, lasišča, šminke, mozoljev ipd. ampak dolžina nog VS dolžina trupa. In ne pomeni, da če sem jaz velik 177 in ti 162cm, da imam jaz daljše noge. Recimo če se primerjam z mojo punco ki je velika nekje 165cm, je zelo zanimivo to da ima daljše noge ona. To vidim predvsem po višini sedeža na kolesu pa tudi, če tak primerjaš se opazi.

Zato mi prosim oprosti, ker sem se izrazil: "ljudje nižje rasti". Se popravljam. Mislil sem na "LJUDI KRAJŠIH NOG" kar pa so ponavadi mladeniči in mladenke nižje starosti, katerim je pravzaprav cbr125 namenjena.

Da pa vsaj malo rešim svoj ugled pred tabo (baha se zgleda v nečem popolnoma strinja z mano (tudi jaz se z njim :P )) naj v svoje dobro povem, da večinoma imajo krajše noge nizki ljudje.

lp, FReAK.

Popravljeno . Popravil NSR_FReAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ross|e20, malo opazuj ljudi okoli sebe in boš opazila, da niso vsi iste rasti. Pri tem ne mislim barve, lasišča, šminke, mozoljev ipd. ampak dolžina nog VS dolžina trupa. In ne pomeni, da če sem jaz velik 177 in ti 162cm, da imam jaz daljše noge. Recimo če se primerjam z mojo punco ki je velika nekje 165cm, je zelo zanimivo to da ima daljše noge ona. To vidim predvsem po višini sedeža na kolesu pa tudi, če tak primerjaš se opazi.

Zato mi prosim oprosti, ker sem se izrazil: "ljudje nižje rasti". Se popravljam. Mislil sem na "LJUDI KRAJŠIH NOG" kar pa so ponavadi mladeniči in mladenke nižje starosti, katerim je pravzaprav cbr125 namenjena.

Da pa vsaj malo rešim svoj ugled pred tabo (baha se zgleda v nečem popolnoma strinja z mano (tudi jaz se z njim :P )) naj v svoje dobro povem, da večinoma imajo krajše noge nizki ljudje.

lp, FReAK.

jaz se strinjam z obema... tam kjer so ženske tam se kregajo... (se dobro da zenske ne sodelujejo v temi 125-ke javte se, ker potem bi blo pa res... strah in trepet .) )

zenske pac morjo na usak način dokazat da majo prow, pa tudi če nimajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ja nekaterim še vedno ni jasno, 100 ljudi 100 čudi. vsi drgač razmišlamo, tale hondica je odličen motorček za tiste k ga mislmo met 2let da se lohk vozmo naokol in da vsaj mal uživamo, ob tem prišparamo denar ki bi pr 2t šov za motulčka al pa tts itd...in pol k bomo kupoval R1, 999, CBR, nam bo pač več dnarja ostal in se bomo laži dokopal do motorja in zdej ne morte rečt da pač vi k vozte 2t boste presedlal pol na 600-1000SS, mi k pa pač v tek ranih letih začnemo z 4t, ns bo pa minila želja, ker nismo pravga testa. recimo v mojmu primeru, k delam med vikendi,pa že tko mam 700 na uro pa mal zaslužm, in pol če bi mev kej 2t bi mi dejansko vs keš izgorev z benzov vred. zato raj potrpim 2let (če sm lohk trpev že ene 7 let:D) pa pršparam neki keša od šihta+prodam motorčk k bo v 2h letih zgubu max 250k meybi 300k. edin problem postane pr polagnju pa teh zadevah, k tle vrjamem d ni glih kej varn polagat, zato je pa pol RS2 al pa če se boš furu v ovinke počas pa pol po ravnini mal zategnu pa tko....sam uglavnm ne tok kritizirat hondice, ker je za svoj namen odlična :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa pride malce predelan flexer in se na 4t 125cc mašini sliši samo "šiP" - da, flexer je mimo šel kot sneta´ skira˝ :D ;)

ja sam kok se je pa flexser zvrtev pa namuču da je pršu do te hitrosti pa še porabu je dost benza( lepš je uživat v mejhnmu strošku pa se furaš po cele dneve sam pač mal počasnej) uglavnm večje predelave na motorju so sux, kr neki, pol se sam kvar pa tko naprej, fak sej se sploh ne zavedate kva hit mineta 2 leti no.

4t rulz :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nekaterim še vedno ni jasno, 100 ljudi 100 čudi. vsi drgač razmišlamo, tale hondica je odličen motorček za tiste k ga mislmo met 2let da se lohk vozmo naokol in da vsaj mal uživamo, ob tem prišparamo denar ki bi pr 2t šov za motulčka al pa tts itd...in pol k bomo kupoval R1, 999, CBR, nam bo pač več dnarja ostal in se bomo laži dokopal do motorja in zdej ne morte rečt da pač vi k vozte 2t boste presedlal pol na 600-1000SS, mi k pa pač v tek ranih letih začnemo z 4t, ns bo pa minila želja, ker nismo pravga testa. recimo v mojmu primeru, k delam med vikendi,pa že tko mam 700 na uro pa mal zaslužm, in pol če bi mev kej 2t bi mi dejansko vs keš izgorev z benzov vred. zato raj potrpim 2let (če sm lohk trpev že ene 7 let:D) pa pršparam neki keša od šihta+prodam motorčk k bo v 2h letih zgubu max 250k meybi 300k. edin problem postane pr polagnju pa teh zadevah, k tle vrjamem d ni glih kej varn polagat, zato je pa pol RS2 al pa če se boš furu v ovinke počas pa pol po ravnini mal zategnu pa tko....sam uglavnm ne tok kritizirat hondice, ker je za svoj namen odlična :OK:

LP

Moram reči da se strinjam s tabo glede stroška in potem za naprej. Ampak se pa totalno ne-strinjam glede CBR-ke. So taki katerim je pomemben izgled in so taki katerim ni pomemben izgled. Če bi se jaz zdajle moral izbrati med 4T motorji, bi sigurno izbral enega izmed supermotov (recimo CH WSM 125). Če prašaš mene izgleda 10X lepše kot pa CBR-ka.

Sicer pa kot si rekel: 100 ljudi 100 čudi (in prav je, da je tako)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi rd vidu tebe kako boš šel iz 125 na 600 :kva2:

Zakaj pa ne ? ? oO

Kec je šel iz 0 na 600, nevem zakaj ostali tega nebi zmogli. Pač voziš z občutkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se glih spomnu kako bi se glasil oglas za CBR-ko: Bi radi imeli kolo, pa se vam ne da poganjat? Rešitev je preprosta------> nova honda cbr ima vse prednosti kolesa, hkrati pa vam ni potrebno poganjati. Zavzame malo prostora in ima majhni porabo - vse to so plusi honde cbr :P

P.S.: Pa brez zamere :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kolo leti 130km/h :BUA: noob

Moram reči da se strinjam s tabo glede stroška in potem za naprej. Ampak se pa totalno ne-strinjam glede CBR-ke. So taki katerim je pomemben izgled in so taki katerim ni pomemben izgled. Če bi se jaz zdajle moral izbrati med 4T motorji, bi sigurno izbral enega izmed supermotov (recimo CH WSM 125). Če prašaš mene izgleda 10X lepše kot pa CBR-ka.

Sicer pa kot si rekel: 100 ljudi 100 čudi (in prav je, da je tako)

ja tud js sm razmišlu o supermoto, če že, bi kupu yamahoXT, sam k je 2007 nebo v prodaji, drgač pa če že morm vozt 4t bom pa probu čimveč stisnt iz njega in posledično sm se odloču za CBRko al pa RS2, ker oba recmo letita 130km/h+ kr neki navora mata, tko da bom probu čimbolj uživat, lepota bo pa že pršla, poleg tega pa motor itk zase kupuješ, tko da če komu ni všeč...bmk :)

LP

drgač STROJ sm pa tri dni starej od tebe tko da tiho :OK: :OK: :OK: joke

Popravljeno . Popravil sava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam kok se je pa flexser zvrtev pa namuču da je pršu do te hitrosti pa še porabu je dost benza( lepš je uživat v mejhnmu strošku pa se furaš po cele dneve sam pač mal počasnej) uglavnm večje predelave na motorju so sux, kr neki, pol se sam kvar pa tko naprej, fak sej se sploh ne zavedate kva hit mineta 2 leti no.

4t rulz :OK:

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kolo leti 130km/h :BUA: noob

ja tud js sm razmišlu o supermoto, če že, bi kupu yamahoXT, sam k je 2007 nebo v prodaji, drgač pa če že morm vozt 4t bom pa probu čimveč stisnt iz njega in posledično sm se odloču za CBRko al pa RS2, ker oba recmo letita 130km/h+ kr neki navora mata, tko da bom probu čimbolj uživat, lepota bo pa že pršla, poleg tega pa motor itk zase kupuješ, tko da če komu ni všeč...bmk :)

LP

drgač STROJ sm pa tri dni starej od tebe tko da tiho :OK: :OK: :OK: joke

:grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi rd vidu tebe kako boš šel iz 125 na 600 :kva2:

zakaj pa ne? a je nujno da kup SS (pa tut to je BP sam u "izi" si ga uzamš....)

maš 600ccm z 80km nerabš 120....

ja in kolo leti 130km/h :BUA: noob

ja tud js sm razmišlu o supermoto, če že, bi kupu yamahoXT, sam k je 2007 nebo v prodaji, drgač pa če že morm vozt 4t bom pa probu čimveč stisnt iz njega in posledično sm se odloču za CBRko al pa RS2, ker oba recmo letita 130km/h+ kr neki navora mata, tko da bom probu čimbolj uživat, lepota bo pa že pršla, poleg tega pa motor itk zase kupuješ, tko da če komu ni všeč...bmk :)

LP

drgač STROJ sm pa tri dni starej od tebe tko da tiho :OK: :OK: :OK: joke

mah dej ne pretiravi cbr 125 odprta je sla manj od moje prej predelane rse.... okol 120 je bla koncna (cbr ane.... nini 130+ :lol1: ) sm jo pa u ush pogledih nazgal in do 100 in dalje....

4t sux :BUA: usaj 125 bi mogl en hud stroj nrdit lepo spiljen da bi razmišlu u nakupu... za zdej pa kr 2t POWAH :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

whats funny :?

glede predelav sm mislu, da brezveze trpi mašina pa sam gledaš kdaj ti bo crknu (razni kiti pa to) lepš je pustit vse original se furaš 2 leti brez "strahu" (nekateri se ne bojite), pa prifuraš do 1000 ccm pa je to to, in stroški so duplo manjši...sam eni pač ne morte potrpet 2h let oz. 4h....btw je pa to vaša stvar, men je pač bedn predelovt. pa a mogoče CBRka pa rieju ne letita 120-130? konc o tem 100ljudi, 100čudi, vsak ma svoje muhe in se ni vredn prepirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

whats funny :?

glede predelav sm mislu, da brezveze trpi mašina pa sam gledaš kdaj ti bo crknu (razni kiti pa to) lepš je pustit vse original se furaš 2 leti brez "strahu" (nekateri se ne bojite),

ce sam sraufas, in se malo spoznas na zadeve, ni nobenega strahu, in ze priblizno vec kdaj bo kaj crknilo in kdaj je treba kaj menjat da ne bo.. :)

pol so pa se razne nepredvidene situacije, ki pa se lahko dogajajo tud na serijskih motorjih. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

whats funny :?

glede predelav sm mislu, da brezveze trpi mašina pa sam gledaš kdaj ti bo crknu (razni kiti pa to) lepš je pustit vse original se furaš 2 leti brez "strahu" (nekateri se ne bojite), pa prifuraš do 1000 ccm pa je to to, in stroški so duplo manjši...sam eni pač ne morte potrpet 2h let oz. 4h....btw je pa to vaša stvar, men je pač bedn predelovt. pa a mogoče CBRka pa rieju ne letita 120-130? konc o tem 100ljudi, 100čudi, vsak ma svoje muhe in se ni vredn prepirat.

čakej sej so mito pa rsa pa nsr čist tovarniške stock mašine, pa grejo solidnih 160km/h+, ne pa cbr ko LETI!!! celih 120, in niso nič predelane pa ni gor nevem kakih kitov pa tega, so pač že tovarniško napiljeni in zato ne pomen da bodo kar crkval zdaj....če bio res tok na velko crkval jih tovarna sploh ne bi dala na trg

zdej ne vem zakaj ti kupuješ motor....če ga sam tko za vozt nekam pa tko da se pohvalš d maš motor pol ql, sam zase vem da mam motor zato ker mi je to užitek peljat, in čeprav ima samo 125ccm, gre presneto dobro za to kubikažo, in ne bi nikoli kupil motor, pa čeprav slab samo zato da ga bom imel, rajši počakam ali dodam določen znesek, da se mi je potem užitek peljat vsakič ko sedem nanj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakej sej so mito pa rsa pa nsr čist tovarniške stock mašine, pa grejo solidnih 160km/h+, ne pa cbr ko LETI!!! celih 120, in niso nič predelane pa ni gor nevem kakih kitov pa tega, so pač že tovarniško napiljeni in zato ne pomen da bodo kar crkval zdaj....če bio res tok na velko crkval jih tovarna sploh ne bi dala na trg

zdej ne vem zakaj ti kupuješ motor....če ga sam tko za vozt nekam pa tko da se pohvalš d maš motor pol ql, sam zase vem da mam motor zato ker mi je to užitek peljat, in čeprav ima samo 125ccm, gre presneto dobro za to kubikažo, in ne bi nikoli kupil motor, pa čeprav slab samo zato da ga bom imel, rajši počakam ali dodam določen znesek, da se mi je potem užitek peljat vsakič ko sedem nanj

sej ne pravm 2t je sam po seb odličn sam k gre velik folka to predelovt (z raznimi kiti)in pol nastane sranje(zame je sranje za ostale ni tko da komentirite kej pametnejšga), sej bi js tud mev 2t kuj sam pač k zaslužm že tko mal(k sam ob vikendih delam)in če pomislš da bi mogu vsak tedn zapravt najmn 8k za benz pa olje pr 2t, se mi res ne splača, tko da v mojmu primeru sm prsiljen potrpet 2 leti, če mislm pol met denar za kej močnejšga, za vs k mate pa mal več keša je pa 2t odlična izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava kolko čitam tvoje poste boš še ene 3 leta spraševal o motorjih pol pa boš dobo od mame avto o motorju pa ne bo nikol ne duha ne sluha...

1:0 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!