Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

zakaj pa ne? a je nujno da kup SS (pa tut to je BP sam u "izi" si ga uzamš....)

maš 600ccm z 80km nerabš 120....

4t sux :BUA: usaj 125 bi mogl en hud stroj nrdit lepo spiljen da bi razmišlu u nakupu... za zdej pa kr 2t POWAH :grim

1. Tud če vzameš 600 s "samo" 80 KM, je to še vedno 65 KM več - ni zanemarljivo. Sploh ma pa zelo mal ljudi tako samokontrolo, da si ga bojo v izi vzel.

2. :grim

Če se kdo ne strinja z mano, nej se pač spomne da sm jst stRoj. :P

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava kolko čitam tvoje poste boš še ene 3 leta spraševal o motorjih pol pa boš dobo od mame avto o motorju pa ne bo nikol ne duha ne sluha...

sam tko naprej, ti jih kar čitaj, pa če utegneš, prečitaj še mal moj profil, pa mogoče kej pametnga zveš o moji starosti itd.

drgač pa sm se mal prej začev zanimat za moj bodoč motor, kar mislm da ni slabo. motor bo vrjem!!!...ko bo cajt

No saj nisn htel preostro napisat. Vidim da ob vikendih dela pa si res želi motor tak da se da še kaj izcimit iz tega wink.gif

upanje zadnje umre :D

Popravljeno . Popravil sava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega ko ma to cbrko pravi da mu leti 140hm/h.

moj ma pa gilero 50 pa prav da mu leti 120 haha :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj problem je v tistem PRAVI ja...sicer mogoce se bi z zeeellooo spremenjenimi prenosi dalo iztisnit to hitrost, ampak kdo bo sal vse menjavat :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol ma pa kr ornk predelano. 70 kit pa je

nene 50"kit" pa zx a :naughty: :slap: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kolo leti 130km/h :BUA: noob

ja tud js sm razmišlu o supermoto, če že, bi kupu yamahoXT, sam k je 2007 nebo v prodaji, drgač pa če že morm vozt 4t bom pa probu čimveč stisnt iz njega in posledično sm se odloču za CBRko al pa RS2, ker oba recmo letita 130km/h+ kr neki navora mata, tko da bom probu čimbolj uživat, lepota bo pa že pršla, poleg tega pa motor itk zase kupuješ, tko da če komu ni všeč...bmk :)

LP

drgač STROJ sm pa tri dni starej od tebe tko da tiho :OK: :OK: :OK: joke

torej če tak pogledaš :) če hočeš čimveč stisnit iz mašince...predelave na 4T so mal drage :) torej si čist na istem kot pa če 2 leti 2T motor furaš :)

če bi res rad prišparal na dnaru si kupi enga daelima ga furaj 2 leti pa si kupi kako zverinco pol ko boš mel dost dnara tak kot je Grcar naredo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zase vem da mam motor zato ker mi je to užitek peljat, in čeprav ima samo 125ccm, gre presneto dobro za to kubikažo, in ne bi nikoli kupil motor, pa čeprav slab samo zato da ga bom imel, rajši počakam ali dodam določen znesek, da se mi je potem užitek peljat vsakič ko sedem nanj

:worship:

moj kolega ko ma to cbrko pravi da mu leti 140hm/h.

men je pa AF1 125 letela 315 kmh navzgor v 12% klanec, pol sm jo pa odblokiru, pa jo ghostriderju posodu za snemanje, pa mi jo je na crno pobarvu, pa je nism vec hotu nazaj vzet. :kva2:

hja svaka mu čast da mu tolk leti.

:lol1:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega ko ma to cbrko pravi da mu leti 140hm/h.

moj kolega ma CBR-ko pa jo je nekaj predeloval pa mu prek 130km/h nea pride

pa še to jo more lepo prosit da mu do 130km/h potegne :D

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej če tak pogledaš :) če hočeš čimveč stisnit iz mašince...predelave na 4T so mal drage :) torej si čist na istem kot pa če 2 leti 2T motor furaš :)

če bi res rad prišparal na dnaru si kupi enga daelima ga furaj 2 leti pa si kupi kako zverinco pol ko boš mel dost dnara tak kot je Grcar naredo

jah duhec sm opazu da pametno razmišlaš...sam narobe ste razumel, nism mislu da bom predelovov pa to, mislu sm v tem smislu, da si bom kupu pač motor z mal več konji pa z več navora, če dam primer....da bom kupu MZja ne pa yamaha xt, ker ma MZ več konjov. in honda po mojih pojmih spada v močnejšo skupino 4takterjov, res pa je da je hyosung comet velik bolši sam problem k njegova oblika niti najmn ne ugaja mojim očem. jah o čoperčkih sm tud že razmišlu(posebi o dealimu) sam ne vem bom še vidu k mi pr hondi ustreza teža, k mam mal smotano garažo(klet v bloku) in seveda so tm še stopnice, tko da mi bo hondina teža bol koristla, pol k se bom dokopu do kkšne zverince si bom pa seveda še garažo kupu, sam za zdej ni keša za vse, tko da honda izpolnjuje vse moje pogoje(razn gum), do izpita mam pa itk še ene 6mescov(18.6.91)tko da mam še dost cajta da se odločm :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa več ne razmišljaj pa preprosto kupi CBR-ko :)

če ti ni tolk za izgled pomembno (glede širine oz ozkosti CBR-ke in mal zgrešenega videza) pol ti tut nea more bit problem mal ožje kolce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

lepša je kot prejšn letnik...sam še zmeraj suha pa ozke gume pa špegli na belanci...ti bi naj biu SS motor?? po mojem ne :)

drgač pa je dokaj ql za 4T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepša je kot prejšn letnik...sam še zmeraj suha pa ozke gume pa špegli na belanci...ti bi naj biu SS motor?? po mojem ne :)

drgač pa je dokaj ql za 4T

rezervoar bi mogu bit bol tak kot pri nsr-ki, mal bi se mogla zredit v trup pa v gume...

pa 2t srce :D :D :D sam pol je ze cist drug mutor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa kar zabavno, smešno brat..

Eni pravijo da je supersport, drugi sporttouring, drugi ENDURO :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

supermoto je. :D

supermoto :grrr žališ supermoto :grim

frčy ;) :grim

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!