Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

Sm nalašč reku to :P sm vedu da se boš oglasil :D

fantje to pač ni za nas. So pa ljudje ki ji je prav to všeč. Recimo sosed ki ima 65let je končno našel pravo zamenjavo za njegovega Avtomatika. Spet drugi deda trdi da gre njegov avtomatik (E90N za tiste ki to kaj poznate) več kot ta cbr. :D

za moje pojme pa je to enostavno: "kolo z motojem"

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje to pač ni za nas. So pa ljudje ki ji je prav to všeč. Recimo sosed ki ima 65let je končno našel pravo zamenjavo za njegovega Avtomatika. Spet drugi deda trdi da gre njegov avtomatik (E90N za tiste ki to kaj poznate) več kot ta cbr. :D

za moje pojme pa je to enostavno: "kolo z motojem"

lp, FReAK.

:lol1: :lol1: :lol1:

Res je zelo daleč od tega da bi blo to za nas... =D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E90 ni avtomatik, ampak 90 ccm varjanta "petke", ima 5 prestav (manual), in gre uradno 104 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradno... :doze:

tolk je šla petka od mojga fotra s tem d je meu sm avspuh predelan, drgač elektronik je šou 130, dobri pa tud več...

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se zopet mal vozil z nji, kolega mi jo je posodil za čez dan.

hja motor res da lepo potegne samo končna je nikava 110 km/h več ni šlo. Motor je premajhen zame 184 cm. Bolele so me jajce ker me je v kesl naslajalo pa tudi roke ... prislilna drža ni zame. V ovinkih sem bil previden preko 75 km/h ni šlo niti nisem upal, ker gume.... kr strah te je. Šaltovu sm pr 9 *1000 obratih pa je še kr šlo. No motor je za majhne ljudi to sem spoznal, pa za take ko se vozjo počas pa jih ni strah ozkih gum..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E90 ni avtomatik, ampak 90 ccm varjanta "petke", ima 5 prestav (manual), in gre uradno 104 km/h.

Na frčeku ma cilinder, bat, frgazer .... od elektronika. in brez zaebancije potegne tako kot ta CBR. končno pa ima višjo :P Edina težava je v tem da se to malce pregreva.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na frčeku ma cilinder, bat, frgazer .... od elektronika. in brez zaebancije potegne tako kot ta CBR. končno pa ima višjo :P Edina težava je v tem da se to malce pregreva.

lp, FReAK.

Bat in celinder ne paše na Avtomatika iz Elektronika. Mam jaz elektronika doma in leti cca 115 kmh. V hrib in ravnini gre enako hitro če ne malo hitreje od sestrine CBR-ke samo mogoče je mal hitrejša na dalših ravninah. Seveda sem na elektroniko jaz (85 kg) na CBR-ki pa sestra z manj kot 60 kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se zopet mal vozil z nji, kolega mi jo je posodil za čez dan.

hja motor res da lepo potegne samo končna je nikava 110 km/h več ni šlo. Motor je premajhen zame 184 cm. Bolele so me jajce ker me je v kesl naslajalo pa tudi roke ... prislilna drža ni zame. V ovinkih sem bil previden preko 75 km/h ni šlo niti nisem upal, ker gume.... kr strah te je. Šaltovu sm pr 9 *1000 obratih pa je še kr šlo. No motor je za majhne ljudi to sem spoznal, pa za take ko se vozjo počas pa jih ni strah ozkih gum..

jap to se pa strinjam s tabo, ta motor je res bolj naret za 14 letne pikzibnarje do 170 cm, ker sem se lani tut pelal enkrat s tem motorjem, pa sn mel občutek ko da se peljem na flekserju v malo bolj športni drži :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mam občutek da oba vrodar in nejo govorita o Hojskijevi hondi :D :D :D

še zaj ne vem kak mu uspe tak dolgo vstrajat pri tem. (oz. puba dejansko misli da je glavni ker ima "motor")

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na frčeku ma cilinder, bat, frgazer .... od elektronika. in brez zaebancije potegne tako kot ta CBR. končno pa ima višjo :P Edina težava je v tem da se to malce pregreva.

lp, FReAK.

frcho ima hod bata 43 mm, E90 pa 48... :doze:

sicer pa japonski motorji ze po defaultu niso neki velki, japonci majo skor vsi ~meter 20...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mam občutek da oba vrodar in nejo govorita o Hojskijevi hondi :D :D :D

še zaj ne vem kak mu uspe tak dolgo vstrajat pri tem. (oz. puba dejansko misli da je glavni ker ima "motor")

lp, FReAK.

jap, o hojskijevi hondi govorima ja :D :D , dečko je pač nekak čustveno navezan na njo, jebiga ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si lohk navezan na tak fake mutor

jah...pa sej toj čist nurmaln, sploh čej to tvoj pru motor...valda de se ti bo pol zdeu oh in sploh dobr... :doze:

sicr pa sploh ni tok fake motor... mislm ok...je preozka pa je "prešvoh", ostalo je pa čist uredu...vodno hlajene, za tako težo pa končno hitrost kr dobre bremze, vodlivost je kr dobra, pa valda, za ene najbl pomembn, cena ane (saj pr 16ih je to dost pomembn k nimaš prov debele denarnce).

Itak tist k jo kup ve kva je kupu...pa vrjetn ne prčakuje ene mean killing machine an, pač neki de se lohka normalno peleš, z zlo mejhnimi stroški.

lp

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah...pa sej toj čist nurmaln, sploh čej to tvoj pru motor...valda de se ti bo pol zdeu oh in sploh dobr... :doze:

sicr pa sploh ni tok fake motor... mislm ok...je preozka pa je "prešvoh", ostalo je pa čist uredu...vodno hlajene, za tako težo pa končno hitrost kr dobre bremze, vodlivost je kr dobra, pa valda, za ene najbl pomembn, cena ane (saj pr 16ih je to dost pomembn k nimaš prov debele denarnce).

Itak tist k jo kup ve kva je kupu...pa vrjetn ne prčakuje ene mean killing machine an, pač neki de se lohka normalno peleš, z zlo mejhnimi stroški.

lp

se popolnoma strinjam s tabo ane... ampak useeno... šrarej raj malo dlje al pa za isti dnar kupi rs, mito oz nsr-->rabljeno, pa je zih boljš...

sam morš znat tud kaj popravit ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ponavadi je šraufarija problem tem šmrkolinom ko si kupujejo te zadevce :D super raketa, pa brez da bi kaj naredil za njo pa je iluzija, sicer pa za začetnika tak ni primerno kaj druga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa šraufi za pritrditev cilindra pa glave so pr frčiju v kvadratu, pr e90 pa v pravokotniku se mi zdi :hmm:

lp

tud to je res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Men je full čudno da ma ta motor tok ozke gume.(a je zaradi tega kej slabši oprijem al pa kej druzga).

Pa se zanima me kolk potegne tale motor

ciz nov.?

lp

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pospeški niso glih kej extra, ajde ko sem se prvič pelu z njim sem mislu da so pospeški res nori pa vse, sam pol ko sem se pa čez par mesecov zopet pa :BUA: takrat pa ni blo več takih pospeškov, torej z moje strani jih nima kej preveč več ko 80km/h se mi pa zdi da se tut nisem pelu. gume ozke res, v ovinku me je kr strah blo. nevem no,pa sej drugač je ok samo gume gume so pa res nikakve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto potegne kot vse ostale 4T 125ke, le da je aerodinamika in to malo boljša in doseže malo večjo končno hitrost (cca. 130 km/h - mislim da več skoraj ne gre)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!