Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

ok no mogoče ma res tanke gume pa tko, sam niso usi norci pr 16, za ene bi blo čist fajn da majo tak motorčk, ni to rs-ka al pa mito je pa čist solidn motor, če bi ga meu js na izpitu....zakon...sm pa uno twjko gonu k si meu pr 105 filing da bo kej stran padl k je tko ropotala :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto jst sm meu TWjko...v keri avtošoli si delu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto jst sm meu TWjko...v keri avtošoli si delu?

voyage - črnuče sej un motorčk je biu mau bogi.....sam inštruktorji so pa zakon sploh šefe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Tut jst sm na twjki delu izpit...bedaaaaaaaaaa

Zato pa jez še nism šov delat vožn...in jih tut ne bom dokler TW-jk ne zamenjajo :D :D

Hec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa jez še nism šov delat vožn...in jih tut ne bom dokler TW-jk ne zamenjajo :D :D

Hec :D

sej lah s svojim delaš....pa še pršparaš pr urah...sam če ga pa razbiješ pol pa sam plačaš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...ta je moja...mene tud mal moti majhnost in ozke gume ampak je OK...leti vredu :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

maš še kr cagiva mito napisan :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

leti trenutno bl k tvoja peš honda...sam k pride pa ninja bo pa drugo hehe :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam k pride pa ninja bo pa drugo hehe :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tut jaz to upam... le glej reesko da ne bo namesto ninje prišel kaki tomos pa čeprav super duper ultra cup replica racing sport edition :D še vedno je tomos :P 600 is the answer :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jaz to upam... le glej reesko da ne bo namesto ninje prišel kaki tomos pa čeprav super duper ultra cup replica racing sport edition :D še vedno je tomos :P 600 is the answer :evilgrin:

se čist strinjam....

@reesko

da ti ne bo preveč bad če boš brez motorja ti js mojga frčka posodm :evilgrin: :evilgrin: , tistih slabih 60 gre.... tomosa pa ne kupuj...počaki grewa skupi po 600 :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej lah s svojim delaš....pa še pršparaš pr urah...sam če ga pa razbiješ pol pa sam plačaš..

Ja...so nam povedal v avtošol, da lahko s svojim samo to pomen da morš motor registrirat kot vozilo avtošole...kar je pa tud en strošk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...so nam povedal v avtošol, da lahko s svojim samo to pomen da morš motor registrirat kot vozilo avtošole...kar je pa tud en strošk...

aya to newem sam slišu sm da se da.... itq pa sej twjka je u izi za furat sploh za začetnika...pa za tistih 100 k gre.. je tut ql... itq se večino časa 50 vozš...

še vseeno pa bolš tw kukr kkšn daelim.. k še osmico komi nardiš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
A tw-jka je pa ja odličn motor....JOKE :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

ko sem bil mali pa sem bolj malo vedo mi je bla pune všeč :D oni stari model enduro ko je mel fuuul široke gume (saj ma tut novi) ampak je mel tut enduro luč pa je lepše zgledalo v kompletu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Pa ima kdo od vas cbr 125 letnik 2007? Al pa če se je kdo vozu s tanovo?

Sej za vozit ni nč drgač k pa ta stara, ma sam drgačne plastike spredej :rolleyes:

No, pa po podatkih iz motosvetovega kataloga vozil naj bi imela 0.3kw več :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mene pa zanima nekaj o cbr-ki. se mi ne da vsega brat pa bi na kratko vpr pa če mi en na kratko odgovori...

kakšna je poraba?

kakšna je končna seriske?

se da kaj predelat (na youtube sem gledo ko se je z njo 140 pelo) in kaj bi mogo predelat če se sploh kaj da razn izpuha?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima nekaj o cbr-ki. se mi ne da vsega brat pa bi na kratko vpr pa če mi en na kratko odgovori...

kakšna je poraba?

kakšna je končna seriske?

se da kaj predelat (na youtube sem gledo ko se je z njo 140 pelo) in kaj bi mogo predelat če se sploh kaj da razn izpuha?

lp

pumoje da kur ukol 4l, končna pa ukol 110-120

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima nekaj o cbr-ki. se mi ne da vsega brat pa bi na kratko vpr pa če mi en na kratko odgovori...

kakšna je poraba?

kakšna je končna seriske?

se da kaj predelat (na youtube sem gledo ko se je z njo 140 pelo) in kaj bi mogo predelat če se sploh kaj da razn izpuha?

lp

Poraba je okol 3 - 4litre

Do 110km/h pride komot do 125km/h pa že mal rab .)

poraba 3l

končna cca.130-140km/h

LOOOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končna cca.130-140km/h

ja v sanjah ob treh ponoč ;)

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!