Skoči na vsebino

Renault Clio


Thundercat

Priporočene objave

Drugače ko je nam ena lučka svetla (pomojm da airbag), je nekaj pod sopotnikovem sedežu zamenjal. Poglej tam če je kaj pametnega :)

Aja je pa računal hudičevo drago, za en uporček ali nakaj podobnega zamenjat.

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nam nč gledu tule se bom zapelu do Reno minutke da mi v minuti popravi pa je :D

minutka bo hudičvo draga pa dolga:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

minutka bo hudičvo draga pa dolga:D

Tako je, jest bi rajši sam popravil če se da pa bi šel za tisti denar poln kestl natočit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pizi da ti nebo tko naredu kt je kolegu na ibici, crknu mu je abs pa je pelou popravt in mu je sam lučko odklopu k je svetila da nedela! računou mu je pa 300 pa reku da je popravu. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehh.. nč nebo.. :P sej pomoje ni nobena napaka, verjetno je več teh ploučkov al pa neki v tem smislu d se zatakne kej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

men je total 7000 všeč, pa še ugodno se ga da dobit :)

Aha in koliko ga gre količinsko not? 4L?

Kje ga dobiš ugodno ? lahko na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem koliko ga gre, ampak pri herkules.si je cca 23eur 5l kanta

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Renault Clio 1.4 RT letnik 95. Četrti v moji lasti, po dolgih letih sicer, pa vseeno.

Pozabil sem že kakšne smešne cene delov so za ta avto; npr. 35 EUR za diske s ploščicami, 78 EUR za material za glavni servis (vodna pumpa, jermen, šponar), ob tem da ma avto z malce lahkotnejšo nogo 6 litrov porabe. The best car ever.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renault Clio 1.4 RT letnik 95. Četrti v moji lasti, po dolgih letih sicer, pa vseeno.

Pozabil sem že kakšne smešne cene delov so za ta avto; npr. 35 EUR za diske s ploščicami, 78 EUR za material za glavni servis (vodna pumpa, jermen, šponar), ob tem da ma avto z malce lahkotnejšo nogo 6 litrov porabe. The best car ever.

Na kolk kilometrov pa menjaš ploščice in diske ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renault Clio 1.4 RT letnik 95. Četrti v moji lasti, po dolgih letih sicer, pa vseeno.

Pozabil sem že kakšne smešne cene delov so za ta avto; npr. 35 EUR za diske s ploščicami, 78 EUR za material za glavni servis (vodna pumpa, jermen, šponar), ob tem da ma avto z malce lahkotnejšo nogo 6 litrov porabe. The best car ever.

Imel Clio 1.4 RT letnik 96, prevoženih nekaj čez 300.000km, razen rednih servisov sem enkrat menjal tesnilo na glavi motorja in to je to. Poraba na relacijah pod 6 litrov. Samo tankaš in voziš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel Clio 1.4 RT letnik 96, prevoženih nekaj čez 300.000km, razen rednih servisov sem enkrat menjal tesnilo na glavi motorja in to je to. Poraba na relacijah pod 6 litrov. Samo tankaš in voziš :)

6l+ je povprečna poraba poleti na daljše vožnje po omejitvah AC 130Km/h sicer pa brez problema rabi 8 + pozimi na kratke relacije pa tudi 10l++ Pa nemi govorit o 6 l porabe sam sem vozil tak avto(sicer z klimo) ca 14 let.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6l+ je povprečna poraba poleti na daljše vožnje po omejitvah AC 130Km/h sicer pa brez problema rabi 8 + pozimi na kratke relacije pa tudi 10l++ Pa nemi govorit o 6 l porabe sam sem vozil tak avto(sicer z klimo) ca 14 let.

kaj si mu pa toliko dal ...ja saj vem kako je ..jaz tudi dam baleno-tu več kot lahko popije...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.5 dCi, 3,9/100. ice lady vrti volan.

ce si clia oblecem jaz se poraba povzpne na 4,4/100. sparovcek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.5 dCi, 3,9/100. ice lady vrti volan.

ce si clia oblecem jaz se poraba povzpne na 4,4/100. sparovcek.

Ja, ker je reno več al manj na na avtovleki :D /joke

očitno imaš precej drugačne izkušnje in relacije. in sem zelo vesel zate

1.5dci v kangooju rabi objektivno okrog 7,5. na avocesti mal več, na magistralah kar precej manj.

in hudič že ene 15 000 km ni obstal. dosežek!

prvi lastnik, vsi servisi in bala bla bla in še nobenega radarja. Avto ni priganjan in klan, pa več kot 400 kil se ne pelje v njemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6l+ je povprečna poraba poleti na daljše vožnje po omejitvah AC 130Km/h sicer pa brez problema rabi 8 + pozimi na kratke relacije pa tudi 10l++ Pa nemi govorit o 6 l porabe sam sem vozil tak avto(sicer z klimo) ca 14 let.

Tudi jaz sem imel takšne izkušnje z dvema Cliot-oma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si mu pa toliko dal ...ja saj vem kako je ..jaz tudi dam baleno-tu več kot lahko popije...

GSAAAAAA !!!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!