Skoči na vsebino

Renault Clio


Thundercat

Priporočene objave

ma dej podn so te renoji.. :headbang: blatniki in podobne stvari zdej pozim pokajo k zmrznejo :unsure: pol je pa treba popravt pa še ličat dt..strošek za brez veze k bi biu lahko pleh :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto je moj sošol kupu tastarga cliota za 200€, ohranjenga, od enga ata. Ga je pa že 2x rahlo razbu. Jest bi si kupu kšno tako kripo do 500€ sam kaj ko je potem zavarovanje dražje od avta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto je moj sošol kupu tastarga cliota za 200€, ohranjenga, od enga ata. Ga je pa že 2x rahlo razbu. Jest bi si kupu kšno tako kripo do 500€ sam kaj ko je potem zavarovanje dražje od avta.

Je pa avto cenejš od zavarovanja -to pa tut nekaj šteje, menda, al ne? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh.. 2004 letnik me zanima samo, pogojno tudi 2003. Ko bo točno tak kot ga hočem na netu ga grem pa iskat.. Do poletja treba nabavt, prej tak ne :) Če bo pa že zdaj kaki pa valda prej da mi ga keri ne mazne :D

Registracija pa bi bla za 1,4 nekje 700€ brez bonusov...

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

flex, svasaparat, 25 tonska presa in hidravlicno dvigalo.

sicer ne vem kaj ti bo vse skupaj, ampak se dobro slisi. :grim

ok ok, najveckrat so te zadeve navijacene; direkt ali indirekt. probaj obrniti bunko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima navoja.....

niti vijaka al bilo kaj...

proble mje ker ma za primit in dvignit gor če hočeš dat v rikverc...

standard pri renoju.....XD

kot sem ču jo moreš rezat ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima navoja.....

niti vijaka al bilo kaj...

proble mje ker ma za primit in dvignit gor če hočeš dat v rikverc...

standard pri renoju.....XD

kot sem ču jo moreš rezat ....

Je tako...rezat bo treba... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko zrežeš je spodaj ena plastika....

se da na plasiko dat la morme plastiko tudi odrezat....

pol ne bo delalo če plasiko odrežem???????ne bo potoval obroček....

prosim naj mi pove en ki je že to delau..... :s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bunka gre sama dol, ne rabs rezat niti nc, sm zrukaj jo dovolj da bo stran pala k je nalimana gor, nima nobenga navoja; lahko pa uzames dleto pa kladivo pa po njej poc da razpade

Popravljeno . Popravil Kosho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta bunka ponavadi kar sama popusti saj se skoraj pri vseh cliotih maje jaz sem jih že nešteto z Aralditom učvrstil.Za dol snet jo pa samo z eno roko vleči navzgor in z drugo malo z kladivom odspodaj pomagaj (pazi prste)in bo šlo brez problema,kajti ta bunka je samo nasajena na poradlano osovino.Če res negre potem je že nekdo z aralditom to učvrstil,lahko jo najprej z vrha prežagaš z žago za železo dokler neprideš do železa in nato jo z sekačem(majzlom)razkoli in problem bo rešen. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ej nejc, poznaš ti matejo z kamnika? ona k ma isto črnega 1,4 2003? njej je isto crknala hupa pa še neke druge fuke :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja, sej o njej sm piso prej :D ona je pa tak čist adijo baba :D dobr da še ni razbila avta kak to vozi hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ok, prvi problem :D

Vozim zadnjič po nekem skalovju (kao makedam hah :D ) no, lepo počasi vse, klolkr se da na izi... rukal k pr norcih :) No, in naenkrat se prižge lučka za bencin (20km nazaj sem pa tankal 10€)... in sedaj ta lučka sveti skoooos, tud ko tankam več, oz polno :) Števec normalno dela, samo lučka skos sveti... kak predlog kaj bi lahk blo? Verjetn se je zataknal kej... :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nest.. haha :D Ma bom jutr šol, ti serviserji so čist preveč točni.. dela do 4, pridem 3 minute do.. že use zaklenjen pa žive duše nikjer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!