Skoči na vsebino

Renault Clio


Thundercat

Priporočene objave

kako ti po tvojih podatkih oz. tvojem mišlenju opravičuješ/razlagaš dejstvo da je v sloveniji najbolj prodajan avto renault...a so mar ljudje tako neumni da ne upoštevajo mnenj nemških raziskav...ali ga mogoče zastojn talajo...ali kaj....

Slovenija je itak svetovni fenomen. Dejansko smo neumni, ja, če sklepam po eni objavi na mobisux forumu eno objavo... šla je v stilu: "smo imeli doma renault megana in je v ueber zajebaval, niso in niso ga znali popravit. Smo ga prodali ker smo bili zelo razočarani. No, odločili smo se za nov avto. Kupili smo renault megan. :o (pa še ni konec...) Zdaj je začel tudi ta zajebavati. ALi menite, da če kupimo novega megana, da ta ne bo več crkoval?" :? :?

OK, res smola morda... A če en avto zajebava in če je avtomobili iste znamke zajebavajo ljudi tudi na evropskih trgih, ti morda počasi kapne, da "tvoja priljubljena" znamka morda le ni "kvalitetna".

No saj o tem bi se lahko razplamtela prava vojna... moje osebno mnenje, izoblikovano na podlagi izkušenj in statistik, ni naklonjeno Renaultu... Saj ne pravim, da morda nekomu nekje renault ne crkuje. A statistično gledano renaulti pač crkujejo bolj kot drugi (in za moje pojme preveč, sploh glede na ceno), to je dejstvo.

Sorry če sem koga užail... ne bi želel nobene osebne vojne ali da bi se kdorkoli čutil prizadetega... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj o tem bi se lahko razplamtela prava vojna... moje osebno mnenje, izoblikovano na podlagi izkušenj in statistik, ni naklonjeno Renaultu...

Statistično je ugotovljeno da so statistične raziskave napačne........................ :hmm: :hmm: :hmm:

Pa še tole, da nemci postavijo Renault na zadnje mesto me ne preseneča..........pač na prvo dajo Toyoto (da jih nebi mogli obrekovat) pol pa sledijo Nemški izdelki, ki jih kar razganja od kvalitete!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D Pa nej te neumni švabi naredijoavto za 2.000.000 sit z ABS-om, 4. varnostnimi blazinami, vso elektriko, zategovalniki varnostnih pasov,....................in še in še in še bi loh naštevali.............. :P :P :cry: :cry: In nenazadnje z 5 zvezdic oceno na testih preizkušnih trčenj kar nenazadnje ni zanemarljiv podatek!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :) :wacko:

Audi A2 za 4 mio pa mislim da tudi ni 2x boljši!!!Pač slovenci poleg pripadnosti trgu in skrbi za okolje in varnost kupujemo pri nas zanesljive in varčne Clie!!!!!!!!!!!!Osebno mislim da je še vseeno boljši nov Clio kot pa 3 leta star golf (pa kaj pol če je diesel :? )!!!!!! :D :P :o

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in tako lahko par let slabe kontrole kvalitete kakovosti privede do splošnega stanja zavesti o nezanesljivosti neke znamke motornik vozil ...(tudipriducatijujebiloenakojebiga press) ... za renoje je včasih veljalo prav nasprotno, če se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pero : Se strinjam da za 2Mio se ne da narediti avta z opremo, ki jo navajaš.

Ampak nemci in ostali, ki dajo kaj na ugled, vsaj ne poskušajo :)

Med 3 leta starim avtom nižjega srednjega razreda in novim Cliom (pa tudi če mu obesijo vso opremo, ki je možna pri Cliu) pa pri meni ni dileme, seveda obratno kot ti.

Razen če govorimo o Cliu RS ali V6. Potem bi še enkrat premislil :)

Res je da vsak svoje hvali, je pa tudi dosti odvisno od tega kaj pričakuješ od avta, koliko ti pomeni zanesljivost, "spodobni" materiali v notranjosti, ...

LP,

Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

clio 1.2 letnik 93....3. cilinder ne dela...kompresija je kot predpisana....zamenjane svečke, vsi kabli, kape....cilinder ne dela pod minimumom pri visokih obratih začne delat....

a kdo ve za kaj se gre???

Glede na letnik ima verjetno še uplinjač, mogoče enotočkovni vbrizg. Torej če ostali trije delajo, pri dovodu bencina ni napake.

Lahko pa 3. cilinder dobi preveč zraka - možnosti so tri:

- počen sesalni kolektor

- uničeno tesnilo med glavo motorja in sesalnim koletorjem (malo verjetno)

- počena ali sneta cev za servo zavore.

Poglej cev, ki gre iz servo ojačevalnika do sesalnega kolektorja - če gre proti 3. cilindru je to to. Če je tam luknjica, vleče noter dodaten zrak (po slovensko foušluft).

Kako si ugotovil, da pri visokih obratih 3. cilinder dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Clio sedaj dela ali ne? Če dela, kaj je bil vzrok okvare?

clio romal k mehaniku.....objavim čez vikend zgodbo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Tapru mi je še kr ušeč :OK: tadrug je pa grd! :(

Sej je bla tudi Thalia :o zgresena z oblikovalske plati! mogoce bo ta v zivo boljsi... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi Clio IV naj bi prišel na trg v letu 2004.

Novi Clio bo navoljo tudi kot enoprostorec

Mimogrede - saj niste resno prepričani, da sta zgornji dve sliki resnični, kajneda? Na 10 kilometrov je razvidno ,da gre za študije... avta se razlikujeta v čisto vseh detajlih, še celo maska je űber-drugačna, da o lučeh, letvah na vratih, platiščih, ročkah za odpiranje vrat, oknih, liniji bokov, liniji stebričkov A, B in C ter drugih lastnostih sploh ne govorimo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - saj niste resno prepričani, da sta zgornji dve sliki resnični, kajneda? Na 10 kilometrov je razvidno ,da gre za študije...

Symči z jezika si mi vzel oz. z oči, ki so isto opazile, kot ti ... :D

sicer pa je najlažje malo po internetu brskati, slike pripopati in odpreti neko kao temo - ful priročno za nabijanje postov ... B)

Sicer pa, da še pristavim tudi svoj piskerček na kao temo - Renault sucks - kar se oblike tiče - to je my humble opinion ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, ni, pa lustno zgleda :) Mini megane - meni je vsec :OK: :)

<_< Ja in v cem se pa ta razlikuje od prve slike :wacko: po barvi mogoce :xx: in belem ozadju :unsure: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker zadnji konec ne more biti identicen zaradi razlicnega stevila vrat, bodi pozoren samo na prednji del. Drugacni zarometi, poleg tega je na spodnji sliki lepo vidna vodoravna linija ki poudari bok (pa ne samo zadaj, ze spredaj nad blatnikom!). na prvi sliki tiste linije ni. Poleg tega imata avtomobila na slikah drugacni maski in pri spodnji sliki so blatniki bolj jasno poudarjeni z ostro linijo.

Malo poglej preden pises :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK pametnjakoviči ! :P Novi Clio zelo podben novemu Meganu ! Drži ! Nič narobe, zelo lepa ritka ! Kaj pa cena ?

Za 2 mio SIT bi moral dobiti Clia ??!! :? :wacko: 2,5 mio SIT ?!

Megan je osnovni za 3 mio !

Drugo leto kupim novega al pa rabljenega renaulta !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem no ampak renault sucks! :BUA:

p.s. sam moje mnenje pa sorry a ne :wacko:

Jaz se tudi pridružujem tvojemu mnenju :OK:

Drugače pa naj bi ga delali samo v novomeškem Revozu (vir: govorice)

Imajo pa Renaulti nenavadno veliko problemov z elektroniko. Kar ugasne, pa ga ne moreš več prižgat. :lol1: :lol1: :devil:

Jaz pravim da so Švabi še zmeraj zakon :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo cena primerna (taka kot sedaj) o šel novi klio za med...kot je šel sedaj...sploh me ne moti podobnost z meganom....ker mi je megan izjemno lep...a mogoče kdo ve kdaj se ga bo dalo kupit pri nas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!