Skoči na vsebino

Renault Clio


Thundercat

Priporočene objave

a tut 2.0 RS potem ni več Clio?

No, pozabil sem se na armaturo, ta je tudi enaka, da te je lahko sram ko das 8mio SIT in imas enako armaturo kot Clio 1.2 :D

Sicer pa - saj ves kaj sem mislil, zelo malo skupnih delov, karoserija samo se zgoraj spominja na clia, bistveni deli so baje drugi, vse po spisku? Konec koncev. .. masina drugje kot sicer, podvozje menda drugacno ... ? :?

2.0 ima poleg masine samo malo spremenjeno podvozje, masina je tam kot pri ostalih, sedezi so stirje ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi Clio IV naj bi prišel na trg v letu 2004.

Za leto 2004 so ga samo malo pošminkal, v obliki ni nobene bistvene razlike....

Drugače pa naj bi tisti, ki je na slikci prišel leta 2006.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ciao!

Da mal to temo ponucam..... :P

Me zanima ce ma kdo clia 2.0 16V,al pa saj koga poznate!Bi mel resnicno veselil se enkrat mal zravn pelat!Me ta avtocek resnicno zanima in ga bom mel k bom velk! :D

Probat je treba!!!!!

Ciao,by Pero

No me veseli da ste se razpisali v izjemno plodno debato!!! :) :D :) :lol1:

No vprašanje in iziv še vedno ostajata odprta!!!! O:-)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No me veseli da ste se razpisali v izjemno plodno debato!!! :) :D :) :lol1:

No vprašanje in iziv še vedno ostajata odprta!!!! O:-)

pero, resno ti pravim, ne nakladam: renault za bežigradom ima testnega registriranega Clio 2.0 RS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero, resno ti pravim, ne nakladam: renault za bežigradom ima testnega registriranega Clio 2.0 RS...

kdaj gremo.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.5 dCI ... fajn zadevca.. edino onega 80knjskega bi meu... sicer pa 65 tud ni tak hudo slab (970kg) .. širše gume gor.. pa je to to :) ... a ja.. poraba pa.. 4 litre...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je napisal, nizek, sirok in kratek ... ali kako ze :P

Me je pa zadnjic en Clio 2.0 RS prehitel, nekaj casa je vozil za mano, potem pa ... no, kar zavidljiv pospesek je bil. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je napisal, nizek, sirok in kratek ... ali kako ze :P

aja..sori...

pri študentskih blokih v bežigradu je tud en parkiran....ma je kr makina....je zadnjič glih speljal ko sem šu mimo... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštna stvar, smola ker ma notri mal malo prostora, nekako mi ne sede. Sem imel nekaj časa 206-ko, pa je imela dost več prostora notri.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero, resno ti pravim, ne nakladam: renault za bežigradom ima testnega registriranega Clio 2.0 RS...

Ne pa ga nejma!!!! :D :P :) <_< .)

Sm klical in so rekli da so ga sicer mel ampak da so ga prdal!Se je pa prodajalcu kar smejal ko je razlagal kok je to fina igrača in kok to gre in kok........v glavnem na kratko zadeva je full cool! :D :P :)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pa ga nejma!!!! :D :P :) <_< .)

Sm klical in so rekli da so ga sicer mel ampak da so ga prdal!Se je pa prodajalcu kar smejal ko je razlagal kok je to fina igrača in kok to gre in kok........v glavnem na kratko zadeva je full cool! :D :P :)

Ciao,by Pero

pol pa na Peugeot Slovenija klicat pa Peugeota 206 RC vzet ... 180 žlahtnih, še boljš za pelat od klioja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa na Peugeot Slovenija klicat pa Peugeota 206 RC vzet ... 180 žlahtnih, še boljš za pelat od klioja. :)

NE !

Več na PM da me ne bojo tožili, kot so jih že nekaj, ki so svoje mnenje glasno povedal.

lp

Rudi

p.s.

NE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem ravno zašla na pravo temo zame. Pri nas mamo v družini vsi Clio-te, samo vsak drugačnega. Se je foter navdušil in kupil že 2 nova (1.4, l. '94- prodal sestri, 1.4,l. '99 - ga še ima) in rabljenega 1.2 l. '93, ki ga jaz še odplačujem na obroke.

Pa če bi jaz še enkrat kaj kupovala, sigurno ne več Cliota! Res ni kvaliteten. <_<

Je pa res, da zdaj težko primerjam z drugimi znamkami, ker razen Zastave 101 pri hiši nismo v zadnjih letih meli nič drugega. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJ. Tut jest mam kliote tko kot cela naša družina. Sicer je letnik 2001, ampak do sedaj sm zamenjal samo tuljave na svečkah, tko da samo tankam in vozim. Moje osebne izkušne: kr uredu avto za svoj denar

P.S.: če bi hotu tacga VW Polo, bi dal 1mil več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moja žena je zamenjala samo tuljave . In to obe. In ne istočasno, kajti mrcine na servisu niso tolko tipi, da bi priznali napako in obe zamenjali istočasno. Clio je star mal več, kot leto in pol. Obe tuljave smo seveda PLAČALI.

Pa zamenjavo tudi - DVAKRAT .

Te tuljave so fabriška napaka in če ne bi bli take ovce, bi že kdaj moral dobit Renault kakšno tržno. :fight2:

Drugače pa BP.

Clio je 1.4 16V in leti ko svina ! Po števcu čez 200 ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clio je 1.4 16V in leti ko svina ! Po števcu čez 200 ! :OK:

Heh.

To pac pomeni da stevec laze za 15km/h ... sploh pa, kaj koncna hitrost ... hudic je, ko v ovinkih plavas - recimo razni odcepi na AC, kjer prides na drugo traso. Recimo tam ko gres po obvoznici po vzhodni strani in ko gres mimo odcepa za Bizovik, pa skozi tunel imas tam odcep desno - ostanes na obvoznici/levo - gres proti NM. No, tam grem po navadi levo, imas dokaj dolg ovinek, omejitev 80 ... Jaz grem tam ce je suho po navadi okoli 120km/h.

Plavajoc obcutek <_< Premehko :angry: Zadosca pa motor za zivahno voznjo, nic kaj dosti vec, ne vrti se prevec rad.

Bo pa moj zdaj star eno leto, za zdaj brez tezav (*tok* *tok*).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh.

Zadosca pa motor za zivahno voznjo, nic kaj dosti vec, ne vrti se prevec rad.

Mene pa ravno veselje motorja do vrtenja prijetno preseneča. Drugače jaz vozim C5 dizel in se mi kar duša odpočije, ko malo stisnem Cliota na 7.000 RPM :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce jaz prav razumem, niti slucajno ne smem kupit dizla, ce mi je ze tale 1.4 len motor? :? Sem o 1.9dCi razmisljal za naslednjic (v meganeu :)) , ker ima obstojeci Clio malo veliko porabo glede na output :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je že Clio 1.4 16V len , potem pa se drži daleč proč od dizla.

Boš trpel !!!! :xx:

Edino na črpalki se boš malo potolažil. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je že Clio 1.4 16V len , potem pa se drži daleč proč od dizla.

Hmm ... uno je kar se tehnicnih podatkov tice na videz OK - pospesek enak, za koncno hitrost me pa niti ne zanima, je tam nekje ... Moc je 120KM. Bom pa - ko pride na vrsto to sploh - vsekakor prej hotel peljat. :)

Popravek: koncna hitrost me zanima v toliko, da mora biti cim visja :P :D Ne, resno - pa ne zato, da bi se ne vem kako hitro peljal, pac pa da imas nizke obrate pri recimo 130-150km/h. 130km/h pri meni pomeni 4000/min - pa cutim, da ni potrebe po takih obratih - trapasto izracunan menjalnik <_<

Skratka - ce turbodizla zenes, bo poraba skoraj "bencinska". To je pa brez veze - za nizko porabo morajo biti hitrosti take, da motor deluje pri relativno nizkih obratih. Oziroma obratno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!