Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Prijatelj pelje grobnik miže v megli sredi noči z zavezanimi očmi v gatah in to brez rjave črtice po sredini. To je prvo.

Drugo: Dirkal je pred leti v superbike, zato lahko naredi to, kar piše v prvem stavku.

Ima občutek, ki  ga mnogi nimamo in prej začuti, kaj bo guma naredila, oz. kaj guma dela....

 

Marcel.... 1.41 je že kar lep čas.... in to lahko odpelješ s takimi gumami ravno zaradi tega, kar sem napisal zgoraj.

Vsak, ki ima zdravo pamet, ne bo šel na Grobnik žgat Mitask. Kot sem rekel, to je s testiranja teh pnevmatik.

Kot že napisano, Mitas se pumpa standardno... oz max. 0,3 bar manj, če imaš namen na pisto (cca 2,2 bar)....vendar to ni guma namenjena za na pisto.

Ne grem na pisto s temi gumami,niti jih ne bom kupil,prekleto hiter mi je bil čas ki ga je kolega dosegel,zato sem te vprašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami pametnjakoviči in svetovn poznavalci dirkanja in vsesplošega znanja o gumarski industriji :grim

bravo fantje, ne se dat motit :smoke:

Pol pa začepi že enkrat,ne vem kaj se povsod vtikaš-brihtol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami pametnjakoviči in svetovn poznavalci dirkanja in vsesplošega znanja o gumarski industriji :grim

bravo fantje, ne se dat motit :smoke:

 

Pol pa začepi že enkrat,ne vem kaj se povsod vtikaš-brihtol.

vidim, da je prišlo do samoidentifikacije :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da je prišlo do samoidentifikacije :smoke:

Ti že veš,ker se očitno povsod najdeš,vsevednik!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden na FB-ju sprašuje za nasvet.
 
Njegovo vprašanje.
 
"Eno mnenje rabim. Gume na novem motorju so Pirelli Diablo rosso 2, zelo malo vožene po ovinkih in majo se kar široko plast neizpiljeno in tam drsi. Je kak način za potrusit ta vrhnji sloj? Mogoče malo puc karte?"
 
Kaj naj mu odgovorim? :kva1: ....mogoče z kotno brusilko  :lol1: 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Eden na FB-ju sprašuje za nasvet.
 
Njegovo vprašanje.
 
"Eno mnenje rabim. Gume na novem motorju so Pirelli Diablo rosso 2, zelo malo vožene po ovinkih in majo se kar široko plast neizpiljeno in tam drsi. Je kak način za potrusit ta vrhnji sloj? Mogoče malo puc karte?"
 
Kaj naj mu odgovorim? :kva1: ....mogoče z kotno brusilko  :lol1: 

 

vprašaj ga, če ti posodi motor za en dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašaj ga, če ti posodi motor za en dan :)

Sm mu že reku,pa me pozna in pravi da bi po moji vožnji lahko spet zamenjal pnevmatike  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neostik namažeš po robovih, bo primlo ko ftrgano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On bi rad imel zbrušene gume in ne celega motorja :)

Sej ko padeš z dobrim premium motorjem ostane tolk ,da še vedno sestavim 2 Versysa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ko padeš z dobrim premium motorjem ostane tolk ,da še vedno sestavim 2 Versysa :lol1:

 

Veš kak je to neprecenljiv trenutek, ko se jaz z nasmehom do ušes vozim z Versysom za 3k€ kjer čem in kadar čem, ti se pa voziš z 12k€ vrednim Italjanom, pa ga pluvaš po dolgem in povprek...pa nikakor ne moreš pogruntat kak bi ga v graben porinil...Lahko pa zamenjava ključ za ključ, morda se bo tebi tudi smejalo. Če pa ne, ga pa še vseeno lažje in hitreje prodaš :grim

 

neprecenljivo res :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kak je to neprecenljiv trenutek, ko se jaz z nasmehom do ušes vozim z Versysom za 3k€ kjer čem in kadar čem, ti se pa voziš z 12k€ vrednim Italjanom, pa ga pluvaš po dolgem in povprek...pa nikakor ne moreš pogruntat kak bi ga v graben porinil...Lahko pa zamenjava ključ za ključ, morda se bo tebi tudi smejalo. Če pa ne, ga pa še vseeno lažje in hitreje prodaš :grim

 

neprecenljivo res :OK:

Mava drugačne standarde in pričakovanja,bolje da ti ne povem kaj si mislim o Versysu ,še vedno velikoooooo slabši kot MTS  :grim navajen sem se vozit z stroji v vrhu hehnološkega napredka kar Versys ne bo nikoli.............če je to zate neprecenljivo pa tud prov  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mava drugačne standarde in pričakovanja,bolje da ti ne povem kaj si mislim o Versysu ,še vedno velikoooooo slabši kot MTS  :grim navajen sem se vozit z stroji v vrhu hehnološkega napredka kar Versys ne bo nikoli.............če je to zate neprecenljivo pa tud prov  :OK:

 

Nisem še vozil bolj naprednega motorja od Z.ja ali Versysa, tko da standardi se tle zame končajo. Ko se financ minister odloči, da me poviša in mi oddebeli denarnico, se bo tudi moj standard zvišal...šele potem bom razumel tvoje standarde ;). Tko da zdej mi je vse isto, še vedno sem za ključ za ključ, ti sam javi kdaj boš v Kočevju da narediva prepis :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še vozil bolj naprednega motorja od Z.ja ali Versysa, tko da standardi se tle zame končajo. Ko se financ minister odloči, da me poviša in mi oddebeli denarnico, se bo tudi moj standard zvišal...šele potem bom razumel tvoje standarde ;). Tko da zdej mi je vse isto, še vedno sem za ključ za ključ, ti sam javi kdaj boš v Kočevju da narediva prepis :P

 

to zato, k druzuga nis pelu, k sam to dvoje :lol1:

 

šala brko, šala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to zato, k druzuga nis pelu, k sam to dvoje :lol1:

 

šala brko, šala :)

Točno tak!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še vozil bolj naprednega motorja od Z.ja ali Versysa, tko da standardi se tle zame končajo. Ko se financ minister odloči, da me poviša in mi oddebeli denarnico, se bo tudi moj standard zvišal...šele potem bom razumel tvoje standarde ;). Tko da zdej mi je vse isto, še vedno sem za ključ za ključ, ti sam javi kdaj boš v Kočevju da narediva prepis :P

Optimist  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za fizionomijo.

Vsak se tudi ne more v f1 bolid zbasat.

Versys je vrhunski stroj za 75kgske.

130kg pa pomeni dodaten žakl cementa kot da voziš še sopotnika in tu se seveda vožnja spremeni.

Zato ti nisi z nobenim zadovoljen, razen če bi ti ga po meri naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za fizionomijo.

Vsak se tudi ne more v f1 bolid zbasat.

Versys je vrhunski stroj za 75kgske.

130kg pa pomeni dodaten žakl cementa kot da voziš še sopotnika in tu se seveda vožnja spremeni.

Zato ti nisi z nobenim zadovoljen, razen če bi ti ga po meri naredili.

Sej so mi ga KTM 1190  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa GSA je po moje tudi takšen.

Tud ,če bi mel agregat od KTM :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!