Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Gum je kot dreka tko da tezko odgovorim.... loh pa vprasam zakaj bi jih pa mogu ? :D

Sava men glih ne disi drgac kj prevec... pa se pocen sm dobu miselinke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim namontiral bridgestone bt-016 pro in morem povedat da sem presenecen nad tem kako se guma-motor bolše obnaša.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gum je kot dreka tko da tezko odgovorim.... loh pa vprasam zakaj bi jih pa mogu ? :D

Sava men glih ne disi drgac kj prevec... pa se pocen sm dobu miselinke...

Ker si pac spraseval o njih, ceno majo pa tud ugodno, tko da sm upal da jih vzames, da se neb jst nasrov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje izkušnje po prevoženih 524 km z sportforce+, sem brez besed glede na to da razmere še niso čist motoristom prijazne se počutim zelo suvereno na novih gumah in je vsekakor dober nakup za ta denar, je pa res da vsaka nova guma drži bomo videli po kakih 2500 km, edino kar me skrbi da glede na to da danes niso bile neki visoke temp. sem opazil da jo je že svaljkalo pa ni bil maximum agresivne voznje tko da edino to me skrbi kaj bo poleti ko bo 30°plus in razgret asvalt, jo bo pobralo ko radirko....drugače pa če je še kak ki je skeptičen glede mitask in ga malo jebe proračun nima kej zajebat z nakupom! LP 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mc 50 sem spraseval js, tis pa prasu mc 30 zato mi ni blu jasn :) ja cena save vs miselink moje dimenzije je bla tm-tm... zato pol nism

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje izkušnje po prevoženih 524 km z sportforce+, sem brez besed glede na to da razmere še niso čist motoristom prijazne se počutim zelo suvereno na novih gumah in je vsekakor dober nakup za ta denar, je pa res da vsaka nova guma drži bomo videli po kakih 2500 km, edino kar me skrbi da glede na to da danes niso bile neki visoke temp. sem opazil da jo je že svaljkalo pa ni bil maximum agresivne voznje tko da edino to me skrbi kaj bo poleti ko bo 30°plus in razgret asvalt, jo bo pobralo ko radirko....drugače pa če je še kak ki je skeptičen glede mitask in ga malo jebe proračun nima kej zajebat z nakupom! LP 

haha niso bile visoke temp.24+ je blo kar mislim da je že odlično..drugač pa  zato pa je treba met take gume da še v mrzel dobro držijo..mitaske pač niso narejene za top dirkanje ampak za navadno vožnjo..sm vidu dans ja kok mitaske držijo ..ko ga je zmetal lepo...dajte no..200e pa dobre gume?..haha ne ga srat..dans glavno vidu dokaz..MITAS allot of bullshit.. = ))..p.s pa kaj pol če gumo hitro pobere?..jaz mam raje 2000km z gumami pa mam usaj grip u nolu kot pa velik km pa grip u dreku.. ;)..pa da nebo spet kdo pameten kot vedno ..ampak mariskdo je dans mariskaj povedu..in mislim da je to pač resnica..Lp

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim namontiral Roadsmart 2 na Honda Hornet 600 , in sem zelo zadovoljen. (bolj kot z prvim setom Roadsmart 1 in naslednjim setom Metzeler Roadtec Z8 )

Motor v zavoju deluje še  bolj stabilno kot z prejšnjimi gumami kar se mi zdi najpomembneje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej .. Ninja Rider...

...a si vidu zadnjič... je Marquez padu .....in to na Briđitstonkah.... in to dirkalnih...   :eek:

...bullšit gume.. pa zih jih je zastonj dobu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje, ne se vžigat na vsakega mladiča padalca :grim , kdor je vozil, itak ve, kaka je zadeva :OK: Z vsemi renomiranimi proizvajalci gum je pa tako, da redko kdo ima jajčka iz nje izvlečt maximum na cesti, kar se pa tiče padcev, guma redko kdaj sama zdrsne, ponavad naredi kako napako šofer, ali prevlko pospeševanje ali bremzanje v nagibu,..., vglavnem izzivanje Newtona :grim. Pa vsak naj si izbere zase, za svoje potreba, jest vem, da gredo Mitaske zopet na motor, za mojo potrebo se mi guma izvrsto pelje in obnaša, pa sm imel na motorju že tolk gum, da jih mladič v svojem življenju na kupu ni videl, tudi, ko je bil pr vaškem vulkanizerju :kva2: , ima pa pravico do svojega mišljenja, pa naj vozi kar hoče, njegov motor in njegov denar :smoke:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim že 2 sezoni Sport Force, ti pa jih niti sprobal še nisi in jih nonstop kritiziraš. A če bo ta kolega padu z Dunlop GP Racer boš tudi reku da so bullshit? Marsikdo tudi pade z Dunlop SportSmart in SportSmart 2, ti pa z njimi na Marofu voziš čase 2 sekundi slabše od rekorda proge :D Če je voznik nesposoben lahko pade neglede na to katero gumo vozi. Grem stavit da ni padu zaradi gum ampak po svoji krivdi.

 

P.s.: Niti malo ne razumem kako si sploh upaš kritizirat gumo ki je nikoli v življenju nisi probal vozit. Ko boš probal napiši svoje mnenje o teh gumah, dokler pa ne probaš nimaš kaj komentirat.

 

Vozim že 2 sezoni Sport Force, ti pa jih niti sprobal še nisi in jih nonstop kritiziraš. A če bo ta kolega padu z Dunlop GP Racer boš tudi reku da so bullshit? Marsikdo tudi pade z Dunlop SportSmart in SportSmart 2, ti pa z njimi na Marofu voziš čase 2 sekundi slabše od rekorda proge :D Če je voznik nesposoben lahko pade neglede na to katero gumo vozi. Grem stavit da ni padu zaradi gum ampak po svoji krivdi.

 

P.s.: Niti malo ne razumem kako si sploh upaš kritizirat gumo ki je nikoli v življenju nisi probal vozit. Ko boš probal napiši svoje mnenje o teh gumah, dokler pa ne probaš nimaš kaj komentirat.

že doglo ne furam sportsmart (smo ble samo preventivno gori) ;)...ja no men je reku da je bajee guma zaplesala ;)...drugač pa kdo sem?..nima veze kdo sem svojo mnenje lahko izrazim kdaj čem pa kje ščem....aja pa Furam samo Pirelli in metzelerke..pa gpracer je tut že blo..sm naredu dost testov..in so še mi ble pirelli sc1 sc2 bsb pa k1 in k2 metzeler najbolše. Lp in še lep dan naprej :D

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tud zanč z nohtom probal arrowmax streetsmart - pa pol še mojo avonko ki ima 9500km za sabo ..pa je bla avonka full mehkejša ..tko da dunlopka je zihr slaba ane ..  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tud zanč z nohtom probal arrowmax streetsmart - pa pol še mojo avonko ki ima 9500km za sabo ..pa je bla avonka full mehkejša ..tko da dunlopka je zihr slaba ane ..  :P

Sam a si popilil noht ga odščipnu s sčipalnikom al s škarijcami  ker če ga popiliš je rob na koncu pravokoten s sčipalnikom pa oster in se bolj pogrezne v gumo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip, ki je kupil od mene FZS 1000 ima namontirane Mitaske. Ne samo, da je odbrusil štifte na stopalkah ampak tudi stopalk že manjka kar zajeten kos. Pravi, da zanj ni boljše gume. Vrjetno ni slaba, da vzdrži takšne extreme. Povem samo kar slišim in vidim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip, ki je kupil od mene FZS 1000 ima namontirane Mitaske. Ne samo, da je odbrusil štifte na stopalkah ampak tudi stopalk že manjka kar zajeten kos. Pravi, da zanj ni boljše gume. Vrjetno ni slaba, da vzdrži takšne extreme. Povem samo kar slišim in vidim.

on je spilu na vsakem motorju do zdaj vse, kar štrli :kva2: , nism vedu, da je bil to tvoj motor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a si popilil noht ga odščipnu s sčipalnikom al s škarijcami  ker če ga popiliš je rob na koncu pravokoten s sčipalnikom pa oster in se bolj pogrezne v gumo 

kakšna začetniška vprašanja - ccc... 

za pravilno preverjanje mora biti noht odlomlen pri šraufanju in to do živga mesa zato da je na vsaki testirani gumi pritisk na gumo enake bolečine ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip, ki je kupil od mene FZS 1000 ima namontirane Mitaske. Ne samo, da je odbrusil štifte na stopalkah ampak tudi stopalk že manjka kar zajeten kos. Pravi, da zanj ni boljše gume. Vrjetno ni slaba, da vzdrži takšne extreme. Povem samo kar slišim in vidim.

 

Na tej FZS ni teško spilit stopalke ker je zadaj čist mehka (fedr, amortizer so dal svoje).. Ga poznam, to vse je že zbrusil na tistih tvoj road smart ki so ble gor...

 

on je spilu na vsakem motorju do zdaj vse, kar štrli :kva2: , nism vedu, da je bil to tvoj motor :OK:

 

Ne pretiravaj :smoke:  Res da je umetnik za marsikaj :P  mitaska se pa res dobro pelje, to je dejstvo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on je spilu na vsakem motorju do zdaj vse, kar štrli :kva2: , nism vedu, da je bil to tvoj motor :OK:

ja, moj je bil ...nism pa vedel, da je Primož tak norc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tej FZS ni teško spilit stopalke ker je zadaj čist mehka (fedr, amortizer so dal svoje).. Ga poznam, to vse je že zbrusil na tistih tvoj road smart ki so ble gor...

 

 

Ne pretiravaj :smoke:  Res da je umetnik za marsikaj :P  mitaska se pa res dobro pelje, to je dejstvo...

Je rekel, da je zj bolj trda, da so fedre skup stisnal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!