Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
marem

Polnilec (zunanji) za akumulator

Recommended Posts

maus
pred 33 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Evo, sem se razp*zdu pa kupil tega https://www.bscenter.si/Polnilec-Oxford-Oximiser-3X Če ga ima @maus, k je že celo večnost na tem svetu, pol že ne more bit švoh. Pa @Snečer k tud ne kup vsakega šrota. :D 

Meni dela super ... tudi po 5 mesecev je bil neprekinjeno priklopljen na motor in brez problema.

J.a.m.e.s

Do zdaj sem mel Lidlovega, samo zadnje čase noče več nafilat do konca (ne prižge zelene lučke da je aku poln). Sem hotu vzel https://www.bscenter.si/polnilec-oxford-oximiser-900-2 pa sem zadnji čas opazil, da je samo do 30Ah, jaz pa čem met nekaj univerzalnega tako za motor, avto in čoln. 

maus
pred 2 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Do zdaj sem mel Lidlovega, samo zadnje čase noče več nafilat do konca (ne prižge zelene lučke da je aku poln). Sem hotu vzel https://www.bscenter.si/polnilec-oxford-oximiser-900-2 pa sem zadnji čas opazil, da je samo do 30Ah, jaz pa čem met nekaj univerzalnega tako za motor, avto in čoln. 

Imam tudi 900-ko ... ta je za rezervo ... 3X je pa tudi za druge zadeve, kot na primer za avto ;) 

smasher

Kupi unga v hoferju čelidlov ne dela 😉

Kolko pa je star aku? Ker meni je delalo to na akumulatorju od avta, sem filau 2 dni pa ni bilo zelene lučke. Verjetno je bila izguba v sjebanem akuju taka da je vleklo nek minimalni tok, ki ga polnilec še zazna. 

Zakaj pa polnilec nebi polnil akuje preko 30Ah, samo dolgo časa traja. Sej lahko tudi aku od avta polniš z 1A, samo traja 3 dni. 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• dr.looney
      .... to pa da bo počasi albanscina eden od uradnih jezikov v sloveniji .... v to se pa noben ne obregne....  Samo za intermeco , nimam nobene veze s korono, a če delimo na rdece, bele, marsovce in ostalo. Bodite tisti , ki zagovarjate svoje barve dosledni pri vseh stvareh.  P.S. če se bo na tole razvila brezplodna debata, se naj prestavi v ustrezno temo. 
    • truckdriver
      V soboto malo po Beli krajini. 
    • GeeSXer
      Najboljši so tisti, ki se vozijo brez dbkilerja,  se parkira, zaturira, ugasne motor, sname čelado in iz ušes potegne te štople za uhe
    • Ninč.
      No evo, sm žiu primer  
    • skalar36
      Jest sem šel v krypto svet, ko je bil BTC 3400 USD. Velika večina me je prepričevala, da je piramida in nateg. Da ne bo nič iz tega. Danes je cca 11600 USD. Lep donos, pa še lepši bo.
  • Similar Content

• klemen janeš
      By klemen janeš
      Lep pozdrav!
      Imam težave z skuterjem ki mi ne polni akumulatorja. Kako se lotim zadeve? Bemti sm vidu da ma kablov k avto...

• TomosRideR
      By TomosRideR
      Pozdravljeni, 
      Zanima me ali se, da na Tomos-u Flexer narediti da ima akumolator in e-vžig. 
      Najraje, bi naredil doma ker se mi za servis in dele ne splača. 
      Hvala in lep pozdrav ! 
    • SF1
      By SF1
      Zdravo, sem nov na tem forumu in sem se pridružil, ker rabim pomoč pri pripravi mojega skuterja na tehnični.
      Zanima me ali je normalno, da mi na Speedfightu brez akumulatorja luči svetijo zelo slabo, nedela števec za gorivo in temperaturo.
      Sklepam, da bi z akumulatorjem to delalo oz. vsaj luči, ampak sem, ko sem ga hotel priklopiti naletel na problem in sicer, da ni prostega rdečega in zelenega kabla na katere bi ga lahko priklopil.
      Mi zna kdo povedat kje bi jaz to našel in ali mi še kaj druga manjka?

• ef100179
      By ef100179
      Kateri Akumulator kupiti?

Vem kakšne mere in 12V - 14Ah!
      Katero zagonsko moč priporočate in katero firmo?

Mogoče še kje kupiti v LJ?
      Hvala
      Uroš
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!