Skoči na vsebino

Tuning & styling


Zok

Priporočene objave

ni hud.

je pa hudo nagravžn.

me prav zanima kaksno plačo imaš in kašn auto si lahko prvošš k tok govoriš! <_< <_< Jest bom zadovoln s kermum kol autm k mi ga bota tastara dva kupla! gledu bom pa da bo cim cnej pa cim bol! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni hud.

je pa hudo nagravžn.

vsake oci majo svojga malarja. eni pac korejcev ne sprejemate. o tem, kaksni so v primerjavi z evropejci, ne bom izgubljal besed, k ne pridemo nikol do konca, pa ni vazno na ktirem forumu in v ktiri temi. men je coupe zakon avtocek (sploh 2.7 V6 Top K :kva2: ). teb ni. je pa avto. o tem, kaksen avto je, naj raje govorijo lastniki. js poznam enga (fotrov pa mamin frend, sicer mozakar srednjih let), ki pa je z njim zelo zadovoljen.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prav zanima kaksno plačo imaš in kašn auto si lahko prvošš k tok govoriš! <_< <_< Jest bom zadovoln s kermum kol autm k mi ga bota tastara dva kupla! gledu bom pa da bo cim cnej pa cim bol! ;)

Poglej, tudi za 30 miljonov je lahko avto hudo nagravžn.

In če je pocen, še ne pomen, da se z limanjem grde plastike kaj polepša...

Takile skereti nastanejo, ko amaterji plastiko limajo gor. Saj vse okej, vsak del akar hoče ,samo naj ne trobi okol "ej a nimam lepga avta" - oz. lahko trobi, samo bo hecno, ko bo užaljen, ker mu bo nekdo reku "ne, grd avto maš".

Kolkr sem doslej videt tuninga in stylinga, je mogoče 1-2% lepih predelav, vse drugo pa je ... hmm, vsaj grdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsake oci majo svojga malarja. eni pac korejcev ne sprejemate.... . js poznam enga (fotrov pa mamin frend, sicer mozakar srednjih let), ki pa je z njim zelo zadovoljen.

"ni hud2 sm reku zato, ker je bonzy reku "no zaj pa rečte da ni hud" :P

hudo grd je pa tut. V kakovost serijskega avtomobila se nisem spuščal. Je tudi meni HYoundai Coupe všeč, sploh tamočn. Pa priznam ,da se tud pelje orenk fantastično v primerjavi s cenejšimi avtoti. :P :P

Jaz korejce čist sprejemam ... sam hecno je, ko eni korejce postavljajo daaaaaaaleeeeeeeččččččč pred druge :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, tudi za 30 miljonov je lahko avto hudo nagravžn.

In če je pocen, še ne pomen, da se z limanjem grde plastike kaj polepša...

Takile skereti nastanejo, ko amaterji plastiko limajo gor. Saj vse okej, vsak del akar hoče ,samo naj ne trobi okol "ej a nimam lepga avta" - oz. lahko trobi, samo bo hecno, ko bo užaljen, ker mu bo nekdo reku "ne, grd avto maš".

Se ne bi mogel bolj strinjat :OK: :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, tudi za 30 miljonov je lahko avto hudo nagravžn.

In če je pocen, še ne pomen, da se z limanjem grde plastike kaj polepša...

Takile skereti nastanejo, ko amaterji plastiko limajo gor. Saj vse okej, vsak del akar hoče ,samo naj ne trobi okol "ej a nimam lepga avta"  - oz. lahko trobi, samo bo hecno, ko bo užaljen, ker mu bo nekdo reku "ne, grd avto maš".

Kolkr sem doslej videt tuninga in stylinga, je mogoče 1-2% lepih predelav, vse drugo pa je ... hmm, vsaj grdo.

vsake oci majo svojga malarja.

:)

tale tud men ni da best of da best, obstajajo pa coupeji, da kar mravljince dobim ko jih vidim (recimo on rdec al pa modro-vijolicen na prejsnji strani). :wub:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kej proti moji mašini

Ne rabim met nič proti tvoji mašini, je VW že sam uredil, da crkne... :devil:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr okej.

torej spada med tista 2 %, ki so tebi vsec. men deluje malo neskladno - spredaj plug, od strani ga pa spodaj kar nekako zmanjka... :hmm: mi je pa vsec, da je v eni barvi, k sm se pisanosti mojega motorja ze malo navelical. :P tako masko ma pa drugac tud moj sosed (tud na crnem golfu trojki, a dizlu - 62 hp :lol1: ). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kej proti moji mašini

nevem od kje pamet da kupiš taka jajca od VW pol ga greš pa še rihtat japaneza ni treba nič lišpat pa še avto imaš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa samo se make my day pa reci da ma ta VR6 se kaki tuning? :kva2:

p.s- KAJ MA KDO NOVI KATALOG DTS 2004 ce ja si poglejte Tss tuning za Toyoto Yaris, ceprav je avto drugace jajca od jajce pa ok design je lep masina pac ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce za hindaj pol ta ampak pojma nimam kak lahko mas tak okus da ti je taki klump vsec ampak ok tvoja stvar

22391hyundai2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa samo se make my day pa reci da ma ta VR6 se kaki tuning? :kva2:

turbino butnes not, pa mas 340 konjev. .)

Ce za hindaj pol ta ampak pojma nimam kak lahko mas tak okus da ti je taki klump vsec ampak ok tvoja stvar

tole je po moje photoshop. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tiste turbine pa se rabis tolko stvari da avto gre normalno da se je brez veze menit o tem! Rabis novo kuplongo, menjalnik, ventile mors menjat ker ne nesejo pritiska.... vglavnem raje kak kerscher chip,supersprint kolektor, mk racing izpusno napeljavo,K&N filter pa mas enih 220KM :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original VR6 ma, ce se ne motim, 174 oziroma 190 konjev, odvisno od izvedenke (verjetno tud trga, kateremu je avto namenjen). ko vgradis turbino v VR6 masino rabis turbino, debelejse tesnilo glave, intercooler in chipanje, da parametre priredi potrebam ob dolocenem tlaku polnjenja. sklopka, ventili in menjalnik lahko ostaneta enaka, a verjetno ne bodo zdrzali takih obremenitev tolk k ce bi ju menjal. sicer pa ce mas dnar za tak tuning ga mas tud za vzdrzevanje! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mas prav ja se strinjam! VR6 ma 174KM 190KM pa ima z chip-om vsaj v vw-scene navajajo take podatke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa samo se make my day pa reci da ma ta VR6 se kaki tuning? :kva2:

make your day.... nč posebnga več, sam remus dvojni premera 100 in filter sparco, drgač pa nč tikan in mal akustike poštimane .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mas prav ja se strinjam! VR6 ma 174KM 190KM pa ima z chip-om vsaj v vw-scene navajajo take podatke!

sam mi ne pomaga prou nč teh 190KM, k pa pije 13-26L odvisno kje in kako :P in morš met tudi en lepo debel mošniček za tank polnt.....kar pomeni d bo hmal šou od hiše ta avtek :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo ma ne mi rect da pije 23litrov ce mamo doma enako masino v se tezjem avto mamo pa K&N filter, celotno izpusno napeljavo Powerful, pa chip zmerjen na 208KM pa nem zere ob teski nogi fotra max.14litrov aja mamo pa se 17col platisca z 235/45 gume gor!!! :wacko:

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce za hindaj pol ta ampak pojma nimam kak lahko mas tak okus da ti je taki klump vsec ampak ok tvoja stvar

22391hyundai2.jpg

mi je kar všeč..bi ga mel, raje kot golfa :) samo novi Hyundai je pa full lepš :)

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!