Skoči na vsebino

Tuning & styling


Zok

Priporočene objave

Alo ma ne mi rect da pije 23litrov ce mamo doma enako masino v se tezjem avto mamo pa K&N filter, celotno izpusno napeljavo Powerful, pa chip zmerjen na 208KM pa nem zere ob teski nogi fotra max.14litrov aja mamo pa se 17col platisca z 235/45 gume gor!!! :wacko:

dej mi ga za en dan, pa ti nabijem povprecno 30 litrov!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vidva sta mahera za to tak da na besedo verjamem :P avta pa raje nebi posodo ker vsaj za tebe vem zok da mas zdaj ze tezko roko tak da predvidevam da v avtu tud nogo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo ma ne mi rect da pije 23litrov ce mamo doma enako masino v se tezjem avto mamo pa K&N filter, celotno izpusno napeljavo Powerful, pa chip zmerjen na 208KM pa nem zere ob teski nogi fotra max.14litrov aja mamo pa se 17col platisca z 235/45 gume gor!!! :wacko:

ma čaki, tvoja oz očetova težka desna noga slučajno usklajuje gibanje z levo in kdr oči dajo signal take palčke nad številko 3 (x1000) deluje impulz in prtisne levo nogo na tako svar k je podobna stopalki od sklopke, pol se pa nese ta impulz še do desne roke itd. itd...............reči očetu nej ga drži na 5000-6000 al pa celo tje do 7000...pol boš pa vidu porabo, jo boš lahko tud zračunov <_<

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vidva sta mahera za to tak da na besedo verjamem :P avta pa raje nebi posodo ker vsaj za tebe vem zok da mas zdaj ze tezko roko tak da predvidevam da v avtu tud nogo .)

ej zoko a maš zagipsano al v svincu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej zoko a maš zagipsano al v svincu :D

ne, js sam tisim v podn. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a samo?? :P

po potrebi. .) lahk se zmenmo tud za 100 litrov + en komplet gum... B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tezko nogo mislim jaz pri enih 6000RPM da menjas pa da prva pa druga prestava kurijo gume :notworthy:

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta masina je kolk vidim precno postavljena, torej ne gre za tistega bemflna zgoraj, ne?? :hmm:

drugace pa na SoundDomain.com mate take avte da kr gledas - cel kuferan v poliestru pa dva 15-colarja (po moznosti 2x ammmm kakih 2 kW :P not :blink:), zuni pa itak stala - me zanima, ce bi se dal kaj od tizga homologirat na LPPju... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta masina je kolk vidim precno postavljena, torej ne gre za tistega bemflna zgoraj, ne?? :hmm:

sej je šlo za dva drugačna avta sam sem pozabu oment....sori...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta masina je kolk vidim precno postavljena, torej ne gre za tistega bemflna zgoraj, ne?? :hmm:

poglej tam kjer je akomulator, spodaj desno ti pise nissan, no saj taka nalepka je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honde ne pijejo velik, k so full lahke, pa se VTi/VTEC dela svoje, tk da pod nizkimi obrati masina deluje ko da neb bla nic navita, ko pa pr visokih VTEC vklopi, deluje pa ko orenk navita, takrat sele zacne papat. :D drugac pa je moj sosed mel 5 civicov pa 2 crx-a, pa je reku da so mu pil med 6 in 10, odvisno od rezima voznje. .) pa se majhno kubaturo so mel (1.4 do 1.6). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!