Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Eno vprašanje. Kako spucat kombinezon od znotraj? Ga v čistilnicah lahko očistijo? Ali obstaja kakšna zadeva za suho čiščenje?

Jaz sem ga prejšnjo sezono namočil v bano za par ur(leder-Alpinstar) malo požulil,posušil in namazal....edini način da se rešiš "švica"!,Čez kak mesec ko bo konc sezone spet ponovim....

Če maš dobro robo bo vse OK edin mal spusti barvo pa tud skrči se malenkost.... itak če te dobi dež je čist namočen.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo cakam na kombinezon dvo delni alpinstar gp pro. Sedaj me matra pri barvi, vzel sem namrec crno ampak razmisljam zdj da bi mogoce bl sedu belo crn... Upam da mi ne bo zal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahk kak dolgoletn racer pove glede velikosti kombinezona, namreč sem kupu novo opremo, vse štima super razen zgornjega dela, nisem čist prepričan, če je to to...

Visok sem 184 in imam cca 75kg, suhe postave in žilavimi rokami sploh od zapestja do komolca tako da mi zdaj zgoren del ko sem ga imel par ur gor , sicer raztegnil ampak na podlaktu imam našpanano zelo in tudi rokave nimam do zapestja ( kar mislim da ni nič naroče saj pridejo črez rokavice).

kombinezon je št. 50 ampak je tak model ozek in visok tako da hlače so mi v nulo pa imam dolge noge.

Oglavnem nevem kak mora bit približen občutek zgornjega dela, a more španat ali mora bit bol na kamot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na tvojo velikost se mi zdi št 50 premajhna.....sam imam tudi gp pro, višina enaka in 20 kg več, pa imam 56 cifro....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! Sem nov na forumu in imam eno vprašanje. Čez zimo bom kupil svoj prvi motor r125 ali rs125. Zdej počasi bom začel kupovati opremo, in me zanima na mojo postavo in težo kakšno velikost mi priporočate da bi uzel. Imam 180cm, 60kg, suhe postave. Seveda pa najboljše da se odpeljem v trgovino in probam, samo kaj mi bi vi priporočali glede na moje lastosti, kakšno velikost, firmo... ? Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahk kak dolgoletn racer pove glede velikosti kombinezona, namreč sem kupu novo opremo, vse štima super razen zgornjega dela, nisem čist prepričan, če je to to...

Visok sem 184 in imam cca 75kg, suhe postave in žilavimi rokami sploh od zapestja do komolca tako da mi zdaj zgoren del ko sem ga imel par ur gor , sicer raztegnil ampak na podlaktu imam našpanano zelo in tudi rokave nimam do zapestja ( kar mislim da ni nič naroče saj pridejo črez rokavice).

kombinezon je št. 50 ampak je tak model ozek in visok tako da hlače so mi v nulo pa imam dolge noge.

Oglavnem nevem kak mora bit približen občutek zgornjega dela, a more španat ali mora bit bol na kamot.

Za tvojo velikost (tudi jaz sem enake višine) bo pravšnja velikost 52. Sam nosim sicer Spykovega dvodelca, zaradi nesorazmerno dolgih nog.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam če bo vzel 52 številko pri svojih 60kg bo v kombinezonu zgledal kot da bi mel trenirko gor

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Imam željo da bi imel dvodelni kombinezon narejen po naročilu ( unikati ) . Mi lahko priporočate kam naj se obrnem in da bo cenovno v mejah normale

MBR Maribor ali Ljubljana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ni tudi nekje na Vranskem to ?

Tisto je bil spyke pa ga ni več,verjetno pa Vida še kaj naredi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer!

Pred kratkim sem doživel rahli padec in pri tem cist rahlo pokrampal kobinezon po ramenu. počohan je samo vrhnji sloj, tisto ta gladko. se da to popraviti oz se mora dati da se nebi ki začel kombinezon luščiti zaradi tega? če je potrebno kje bi mi to lahko uredili v mariboru in okolici?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo kontakt od te Vide?

031 644 922 tole je,če ni menjala številke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer!

Pred kratkim sem doživel rahli padec in pri tem cist rahlo pokrampal kobinezon po ramenu. počohan je samo vrhnji sloj, tisto ta gladko. se da to popraviti oz se mora dati da se nebi ki začel kombinezon luščiti zaradi tega? če je potrebno kje bi mi to lahko uredili v mariboru in okolici?

LP

Mislim da če ni lukje, nimaš kaj popravljat. Meni je mojga samo luknje pokrpal, drgnjeno je pa zdrgnjeno, nevem če maš kej tle za nardit.

Drgač pa nes najbližnemu ki se ukvarja z usnjem/čevljarstvom/šivilstvom, pa vprašej če ti pokrpajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slika opreme kupljena pri Motooprema.....

naglejte se da veste komu se morte umikat drugo leto.....

post-37772-0-58407600-1350048784_thumb.jpg

post-37772-0-63183500-1350048816_thumb.jpg

IN, ČE SE NE BOSTE:)

post-37772-0-16600200-1350048877_thumb.jpg

Lep lep imam podobnega na spodnji povezavi. Ampak jaz grem nazaj na tekstil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

probat ga je treba ne gledat, sam sem stestiral enega Probikerjevega letos in je opravil svojo nalogo. Jaz cel on pa ne.

Pa glej da ti ne bo prevelik. Naj bo kar tesen (ne tak da ne boš mogel dihati ali da te bo stiskalo, mora biti pa precej oprijet), pa vso zaščitno opremo imej gor ko ga pomerjaš (npr. želva, ščitnik prsnega koša ipd. karkoli pač uporabljaš) da ne bo na koncu prostora zmanjkalo.

Kupi pa najbolje kar si lahko privoščiš.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!